تاپ بندی زنانه
,

۸ مدل تاپ زنانه

۸ مدل تاپ زنانه

در این پست ۸ مدل تاپ زنانه برند اندیشه را معرفی میکنیم .

۱- تاپ دخترانه چاپی

ویژگی های تاپ بندی چاپی : این تاپ از الیاف پنبه ای تولید شده است ، پنبه یکی از گیاهان غیرچوبی مهم است که از الیاف آن در تهیه فرآورده های سلولزی و بویژه پوشاک استفاده میشود . لباس های پنبه ای از چاپ پذیری بهتری نسبت به پوشاک الیاف شیمیایی برخوردار می باشند. ارزش تجاری پنبه با کیفیت الیاف ارتباط مستقیم دارد. کیفیت الیاف پنبه با ویژگی هایی نظیر طول، ظرافت، ازدیاد طول، استحکام، یکنواختی، رنگ، مواد خارجی الیاف ارزیابی می شود. از آنجایی که یکنواختی در کیفیت ماده اولیه در یکنواختی محصول نهایی تاثیرگذار است.

تاپ چاپی دخترانه

۸ مدل تاپ زنانه

۲- تاپ حلقه ای سوزن خالی

این تاپ از پارچه ی پلی استر ویسکوز سوزن خالی تهیه شده است ، بسیار راحت ، نرم ، ضدآلرژی ، خنک ، منعطف ، کشسانی بالا ، شیک و پایدار می باشد ، همچنین ثبات رنگی بالایی دارد .

تاپ زنانه سوزن خالی

۸ مدل تاپ زنانه

۳- تاپ حلقه ای پنبه لاکرا

یکی از عیوبی که می توان درباره ی پنبه به آن اشاره نمود دوام کم و کشی نبودن این نوع الیاف است که میتوان با ترکیب کردن لاکرا در بافت پارچه تریکو حالت کشسانی و دوام را به این پارچه اضافه کرد . این دو الیاف سازگاری خوبی با هم دارند و می توان گفت که باکیفیت ترین پارچه تریکو را به وجود آورده است.

 

تاپ حلقه ای دخترانه

۸ مدل تاپ زنانه

۴-  تاپ هاوایی دخترانه پنبه اسپان

 

تاپ هاوایی دخترانه

۸ مدل تاپ زنانه

۵- تاپ بندی زنانه مدل هانیه

تاپ زنانه تولید شده از الیاف ویسکوز ، ویسکوز خاصیت تنفس بسیار بالایی دارد به طوری که جزو پارچه‌ها و الیاف خنک حساب می شود، و از ابریشم طبیعی نیز خنک تر می گردد می توان آن را هادی گرما نامید به طوری که در حفظ دمای بدن پوششی که جنس ویسکوز داشته باشد موفق تر از سایر مدل های پارچه عمل خواهد کرد.
در مرحله رنگرزی به راحتی و آسانی رنگپذیر بوده و می تواند اکثریت رنگ ها را به خود بگیرد و هنگام استفاده ثبات رنگ بالایی دارد . موجب تولید الکتریسیته نمیشود و همین آن را تبدیل به پارچه های محبوب جهت دوخت لباس های راحتی خانگی تبدیل کرده است.

تاپ ویسکوز زنانه

۸ مدل تاپ زنانه

۶- تاپ زنانه مدل سایا ( ویسکوز )

تاپ زنانه

مدل های تاپ زنانه

۷- تاپ فانتزی دخترانه مدل لنا

تاپ فانتزی دخترانه

تاپ چاپی دخترانه

۸- تاپ زنانه سونیا ( پنبه)

تاپ پنبه ای زنانه

۸ مدل تاپ زنانه

پوشاک پنبه ای زنانه برند اندیشه

 • بلوز شلوار ورزشی مردانه
 • بلوز شلوار ورزشی زنانه
 • تیشرت شلوار ورزشی مردانه
 • تیشرت شلوار ورزشی زنانه
 • تاپ و شلوارک ورزشی مردانه
 • تاپ و شلوارک ورزشی زنانه
 • ست هودی و شلوار ورزشی
 • شلوار ورزشی مردانه
 • شلوار ورزشی زنانه
 • شلوارک پنبه مردانه
 • لگ ورزشی زنانه
معرفی برند اندیشه :

انواع تیشرت شلوار مردانه و تیشرت شلوار زنانه  ، تیشرت شلوارک مردانه و تیشرت شلوارک زنانه ، پیژامه ی راحتی ، ست کت پیژامه ی مردانه ،لباس خواب مردانه ، شلوار اسلش ، لباس ورزشی مردانه و شلوار ورزشی زنانه ، بلوز شلوار مردانه و … در همه ی سایز ها و رنگ ها آماده ی فروش به صورت عمده و ارسال به سراسر کشور می باشد