لباس های زنانه باکیفیت
,

۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار

۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار

از این توصیه ها برای ایجاد یک کمد لباسی استفاده کنید که احساس خوبی به شما میدهد ،شاید بخواهید با خرید لباس های باکیفیت تر در هزینه ها صرفه جویی کنید و همچنین همواره ظاهری آراسته و شیک داشته باشید ؛ اگر شما اینطور میخواهید ۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار را با هم بررسی میکنیم تا بتوانیم به این کمد لباس خاص دست پیدا کنیم .
مفاهیم زیر شاید بسیار ساده و ابتدایی بنظر برسند ولی توجه داشته باشید که رعایت همین نکات بظاهر ساده میتواند شما به رسیدن به مقصودتان کمک کند .
آنچه که در ادامه می آید ۷ توصیه برای کمک کند به یک کمد لباس پایدار است .
7 روش برای داشتن کمد لباس پایدار

۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار

۱-میزان خرید را کاهش دهید

مهمترین مفهوم در این لیست خرید کمتر است. با خرید کمتر ما می توانیم ببینیم که چه چیزهایی داریم و بهتر از آنها مراقبت می کنیم.
در طول فصل آنچه را که خرید میکنید ، چند وقت دیگر را نیز در نظر بگیرید ، آیا این لباس را میتوانید برای چند سال بپوشید ، هزینه ی بالایی که یکبار برای آن بپردازید برای سالها سبب سرمایه گذاری پول شما خواهد شد .

۲-استفاده مجدد از لباس ها

لباس های خود را در مدت طولانی بپوشانید و روش های شستوشوی مناسب آنها را یاد بگیرید ، تا عمر پوشاک شما زیاد و مفید باشد .

همچنین میتوانید لباس های خود را با دوستان مبادله کنید ، یا لباستان را در سایت های معتبر و فروشگاه های آنلاین مانند سایت دیوار و شیپور بفروشید .

۳- لباس هایتان را بازیافت کنید

اگر نمیخواهید لباستان را در فروشگاه های اینترنتی بفروش برسانید ، توصیه میکنم آنها را به زباله دان هم منتقل نکنید ، هنوز راه های زیادی برای استفاده مجدد از لباس ها وجود دارد .

هرچند مراکز بافت پارچه ها در کشور وجود ندارد یا اگر وجود دارد عدم تبلیغات  برآن شده تا مردم کمتر از وجود چنین اماکنی اطلاع داشته باشند .

ما توصیه میکنیم تا خودتان لباس ها را بازیافت کنید ، یک لباس مردانه را به تیشرت زنانه ، یا به یک لباس بچه گانه ، تبدیل تیشرت زنانه به پیراهن دخترانه و … خلاقیت و توانایی هنری فرد را میطلبد ، برای اینکار به سایت های مختلف میتوانید مراجعه کنید و از آنها ایده بگیرید ، تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه در این باره مطالب مفید و کاملی دارد که در این لینک میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید .

تبدیل لباس قدیمی به کیف ، کفش روفرشی ، دستمال آشپز خانه ، پادری ، بافت شال و … محدود ترین کارایی لباس های قدیمی شماست .

این نکته را هم باید بدانید ما در دوران پینترست زندگی میکنیم ، در این سایت با لباس های قدیمی و دور ریختنی انواع مدل های لباس ، گل ، تابلو های تزئینی و .. را درست میکنند و آموزش میدهند ، شما هرآنچه را که میخواهید در این سایت پیدا خواهید کرد .

۴-قبل خرید خوب تحقیق کنید

هنگامی که شما قصد خرید لباس جدیدی دارید ،برای تحقیق و مقایسه استانداردهای برند های مختلف وقت بگذارید . بسیاری از برند ها این اطلاعات را در وب سایت های خود به اشتراک می گذارند، اما شما باید در هنگام خواندن این مطلب دقت کنید آیا این مطالب با ویژگی های برند همخوانی دارد یا صرفا یک مطلب خواندنی است .

با تحقیق و پرس و جو میتوانید برند های معتبر و خاص را پیدا کنید ، سپس به فروشگاه بروید و آنچه دربارهی هر برند خوانده اید را بررسی کنید ببینید قابل اعتماد هست یا خیر ؟

۵- لباس های خود را تعمیر کنید

همیشه قبل از اینکه تصمیم بگیرید لباس ها یا کفش هایتان را دور بیندازید آنها را مجددا امتحان کنید ، اگر لباس های با کیفیتی داشته باشید مسلما ارزش تعمیر و بازاستفاده را خواهند داشت .

۶- لباس های خود را اجاره بدهید

لباس های نفیس و با ارزش خود را جمع آوری کنید ، همچنین میتوانید از دوستانتان و .. این لباس ها را جمع آوری کنید ،سپس مانند یک مزون این لباس ها را اجاره بدهید .

۷-لباس باکیفیت بخرید

تمام ۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار که گفتیم اگر لباس های شما بی کیفیت باشد بی فایده خواهد بود ، پس لباس های با کیفیت بخرید ، تا پس گذران عمر مفیدشان مجددا آنها را وارد چرخه کنید و از آن استفاده شود .

نتیجه گیری و معرفی منبع (تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه )

همانطور که گفتیم باید برای داشتن کمد لباس پایدار و متفاوت باید لباس های باکیفت و خوب بخرید ، سپس کمی خلاقیت را با آن همراه کنید و برای مدت ها از آن استفاده کنید ، این فراید و این کمد لباس بزرگترین کمک را به محیط زیست و دفع و کاهش سریع زباله های نساجی بهمراه خواهد داشت .

این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه ، بزرگترین تولید کننده لباس های طبیعی و زیست تخریب پذیر می باشد ، انواع بلوز شلوار مردانه پنبه ای ، تیشرت پنبه ای مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه طبیعی ، لباس ورزشی پنبه ای و … تنها بخشی از تولیدات پوشاک الیاف طبیعی اندیشه می باشد .

۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار

کمک به محیط زیست با تولید مجدد لباس و بازیافت