7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,پارچه مناسب لباس تابستانه,سرهمی زنانه,لباس مناسب تابستان,پیراهن ساحلی بلند زنانهدر تابستان و روزهای گرم سال همه به دنبال راهی برای فرار از گرما هستند و یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای اینکه کمتر گرما ما را اذیت کند نحوه صحیح لباس پوشیدن در تابستان است. در این مقاله نیز ما برای شما 7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

7 اصل مهم برای داشتن استایل تابستانه

1‌. رنگ‌های روشن و شاد مناسب تابستان هستند

یک اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید این است که؛ تابستان فصل استفاده از رنگ‌های روشن و  رنگ‌های پاستلی است. چرا که رنگ‌های روشن حس خنکی ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود شما احساس بهتری داشته باشید. همچنین رنگ‌های روشن رنگ خورشید را بازتاب داده و مانع گرم شدن لباس و سطح پوشت شما می‌شوند.

این نکته را یادتان باشد که سعی کنید رنگ‌های پاستلی استفاده کنید و و رنگ‌هایی که سرد و ملایم هستند چرا که رنگ‌های خیلی تند و گرم احساس گرما را در شما افزایش می‌دهد و رنگ‌های روشن و ملایم برای شما احساس خنکی به ارمغان می‌آورد.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,رنگ‌های پاستلی

2. پارچه مناسب انتخاب کنید

دومین اصل از 7 اصل برای داشتن استایل تابستانه جدید را برایتن می‌گوییم. اگر تمام آیتم‌های مورد نیاز برای داشتن استایل تابستانه را رعایت کنید اما جنس پارچه شما مناسب نباشد بازهم گرما شما را اذیت خواهد کرد. این مسئله خیلی مهم است که روی انتخاب پارچه لباس تابستانه خود دقت داشته باشید.

در اینجا نکات مهم انتخاب پارچه را به شما خواهیم گفت:

 • حتما از الیاف طبیعی استفاده کنید. الیاف مصنوعی و پلاستیک مانند پلی استر مناسب فصول گرم سال نیستند آنها جریان هوا را از خود عبور نمی‌دهند و هم باعص تعرث زیاد و احساس گرمای زیاد شده و هم مکن است برای پوست شما حساسیت ایجاد کند.
 • از پارچه‌های سبک و خنک استفاده کنید تا گرما به راحتی از آنها عبور کند و جریان هوای آزاد داشته باشد.
 • بهتر است جنس پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید ضدتعریق باشد مانند پارچه پنبه، نخ و کتان که به دلیل الیاف خود و عبورجریان هوا رطوبت را جذب کرده و مانع تعریق زیاد بدن می‌شود.
 • پارچه‌هایی مانند لنین، پنبه، کتان و پارچه‌های نخی با الیاف طبیعی یک گزینه مناسب برای فصل تابستان هستند.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,پارچه مناسب لباس تابستانه

3. لباس‌های آزاد و گشاد بپوشید

در سومین اصل از 7 اصل مهم داشتن استایل زنانه باید بگوییم که برای فصل تابستان لباس‌هایی انتخاب کنید که زیاد به بدن شما نچسبد و آزاد باشد. هرچقدر یک لباس بیشتر به سطح پوست بدن نزدیک باشد و به بدن بچسبد شما بیشتر گرما را حس خواهید کرد. مانتوهایی با آستین کیمونو یا کلوش، تیشرت‌های سفید، تیشرت‌های اسپرت و آزاد، شلوارهای گشاد و نخی، لباس‌های سرهمی و اورال زنانه و… همگی برای این فصل یک انتخاب عالی هستند.

4. شلوارهای گشاد را جایگزین شلوار جین تنگ کنید

شلوارهای جین یک انتخاب عالی برای تمام استایل‌ها هستند و شکی در آن نیست. یک شلوار جین ساده و یک تیشرت برای بیرون رفتن استایل شما را تکمیل می‌کند اما در تابستان شلوار جین خیلی تنگ توصیه نمی‌شود. بهتر است به جای آنها از شلوارهای آزاد، دامن، دامن‌شلواری و یا حتی دامن استفاده کنید. همچنین می‌توانید شلوارهای جین راسته، شلوار جین بگ و… را امتحان کنید آنها نیز بسیار دوست داشتنی و جذاب هستند.

این نکته را به عنوان یک اصل مهم از اصول مهم داشتن استایل تابستانه جدید به یاد داشته باشید و همراه ما باشید.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,لباس مناسب تابستان

5. صندل‌ها را جایگزین کفش‌های دیگر کنید

کفش‌های صندل برای فصل تابستان گزینه مناسب هستند. شما می‌توانید انواعی از صندل‌ها را برای فصل تابستان امتحان کنید. علاوه بر اینکه در فصل گرما از تعریق پا و بوی بد آن جلوگیری می‌کنید، می‌توانید استایل تابستانه جذابی نیز داشته باشید.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,کفش صندل

6. اکسسوری را به حداقل برسانید

اکسسوری را به حداقل برسانید. گردنبند یا انگشترهای آویزان زیادی می‌توانند در گرما به پوست شما بچسبند. اکسسوری‌های کمی را انتخاب کنید و در آیتم اکسسوری‌های خو.د حتما از عینک آفتابی هم استفاده کنید.

اصول مهم داشتن استایل تابستانه جدید

7. لباس‌هایی مخصوص تابستان بپوشید

 در نهایت در هفتمین و آخرین 7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید این را یادآور می‌شویم که در فصل تابستان پوشیدن لباس‌های لایه لایه دشوار است و گرما ما را اذیت خواهد کرد، بنابراین باید لباس‌هایی انتخاب کنید که آزاد بوده و لایه‌های کمی داشته باشد. با ما همراه باشید تا برای شما در اینجا استایل‌های مناسب تابستانه جدید را معرفی کنیم.

 • مانتوهایی با آستین آزاد

هرچقدر آستین مانتو و لباس شما آزادتر باشد حس خنکی بیشتری خواهید داشت و جریان هوا در لباس شما بیشتر است. مانتوهایی که آستین کیمونو و کلوش دارند تماسی با بدن ندارند و بنابراین خنک تر هستند. البته دقت داشته باشید که جنس آنها نیز از جنس پارچه‌هایی باشد که برایتان گفتیم.

 • شلوارهای گشاد و راحتی

به این نکته اشاره کردیم که به جای جین‌های چسبان شلوارهایی گشاد و یا دامن شلواری‌ها را جایگزین کنید. این روزها شلوارهای گشاد با جنس پارچه‌های خنک به راحتی در دسترس هستند و شما می‌توانید چند مدل از آنها را داشته باشید.

 • کت‌های بلیزر تابستانی؛ استایلی رسمی برای تابستان

گاهی لازم است که در تابستان به یک مکان رسمی بروید و یا قرار مهمی دارید که می‌خواهید عالی به نظر برسید. برای این مواقع استفاده از کت‌های بلیزر تابستانی به همراه یک اکسسوری شیک مثل کیف کوچک و کفش پاشنه بلند شما را به بهترین نحو نشان خواهد داد.سعی کنید پارچه کتی که انتخاب می‌کنید خنک و مناسب باشد.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,بلیزرهای خنک تابستانه

 • اورال و یا سرهمی زنانه

سرهمی‌ها شما را از شر گرمای طاقت قرسا نجات خواهند داد. الخصوص که جنس پارچه آنها از جنس خنک‌ترین پارچه‌ها باشد. یک سرهمی را می‌توانید با یک مانتو کیمونو و گشاد استفاده کنید و ببنید چه استایل زیبایی برای خود ساخته‌اید.

و اما یک خبرخوب!

تولیدی پوشاک اندیشه برای شما یکی از بهترین و زیباترین انواع سرهمی‌ها و اورال‌ها را پیشنهاد می‌کند که با بهترین پارچه‌های مناسب فصل تابستان دوخته شده است. تنوع طرح و رنگ این سرهمی‌ها به شما این امکان را می‌دهد ست‌های متنوعی برای خود ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از آنها به عنوان یک لباس راحتی زیبا در خانه استفاده کنید.

برای مشاهده و خرید انواع سرهمی‌ها بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 • پیراهن بلند ساحلی

چندسالی می‌شود که پیراهن‌های ساحلی جای خود را در سبد خرید لباس بانوان باز کرده و مورد استقابل زیادی قرار گرفته است. پیراهن‌های ساحلی انتخاب خوبی برای روزهای گرم هستند و این روزها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در دسترس می‌باشند.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,استایل تابستانه جدید,اصول مهم استایل تابستانه,سرهمی زنانه,لباس مناسب تابستان

 • کت و شلورهایی با پارچه‌های خنک

اگر اهل پوشیدن لباس‌های رسمی و شیک هستید برای تابستان خود می‌توانید از کت و شلوارهایی با پارچه‌های خنک استفاده کنید. این کت و شلوارها اگر با رنگ‌های ست و پاستی و روشن باشند استایل شما را جذاب‌تر خواهند کرد.

7 اصل مهم داشتن استایل تابستانه جدید,کت و شلوار خنگک تابستانه زنانه

استایل‌هایی تابستانی و راحتی برای خانه

همانقدر که استایل‌ و تیپ شما در بیرون از خانه مهم است. تیپ و نوع لباس پوشیدن شما در خانه هم به همان میزان اهمیت دارد و توجه به آن لازم است. شما در تولیدی پوشاک اندیشه می‌توانید انواعی از لباس‌های راحتی و اسپرت زنانه و مردانه را که مناسب برای استفاده در خانه است را مشاهده کنید.

لباس‌های تولیدی پوشاک اندیشه این امکان را به شما می‌دهد که بهترین و زیباترین استایل‌های لباس راحتی و اسپرت را برای خانه داشته باشید. در اینجا بخشی از انواع محصولات لباس راحتی پوشاک اندیشه را به شما معرفی می‌کنیم:

دیگر محصولات تولیدی پوشاک مشهد – برند اندیشه

 • تیشرت و ساق زنانه
 • تیشرت و شلوارک زنانه
 • تیشرت و شلوار زنانه
 • نیم تنه و ساق زنانه
 • بلوز شلوار زنانه
 • سرهمی زنانه
 • اورال زنانه
 • تاپ زنانه

و دیگر محصولات:

 • لباس ست مردانه و لباس ست زنانه
 • لباس ست خانوادگی
 • لباس ورزشی مردانه و ست لباس ورزشی
 • لباس راحتی مردانه و ست لباس راحتی زنانه
 • ست لباس خواب مردانه و لباس خواب زنانه
 • ست سویشرت شلوار مردانه و ست سویشرت شلوار زنانه
 • ست بلوز شلوار مردانه و بلوز شلوار زنانه
 • ست تیشرت شلوار مردانه و تیشرت شلوار زنانه
 • ست کاپشن شلوار مردانه و کاپشن شلوار زنانه
 • ست تیشرت پیژامه مردانه و بلوز پیژامه مردانه
 • انواع تیشرت و بلوز مردانه و زنانه
 • انواع شلوار و شلوارک مردانه و زنانه
 • ست تاپ شلوارک مردانه و تاپ شلوارک زنانه