مدل پیراهن مردانه
,

۶ مدل پیراهن مردانه

۶ مدل پیراهن مردانه

برای بسیاری از مردان، پیراهن  بخش مهمی از کمد لباس آنهاست. و احتمالا یکی از اولین چیزهایی است که صبح قبل از رفتن به محل کار به آن توجه میشود .

پیراهن مردانه در رنگ، سبک یقه، سبک کاف و بسیاری دیگر از جزئیات می تواند متفاوت باشد. ما در اینجا ۶ مدل پیراهن مردانه را معرفی میکنیم .

همچنین برای خرید عمده پیراهن مردانه ، بلوز شلوار مردانه ، خرید عمده پوشاک ورزشی مردانه ، خرید عمده لباس ست مردانه ،خرید تیشرت شلوار مردانه و … به فروشگاه آنلاین پوشاک تنبان و عمده فروشی پوشاک مشهد مراجعه کنید .

انواع مدل های پوشاک مردانه ( پیراهن مردانه )

۱-پیراهن صورتی مردانه

پیراهن صورتی مردانه ، میتواند بسیار خوب و زیبا بنظر برسد البته اگر با تن رنگ پوست شما هماهنگی دارد و رنگ صورتی آن تیره نباشد ، اکثر مردان پیراهن صورتی را ترجیح نمیدهند اما این رنگ میتواند بصورت فوق العاده باعث جلب توجه باشد .

از سوی دیگر، اگر پیراهن صورتی مردانه پوشیده اید دیگر وسایل مورد علاقه خود را به ویژه لوازم جانبی را استفاده نکنید.

6 مدل پیراهن مردانه

۶ مدل پیراهن مردانه

۲-پیراهن مردانه یقه دیپلمات

این پیراهن های مردانه بسیار محبوب هستند و مردم آن ها را خیلی زیاد می پوشند. این لباس مردانه را بدون کراوات و یا پاپیون بپوشید زیرا بسیار عجیب و غریب خواهید شد .

اگر میخواهید با این پیراهن یک  ست لباس مردانه جالب داشته باشید آن را با یک کت و شلوار رسمی بپوشید ، البته پوشیدن آن با کت اسپرت هم بسیار جالب خواهد بود .

پیراهن یقه دیپلمات مردانه

۶ مدل پیراهن مردانه

۳- پیراهن ضد چروک مردانه

اتو زدن لباس یک دردسر بزرگ است ، بنابراین اگر به کسی یک تیشرت مردانه ضد چروک بدهید خیلی از آن استقبال خواهد کرد ، عموما پوشاک مردانه شامل ، ست بلوز شلوار مردانه ، تیشرت شلوا مردانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه و لباس خواب ، پیراهن ، تیشرت و … از الیاف طبیعی پنبه تهیه میشوند ، اما این لباس ها یک مشکل دارند و آن اینکه خیلی زود چروک میشوند .

هرچند برای این مشکل پنبه را با الیاف دیگر ترکیب میکنند تا کمتر چروک شود اما با این وجود کیفیت آن پایین خواهد آمد .

پیراهن مردانه ضد چروک

۶ مدل پیراهن مردانه

اما برای رفع این مشکل جدیدا پارچه ای تولید شده است که به هیچ وجه چروک نمیشود این پارچه طبیعی است و مواد شیمایی خیلی کمی در آن بکار رفته است اما دارای قیمتی بالا است حدود  ۳۰۰ دلار ، این پیراهن مارک Eton  است .

۴- پیراهن مردانه طرح دار

اغلب مردم و کارکنان پیراهن معمولی و سفید می پوشند، به همین دلیل پوشیدن پیراهن های طرح دار برای آن ها کمی تعریف نشده است ،اما اخیرا پیراهن های طرح دار محبوبیت پیدا کرده اند .

برای پیراهن طرح دار از طرح های اسلیمی گرفته تا پیچیده ترین طرح ها موجود است .

پیراهن طرح دار مردانهپیراهن مردانه طرح دار

۵- پیراهن مردانه طرح دار معمولی

این پیراهن ها دارای طرح های چاپ شده مانند بالا نیستند و ازسویی در دسته ی پیراهن مردانه راه راهی یا چهارخانه نیز جای نمی گیرد ، بلکه دارای الگو های چاپی متناوب و متفات است که این روز ها محبوب شده است و طرفداران خود را دارد .

الگو های این پیراهن مانند تصویر است ، میتواند الگو های چاپ شده یکنواخت و تک رنگ باشد و یا رنگ های مختلفی در چاپ آن بکار رفته باشد .

6 مدل پیراهن مردانه طرحدار

۶ مدل پیراهن مردانه

۶- پیراهن مردانه معمولی

این مدل پیراهن مردانه ، رایج ترین نوع پیراهن های مردانه می باشد ، دارای طیف رنگی بسیار وسیعی است که پیراهن صورتی مردانه که در ابتدا معرفی کردیم هم شامل آن ها میشود، این پیراهن برای دستیابی به یک ست لباس مردانه معمولی ، شیک و گاهی بسیار متفاوت همواره بهترین گزینه است .

پیراهن مردانه معمولی را با کت و شلوار مردانه و همچنین بصورت بلوز شلوار مردانه میتوانید بپوشید ، متناسب با فصل یا مناسب ها میتوانید رنگ های متنوعی از آن را خریداری کنید .

پوشیدن پیراهن معمولی با ژاکت و یا هودی مردانه کمی عجیب است ، بسیاری از مردان ترجیح میدهند پیراهن های نامتعارف نپوشند بنابراین پیراهن معمولی میپوشند .

پیراهن زرشکی مردانه

۶ مدل پیراهن مردانه

همچنین بخوانید ۴ مدل پیراهن مردانه برای کمد لباس تابستانی