5با تولیدی پوشاک اندیشه کارشناش مد شوید
,

۵ مدل لباس زمستانی مردانه

۵ مدل لباس زمستانی مردانه

5 مدل لباس زمستانی مردانه

۵ مدل لباس زمستانی مردانه

در فصلی هستیم که با تغییرات ناگهانی هوا مواجه میشویم ، بنابراین لازم است تا بهترین لباس ها را بشناسیم و به کمد لباس خود اضافه کنیم ،  ما در این مقاله مدل های لباس زمستانی مردانه مناسب را به شما معرفی میکنیم ، با داشتن این مدل ها در شرایط آب و هوایی سرد با مشکل مواجه نخواهید شد .

۱- ژاکت جبن: ایا میدانستید ژاکت های جین مخصوص هوای سرد طراحی شده اند؟

جذب گرما و محبوس کردن آن درون لباس و جلوگیری از عرق کردن باعث شده است تا این جنس مناسب فصل سرما باشد .

۲- سویشرت

یکی از بهترین نوع لباس زمستانی مردانه سویشرت  است ، شما می توانید یک سویشرت گرم پشمی یا پنبه ای در رنگ سفید ،شتری ، خاکستری یا سرمه ای را زیر یک اورکت بپوشید.

۳- هودی های کلاه دار یا بدون کلاه به همراه کت یا اورکت:

تنها انتخاب های شما سویشرت های کلاه دار نیستند، سویشرت های بدون کلاه اتفاقا تیپی مردانه تر و شیک تر می سازند. ژیله ها نیز همین نقش را در تیپ شما ایفا میکنند.

یک ژیله یا سویشرت بدون کلاه سبک تهیه کنید و آن را زیر اورکت یا کاپشن بادی خود بپوشید ، انتخاب هر کدام از موارد یاد شده بسته به نوع اب هوا می تواند مناسب باشد.

۴- بلوز یقه اسکی :

راه های مناسبی برای خوشتیپ بودن پیش روی شماست پوشیدن بلوز یقه اسکی پشمی زیر کت تان یکی از این راه هاست ، این مورد جایگزین مناسبی برای پیراهن شما خواهد بود.به شرطی که رنگ ان را هم خانواده رنگ کتتان انتخاب کنید.

۵- پیراهن و بافت یقه گرد :

اگر از ان دسته افرادی هستید که هرکاری کنید تنها یک کت بیشتر نمیپوشید پیشنهاد ما به شما این تیپ است ، کافیست یک پیراهن زیر بافت یقه گردتان بپوشید و روی ان را یا با اورکت پر کنید یا با کاپشن .

نکاتی در مورد استایل زمستانی مردانه

تیپ های زمستانی مردانه به مقدار زیادی به سلیقه و برسی برند های پوشاک در سراسر جهان و تطبیق ان با فرهنگ عمومی جامعه ما دارد ؛تولیدی پوشاک اندیشه یکی از برند های معروف ایرانی در زمینه انواع ست های راحتی ،کاپشن شلوار های اسپرت مردانه،انواع سویشرت تک وانواع سویشرت شلوار مردانه، فعالیت بسیار خوبی دارد.

از دیگر تولیدات پوشاک زمستانی برند اندیشه میتوان ، به لباس ست مردانه زمستانی ، لباس ورزشی مردانه زمستانی ، لباس راحتی زمستانی مردانه ، لباس خواب مردانه زمستانی و .. اشاره کرد .

۵ مدل لباس زمستانی مردانه