نکاتی که در خرید برای کودکان باید بدانید
,

نکاتی در کم کردن هزینه لباس کودکان

نکاتی در کم کردن هزینه لباس کودکان

نکاتی در کم کردن هزینه لباس کودکان

نکاتی در کم کردن هزینه لباس کودکان:یک کودک در حال رشد مصرف کننده ی بزرگی از لباس هاست او مسلما لباس خواهر یا برادر بزرگتر خود را که الان اندازه اش شده را دوست ندارد و نمیپوشد . من تصمیم گرفتم برای صرفه جویی در هزینه لباس کودکانم را های زیر را انجام دهم. با شروع فصل مدرسه ها ساعات زیادی را خانواده ها در مراکز خرید صرف میکنند.

اما روش‌های ساده‌ای برای کاهش هزینه‌ها وجود دارد :(نکاتی در کم کردن هزینه لباس کودکان)

۱. نادیده گرفتن ست لباس

معمولا در فروشگاه ها پیراهن کیف و شلوار و تمامی لوازم کودکان در یک مجموعه رنگ خاص کنار هم قرار گرفته کا آدم را وسوسه همه را با هم خرید کند ،این چیزی است که شما را تشویق می‌کند تا پیراهن ، دامن ، کفش‌های مشابه و حتی گیره ی مو را در همان زمان بخرید . اما کودک شما واقعا اهمیتی نمی‌دهد که همه چیز را ست بخرید . اگر عاشق یک شلوار هستید ، پیش بروید و آن‌ها را بخرید اما چیزهای دیگری را که با آن گروه‌بندی شده‌اند را نادیده بگیرید .و بیشتر سعی کنید زمانی که درصدی از محصولات از تخفیف برخوردار شده اند برای خرید مراجعه کنید.

۲. فکر کنید

فروشگاه‌ها شروع به جمع کردن اجناس زمستانی خود میکنند, زمانی که محصولات بهاره آن‌ها وارد می‌شود , اما این به معنای آن نیست که فصل زمستان تمام شده‌است . من عاشق پایان فروش فصل خرید هستم , زیرا این اتفاق تقریبا دو ماه از فصل زمستان مانده رخ میدهد من میتوانم لباس های کمی بزرگتر از قدشان بخرم و  آنها را برای سال بعدشان ذخیره کنم.

۳. اصل اشتراک

من پسرم را وادار نمی‌کنم که یک شلوار جین دخترم را بپوشد ، و دخترم مجبور نیست لباس مردانه بپوشد ، اما وقتی به اصول اولیه می‌رسد ، آن‌ها قطعا به اشتراک می‌گذارند . شلوارهای برفی ، دستکش ، چکمه ، شالگردن و ژاکت همه اقلامی هستند که هم پسر هم دختر میتواند آنها را بپوشند.

۴. لباس‌ بازی بخرید

تفاوت زیادی بین لباس‌های بازی تابستانی و لباس‌های مدرسه وجود دارد یعنی قیمت و کیفیت . وقتی بچه‌ها در پارک بازی می‌کنند ، دوچرخه‌سواری می‌کنند و به سمت ساحل می‌روند ، بهتر است لباسشان ارزان قیمت باشد . و من به دنبال مراکز خریدی می‌گردم که به من اجازه می‌دهد تا دو یا سه پیراهن  را با قیمت مناسب تر بخرم

  ۵ . مبادله با دوستان

این یک روش بسیار خوب است اگر کودک دوستتان کمی بزرگتر شده و لباسش برایش کوتاه است سعی کنید با مقدار کمی هزینه یا تبادل لباس کودکتان کمک بزرگی به اقتصاد خود کنید. البته این نکته یادتان باشد که اگر لباسی از دوستتان گرفتید حتما آنرا با دقت بشویید و اتو بزنید تا اگر باکتری و قارچی در آن وجود دارد از بین برود و بسلامتی فرزندتان لطمه وارد نشود.

۶. لباس‌ها را بفروشید

یک راه این است که لباس‌های کهنه کودک را به یک فروشگاه دست دوم ببرید .می‌توانید شلوار ، پیراهن و کفش را با قیمت خوب بفروشید . همچنین می‌توانید لباس‌ها را بصورت انلاین از طریق سایت هایی مثل دیوار و شیپور و… بفروشید.


تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت تولید کننده ی لباس کودک و نوجوان،ست مردانه,ست بلوز شلوار مردانه,ست تیشرت شلوار مردانه,ست کاپشن شلوار مردانه,لباس راحتی مردانه میباشد تولید پوشاک اندیشه عرضه کننده پوشاک با کیفیت بالا و قیمت مناسب میباشد.

سرهمی دخترانهلباس دخترانهلباس دخترانه