لباس ست زنانه
,

۱۰ راز برای شیک پوشی زنان

۱۰ راز برای شیک پوشی زنان

یکی از مهم ترین ویژگی های وجودی زنان اهمیت دادن به زیبایی است ، این موضوع را در تمام زمینه ها میتوانیم مشاهده کنیم ، که لباس پوشیدن یکی از مهمترین این ویژگی هاست ، تولیدی پوشاک مشهد اندیشه در این پست ۱۰ راز برای شیک پوشی زنان را بیان میکند .

همانطور یکی از دغدغه های اصلی بانوان نحوه ی پوشش آنها در محیط خانه ، محل کار ، میهمانی و … می باشد و انتخاب نوع لباس برایشان اهمیت پیدا میکند .

10 راز برای شیک پوشی زنان

۱۰ راز برای شیک پوشی زنان

بررسی نکات طلایی پوشش زنانه  :

۱-برنامه ریزی کنید

در روزهایی که وقتتان آزادتر است مانند آخر هفته برای لباس پوشیدن در طول هفته برنامه ریزی کنید ، یا اگر قرار کاری دارید یا به میهمانی دعوت شده اید حتما شب قبل همه چیز را آماده کنید تابدون استرس به کارتان برسید .

۲- سبک خود را پیدا کنید و ستارگان سبک خود را دنبال کنید

میتوانید سبک خود را از روی ستارگان مد ، پیدا کنید و آنها را دنبال کنید تا در جریان جدید ترین مدلهای سبک خود را باشید ، یا خودتان یک سبک جدید بسازید .

۳- در مورد لباسی که میپوشید تردید دارید

تردید و دودلی بسیار استرس آور است بنابراین هنگامی که دربارهی پوشیدن یک لباس شک دارید و نمیدانید آیا در مقصد از این پوشش خود راضی هستید یا نه ؟ توصیه میشود تا یک لباس دیگر مانند سویشرت جین یا پلیور همراه خود داشته باشید تا ظاهر خود را متفاوت کنید .

۴- در سبک پوشش خود خلاق باشید

خلاقیت همیشه دوستداشتنی است ، اگر در سبک خود همیشه رنگ های مات یا تیره میپوشید اینبار میتوانید رنگ های شاد و روشن بپوشید یا این رنگها را ترکیب کنید ، هرگز از پوشیدن لباس های متفاوت نترسید میتوانید شلوار جین قد ۹۰ بپوشید متفاوت با تمام روز هایی که شلوار های دیگری میپوشیدید .

۵-همیشه از اکسسوری استفاده کنید

داشتن کیف ، عینک و … معمولی است اما همیشه سعی کنید از دستبند ، ساعت ، گردن آویز و .. استفاده کنید ، این قطعات کوچک سبب ثبات استایل شما میشود .

۶- سعی کنید کمد لباستان ، پر از لباس های با کیفیت باشد

به جای داشتن ده ها لباس بی کیفیت که هنگام پوشیدن آنها احساس خوبی ندارید سعی کنید چند دست لباس باکیفیت و شیک در کمد خود داشته باشید ، و به مرور لباس های جدیدی به آنها اضافه کنید ، و هنگام پوشیدن آنها احساس خوبی را دریافت کنید .

۷-در انتخاب و پوشیدن کفش دقت کنید

کفش ها در ایجاد یک استایل شیک بسیار کمک کننده هستند ، سعی کنید کیف را با کفش ست کنید ، یا از کفش هایی استفاده کنید که پوشش شما را به هم نریزد ، مثلا پوشیدن کفش اسپرت با یک استایل کاملا رسمی همخوانی ندارد.

۸- سعی کنید همیشه لباستان ست باشد

رنگ هایی که میپوشید حداکثر در سه رنگ متفاوت اما نزدیک به هم باشند ، استفاده از چندین رنگ در پوشش سبب خواهد شد تا کمی بهم ریخته و بی نظم بنظر بیایید ، پس سعی کنید زیبایی لباس خود را با کمترین رنگ ها به نمایش بگذارید .

۹- قانون طلایی زنانه شناخت اندام می باشد

کلید موفقیت در پوشش آگاهی کاملا از شکل ظاهری بدن است،  اینکه اندام شما چه شکلی است کمک زیادی به نحوه ی پوشش شما میکند .

با آگاهی از این موضوع بهتر میتوانید درک کنید که آیا لباسی که به دوستتان می آید برازنده ی شما هم هست یا خیر .

۱۰-سن یک عدد است

آخرین نکته در ۱۰ راز برای شیک پوشی زنان ، بحث سن است ، هرگز خود را با سن محدود نکنید ، این نکته را باید بدانید که پوشش نقش بسیار زیادی در نمایش سن شما دارد ، پس جوان باشید .

معرفی منبع

این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه و زنانه اندیشه تهیه شده است ، این تولیدی انواع لباس ست مردانه و زنانه ، لباس تابستانی زنانه پنبه ای ، لباس راحتی مردانه ، لباس راحتی زنانه و … را تولید میکند .

برای مشاهده ی محصولات و لباس های زنانه کلیک کنید .