گران ترین مارک های لباس
,

گران ترین مارک های لباس

گران ترین مارک های لباس

با لباس می توان به نوعی سلیقه ، کلاس و حس مدگرایی را بیان کرد. درست از زمان تمدنهای باستانی ، افراد به تجملات اشتیاق نشان می دادند. لباس همیشه بدیهی ترین جنبه ی تجملات است. متفکران و فیلسوفان گفته اند که تجملات چیزی است که تمدن را تعیین می کند. صاحبان برندهای لوکس و گران ترین مارک های لباس با ظاهر خود ، نشان از ثروت ، وضعیت و انحصاری بودن دارند.

بسیاری از مارک های معروف لباس در جهان وجود دارند ، که دائما با رو نمایی و عرضه ی لباس هایی شیک و بی بدیل ، مخاطبان خود را هیجان زده می کنند. طبیعتا طراحان مشهور جهان با این مارک های لوکس در ارتباط هستند و آنها به طور مرتب با طرح های جدید و هیجان انگیز سعی می کنند تا انحصاری بودن خود را اعلام کنند.

صنایع پوشاک جهانی ، نسبت به سایر صنایعی که با رکود اقتصادی روبرو هستند از روند صعودی پایداری برخوردارند.

گران ترین مارک های پوشاک جهان

مارک گوچی ( Guccio )

Gucci-logo-jpg

این نام تجاری در سال ۱۹۲۱ توسط Guccio گوچی در ایتالیا تاسیس شد. گوچی، بهترین نام تجاری ایتالیایی در نظر گرفته شده است.
شرکت ایتالیایی گوجی تولید کننده ی کالاهای لوکس و چرم ایتالیایی است.

مارک لوییس ویتون ( Louis Vuitton )

Louis-Vuitton-logo-jpg
این برند در سال ۲۰۱۸ صدرنشینی را به دست آورد و فکر می کرد که در سال ۲۰۱۹ منجر به بازگشت به عقب شود که پیش بینی ها برعکس شد و به پیشروترین و گرانترین مارک طراح جهان تبدیل شد.
Louis Vuitton یک خانه لوکس مد است که در سال ۱۸۵۴ توسط لوئیز ویتون تأسیس شد.

مارک ویتون ، یک برند برتر در سراسر جهان است که تقریباً در هر شهری که خرده فروشی دارد.

این مارک تولید کننده ی جواهرات ، عینک آفتابی ، ساعت ، کفش ، کالاهای چرمی و حتی کتاب است و برای شش سال متوالی (۲۰۱۲ تا ۲۰۰۶) به عنوان گران ترین مارک جهان شناخته شد.

این شرکت فرانسوی در پایتخت فرانسه یعنی پاریس ، تأسیس شده است. و همچنان محبوبیت این برند در حال افزایش است.

 مارک شانل ( Chanel )

Chanel-logo-jpg
Chanel برند مد معروف با آیکون کوکو Chanel است و به عنوان ظریف ترین و شیک  ترین  برند در مد لباس زنانه در نظر گرفته می شود.

Chanel  تولید بالایی در کالاهای لوکس ،  و خیلی چیزهای دیگر دارد. اغراق  نیست اگر بگویم که  برندChanel یکی از برند های شناخته شده در سراسر جهان است.


Chanel یک خانه مد است که در تولید کالاهای لوکس و لباس مجلسی ، لوازم جانبی ( عطر ، لباس و لوازم آرایشی ) تخصص دارد. نام تجاری Chanel دارای ۳۱۰ شعبه در سراسر جهان با بیش از ۲۰۰۰۰ کارمند است.

 

مارک باربری ( Burberry )

#10 Burberry
باربری برند لوکس بریتانیایی است که در تولید عطر و لباس تا زیورآلات فعالیت می نماید.

با خالص ارزش تقریبی ۳.۴ میلیارد دلار و ارزش تجاری ۵.۸۷ میلیارد دلار ، موفق شده است در قلب مشتریان خود پذیرش کسب کند.
یکی از قدیمی ترین مارک های مد در عرصه بین المللی باشد. این برند از انگلیس است و در سال ۱۸۵۶ توسط توماس باربری تأسیس شد. با داشتن دفتر مرکزی در لندن ، این برند موفق شده است تا حضور محصول خود را به بازارهای جهانی گسترش دهد.

باربری به یکی از گران ترین مارک های پوشاک دنیا تبدیل شده است.

مارک Fendi
Most Expensive Clothing Brands

به عنوان یکی از گران ترین مارک های لباس در همه زمان ها شناخته می شود.

فندی یک خانه مد با اصل ایتالیایی است که در سال ۱۹۲۵ توسط بنیانگذاران آن ادواردو و آدل فندی تأسیس شد. در سال ۲۰۰۱ ، بخشی از گروه LVMH شد.

این صنعت با صنعت مد ارتباط دارد زیرا در زمینه خز ، کفش ، کالاهای چرمی ، عینک ، ساعت و همچنین پوشاک آماده است.

فندی یک برند چند ملیتی است که در نمایش های مد روز به طور منظم بوده است. در سال ۲۰۱۴ ، تصمیم به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نمایش مد های catwalk گرفت.

دنیای مد بسیار جذاب است ، و پوشیدن لباس های بلند از مارک های مهم T یک رویا به حقیقت می پیوندد.

معرفی منبع:

 عمده فروشی پوشاک مشهد ، بزرگترین تولید کننده ی لباس راحتی مردانه و زنانه ، تیشرت و شلوار پنبه ای مردانه و زنانه ، تاپ شلوارک مردانه و زنانه ، بلوز شلوار مردانه ، انواع ست های خانوادگی ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، شلوارک کتان مردانه ، ساق ، مانتو ،  بلوز ، تونیک و … مطلب فوق را ترجمه نموده است.