جنس لباس تابستانی کودک
,

کودکان در تابستان چه لباسی بپوشند

کودکان در تابستان چه لباسی بپوشند

در این پست کوتاه و مفید قصد داریم دربارهی لباس کودکان در فصل گرم سال و اینکه کودکان در تابستان چه لباسی بپوشند ؟ صحبت کنیم ، یک باور عام و عمومی وجود دارد که میگویند  کودکانی که متولد فصل های گرم سال هستند کمتر از دیگر کودکان سرما میخورند ، اما آیا با اعتقاد به این باور باید لباس های کمتری تن کودک کنید ؟

کودکان در تابستان چه لباسی بپوشند

کودکان در تابستان چه لباسی بپوشند

باید در جواب به این سوال بگوییم در تابستان باید تن کودک را کاملا بپوشید و اینکه لباس کمتری تن فرزندنتان کنید کاملا اشتباه است زیرا در تابستان نور خورشید به طور مستقیم می تابد و باعث سوختگی پوست نوزاد میشود  .

در ادامه بهترین پوشش کودک در تابستان را یادآور خواهیم شد .

کلاه و جوراب :

کودکان متفاوت با بزرگسالان عرق میکنند ، نوزاد فقط از ناحیه سر و گردن عرق میکند در صورت تابش مستقیم افتاب که صددرصد در تابستان و در روز بیشتر است بهتر است برای کودکانتان از پارچه های لطیف پنبه ای جوراب و کلاه تهیه کنید تا سر و پاهایشان نسوزد همچنین بهتر است در روز از کلاه های نقابدار استفاده کنید .

چقد لباس تن نوزادمان کنیم ؟

این یک سؤال به ظاهر ساده اما بسیار مهم و تأثیرگذار در سلامت عمومی نوزاد می باشد . بسیاری از مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند به درستی نمی‌دانند که چه میزان لباس برای تابستان و زمستان نوزاد مناسب است.

ما توصیه می‌کنیم در روزهای گرم سال ، در خارج از منزل حتما یک لایه لباس آستین بلند با شلوار و جوراب و کلاه به کودک بپوشانید ، چند لایه لباس کودک را اذیت میکند و باعث عرق سوز شدن میشود .در داخل منزل  یک لایه لباس های نخی و خنک تن نوزاد کنید و اگر احساس کردید دمای هوا زیاد است  لباس نوزاد را از تنش خارج کنید .

چه پارچه ای برای لباس تابستانی کودک مناسب تر است ؟

کودک خود را با لباس های مد بازار و لباس هایی سنگین و ضمخت نپوشانید ، بخوانید ، مطالعه کنید و منعطف ترین ، نرم ترین و خنک ترین لباس را برای این فصل تهیه کنید ، سعی کنید لباس نوزاد کاملا روشن باشد تا علاوه بر خنک ماندن در آن وجود هرگونه لکه یا آلودگی را به سرعت متوجه شوید ، علاوه بر آنچه گفته شد لباس های کودک باید کاملا آزاد و راحت باشد به هیچ وجه چسب و تنگ نباشند .

معمولا بهترین پارچه ای که برای لباس کودک توصیه میشود ، لباس های پنبه ای است ، زیرا نرم ، راحت ، سبک ، جاذب رطوبت ، عایق و بادوام هستند ، علاوه بر این قارچ ها در این لباس ها رشد نمیکنند .

این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه و زنانه اندیشه تهیه شده است .