خرید کاپشن زمستانی مناسب
,

کت چرم پاییزه

کت چرم پاییزه

کت چرم یک لباس نسبتا گرم به شمار می‌رود کت چرم پاییزه برای  هوای خنک بهاری و پاییزی مناسب است  ، اما شما با ترکیب و استایل مناسب می‌توانید آن را در زمستان هم به کار ببرید.

کت چرم مناسب پاییز

کت چرم پاییزه

استایل کت چرم با شلوار جین گشاد

ترکیب کت چرم و شلوار جین گشاد از ترکیب‌های جذاب و خاصی است که در عین راحتی می‌تواند بسیار سطح بالا و شیک هم باشد.

این ترکیب کاملا تطبیق پذیر هم هست و شما می‌توانید آن را با انواع اکسسوری‌ها و کفش‌ها ترکیب کرده و استایل راحتی یا نیمه رسمی مورد نظر خود را بسازید.

استایل کت چرم به عنوان لباس شیک محیط کار

کت چرم همیشه به عنوان یک لباس نیمه رسمی و راحتی در نظر گرفته می‌شود.

کت چرم مناسب پاییز در استایل کاری شما جایی نخواهد داشت اما شما می‌توانید از این کت به عنوان بخشی از لباس محیط کار خود هم بهره ببرید ، فقط کافی است کت چرم را روی مانتوی رسمی محیط کار خود بپوشید و استایل آن را ارتقاء دهید.

کت چرم رنگی

اگرچه همه ما کت چرم را با رنگ معمول آن یعنی مشکی می‌شناسیم، رنگی که با همه رنگ‌های دیگر هماهنگ است اما این کت می‌تواند رنگ‌های متنوع دیگری هم داشته باشد ، رنگ‌های سبز، زرشکی، آبی و … رنگ‌هایی هستند که در کت چرم زیبایی خاصی دارند و می‌توان آن‌ها را با لباس‌های مختلفی پوشید.

استایل موتورسواری کت چرم

خیلی‌ها ژاکت چرم را با نام ژاکت موتورسواری می‌شناسند ، این لباس اولین بار توسط موتورسواران مورد استفاده قرار گرفته و پس از آن به یک لباس مردانه و سپس زنانه کلاسیک تبدیل شد.

اما استایل موتورسواری هم ویژگی‌های خاص خود را دارد که در آن از چرم و فلز به مقدار زیاد استفاده می‌شود.

استایل کت چرم به سبک ورزشکاری سطح بالا

استایل ورزشکاری سطح بالا  یکی از سبک‌های جدید در طراحی لباس است ، این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و جزو ترندهای محبوب خانم‌های شیک پوش در سراسر جهان به شمار می‌رود.

در این سبک شما لباس‌هایی را که در آن‌ها احساس راحتی کامل دارید می‌پوشید ، استایل شما در عین راحتی، سطح بالا به شمار می‌رود ؛ کت چرم هم جزو لباس‌هایی است که می‌تواند در این سبک به کار رود .

با ترکیب لباس‌هایی مثل ژاکت بافتنی و کفش کتانی استایل شما را شیک و راحت و سطح بالا کند.

استایل کت چرم با یک مانتوی کوتاه

همان طور که در مورد استایل کت جین بیان شد کت چرم هم می‌تواند خاصیت پوششی داشته باشد ، شما می‌توانید همراه با آن از مانتویی که کوتاه یا تنگ است استفاده کنید.

کت چرم برجستگی‌ها و عیوب مانتو را می بپوشاند و استایلی سطح بالا و جذاب همراه با پوشیدگی کافی به شما بدهد ، در این شرایط کت چرم مورد نظر شما باید به اندازه کافی گشاد و بلند باشد تا هم از نظر کاربردی مناسب باشد و هم در آن احساس راحتی کافی داشته باشید.

تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه :

تولید کننده انواع سویشرت شلوار مردانه و زنانه،ست بلوز شلوار مردانه ،انواع لباس ورزشی مردانه با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت پوشاک ایرانی