لباس پنبه ای مردانه
,

کالکشن تیشرت شلوارک ورزشی بهاری

کالکشن تیشرت شلوارک ورزشی بهاری

اگر شما هم ورزشکار هستید و به لباس ورزشی خود اهمیت میدهید باید بدانید که لباس های ورزشی از اهمیت خاصی برخوردارند ، این لباس ها در انجام حرکات ورزشی شما را محدود نمیکنند ، سبب افزایش ایمنی در هنگام ورزش میشود، سبب بهبود گردش خون میشود و همچنین سبب دفع رطوبت و خشک ماندن بدن میشود . در ادامه کالکشن تیشرت شلوارک ورزشی بهاری اندیشه را مشاهده میکنیم .

خرید عمده لباس ورزشی

کالکشن تیشرت شلوارک ورزشی بهاری

انواع لباس ورزشی مردانه بهاری

۱- تیشرت شلوار مردانه مدل forse

لباس ست ورزشی مردانه مدل forse دارای کیفیت خوبی در طراحی و دوخت می باشد ،  رنگ بندی منحصر بفرد آن بسیار شیک و جوانپسند است ، برش های سرشانه و روی آستین با رنگ شلوارک ست است .

این تیشرت شلوارک پنبه ای است و بنابراین در هنگام ورزش یا اگر بعنوان لباس راحتی از آن استفاده میکنید در هنگام استراحت بسیار حس راحت و سبکی برایتان به ارمغان می آورد  .

انواع تیشرت شلوارک های ورزشی مردانه در این کالکشن موجود می باشد که تمام سلایق را در بر میگیرد .

تیشرت شلوارک مردانه مدل forse

۲- تیشرت شلوارک ورزشی مردانه مدل حامد

طراحی مدل حامد بسیار جدید و بروز است ، این مدل را جوانان و نوجوانان بسیار می پسندند ، کیفیت آن پنبه ای می باشد و در رنگ های مختلفی موجود است .

ترکیب رنگ های روشن با تیره یک رنگی خاص را ایجاد میکند ، این تیشرت شلوارک برای ورزش های سالنی مناسب است .

ست لباس ورزشی مردانه

تیشرت شلوارک مردانه مدل حامد

۳-تاپ شلوارک ورزشی مردانه مدل شاهین

تاپ شلوارک کلاه دار مردانه ، دارای برش های خاص سرشانه و بغل شلوار می باشد ؛ یکی از بهترین محصولات ورزشی ۲۰۱۹ است که در رنگ بندی آن اصول ترکیب رنگی کاملا رعایت شده و شما یک ست لباس ورزشی مردانه شیک و متفاوت را مشاهده میکنید .

تاپ شلوارک کلاه دار مردانه

تاپ شلوارک مردانه

۴- تاپ شلوارک مردانه مدل کاپ

تاپ شلوارک ورزشی مردانه مدل کاپ ، دارای برش هایی است که نمادی از کاپ قهرمانی را تواعی میکند ، رنگ برش های تاپ با رنگ شلوارک ست می باشد ، انواع رنگ های روشن و تیره در این نمونه کار شده است .

کیفیت این تاپ شلوارک پنبه ای می باشد که احساسی راحت همراه با آزادی عمل در حرکات ورزشی را به ارمغان می آورد .

ست تاپ شلوارک ورزشی مردانه

تاپ شلوارک مردانه

راهنمای خرید تیشرت شلوارک مردانه

تولیدی پوشاک اندیشه بزرگترین تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد می باشد ، این تولیدی فروش عمده ی پوشاک ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ست مردانه ، لباس خواب مردانه ، انواع پوشاک زنانه و بچه گانه را در دستور کار دارد .

برای خرید عمده ی پوشاک مردانه و زنانه به عمده فروشی های پوشاک در مشهد و شهرستان ها و برای خرید بصورت جزئی به فروشگاه های پوشاک مشهد و شهرستان ها مراجعه کرده و برند اندیشه را از آنها بخواهید .

برای دریافت آدرس و شماره های تماس لطفا کلیک کنید .

مطالب مفید و خواندنی مرتبط با این پست :

مدل لباس ورزشی مردانه ۲۰۱۹

ست لباس ورزشی زنانه

لباس ورزشی غواصی

لباس ورزشی کریکت

تولیدی و عمده فروشی لباس ورزشی مشهد

ست لباس ورزشی مردانه و زنانه