ست کاپشن شلوار مردانه مدل بند انگشتی
,

کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی

کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی

کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی

کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی

پنبه به عنوان پارچه پاییزی نیز شناخته میشود  ، هرچند از پنبه برای لباس تابستانی مردانه و زنانه ، لباس کودک و نوجوان ، لباس راحتی مردانه و زنانه و لباس های بهاری استفاده میشود ، زیرا بسیار راحت ، جاذب ، ضد آلرژی و سبک است ،  اما در طول نمایش های هفته مد نیویورک ، پنبه ثابت کرد که تنها برای لباس های هوای گرم مناسب نیست ، با حضورش در تعدادی از مجموعه های پاییزی و زمستانی نقش خود را در تولید لباس زمستانی و پاییزی برجسته کرد . ما در این پست درباره ی کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی بیشتر صحبت خواهیم کرد .

استفاده از پنبه برای لباس های پاییزی و زمستانی

در ابتدا شما را ارجا میدهم به این مطلب که چرا لباس های پنبه ای بخریم ؟ ما در این پست جوانب مثبت و منفی پارچه های پنبه ای را بیان کرده ایم .

اما نکته اصلی در مورد نخ های ضخیم تر پنبه اینست که با تکنیک های خاص بافت این پارچه به تولید لباس های لوکس پاییزی و زمستانی کمک میکند .

کاربرد پنبه : گذشته از لباس های جین مانند شلوار جین ، سویشرت جین ، دامن ، پیراهن و کت  امروزه از پارچه های پنبه ای با بافت ضخیم در تولید ست سویشرت شلوار مردانه ، کاپشن شلوار مردانه ، ژیله ، گرمکن و شلوار مدارس بچگانه ، بلوز شلوار پاییزی زنانه ، روپوش ضخیم پنبه ای و .. استفاده میشود .

بطور کلی میتوان گفت که محبوبیت لباس های پنبه ای دیگر تنها منحصر به فصل های گرم سال نیست و لباس های پنبه ای در تمام طول سال میتوانند بعنوان بهترین لباس شما در کمد جای بگیرند .

علت محبوبیت لباس های پنبه ای در چهار فصل سال

پنبه همچنان پارچه ی مورد علاقه ی بسیاری از افراد است ، زیرا این پارچه دارای خواص فیزیکی منحصر بفرد مانند ، نرمی فوق العاده ، تنوع در رنگ و امکان بافت الیاف آن به پارچه های مختلف ، قابل تنفس ، ضد آلرژی و برای چهار فصل سال مناسب است .

بر اساس تحقیقات و آمار گیری های انجام شده ۸۱ درصد افراد پارچه های پنبه ای را برای لباس خود انتخاب میکنند ، بعد از آن ۳ درصد پلی استر را میپسندند و دیگران پارچه هایی مانند ابریشم ، پشم ، ریون  و .. را انتخاب کردند .

کدام ویژگی های پنبه سبب محبوبیت آن شده است ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم طبق تحقیقات Monitor

  • آیا لباس های پنبه ای راحت هستند ؟ ۹۱ درصد افراد به این سوال پاسخ مثبت دادند
  • آیا کیفیت آن خوب است ؟ ۹۰ درصد موافق بودند
  • نرمی و لطافت ۸۹ درصد
  • دوام لباس های پنبه ای ۸۷ درصد
  • و مناسب بودنشان ۸۶ درصد رای آوردند

لباس های پنبه ای محافظ محیط زیست هستند

به دلایل زیست محیطی میتوان گفت که ما باید در آینده نزدیک شاهد افت قابل توجهی در مصرف پلی استر و لباس های نایلونی باشیم زیرا ریزگردها باعث آلودگی منابع آب می شوند ، از اقیانوس ها گرفته تا آب آشامیدنی.

بنابراین بهتر است تا لباس های کمتری خریداری کنیم ، به این معنی که در هر دوره خرید لباس های باکیفیت و عالی خریداری کرده تا علاوه بر اینکه لوکس و شیک بنظر برسیم بتوانیم سهم خود را در حفظ محیط زیست ایفا کنیم .

لباس های پنبه ای پاییزی و زمستانی

بافت ضخیم برای تولید پارچه ی پنبه ای ، پارچه های پنبه ای دورو و در صورت نیاز استفاده از درصد کمی از الیاف ترویرا ، پلی استر ، لاکرا و .. سبب خواهد شد تا لباس های پنبه ای پاییزی و زمستانی باکیفیتی تولید شود .

مدل های لباس پاییزی پنبه ای

ست لباس زنانه پنبه ای پاییزه

لباس های زنانه پنبه ای

ست لباس پاییزی مردانه پنبه

لباس پاییزی زنانه – کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی

 

 

پوشاک پاییزی پنبه ای

پوشاک پنبه ای پاییزی – کاربرد پنبه در لباس های پاییزی و زمستانی

منبع : تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه