ترفند های خرید لباس باکیفیت
,

چگونه یک کمد لباس با کیفیت داشته باشیم

چگونه یک کمد لباس با کیفیت داشته باشیم

داشتن لباس های باکیفیت یک امتیاز بزرگ است ، اینروزها بخاطر شرایط نامناسب اقتصادی معمولا لباس های بیکیفیت با قیمت ظاهرا مناسب در بازار موجود هستند ، من در این پست قصد دارم تا راه حل هایی برای اینکه چگونه یک کمد لباس با کیفیت داشته باشیم را ارائه بدهم .

این که چگونه یک کمد لباس با کیفیت داشته باشیم سوالی اساسی است ، زیرا داشتن لباس های باکیفیت نه تنها باعث میشود تا شیک و زیبا بنظر برسید ، باعث خواهد شد تا در پولتان صرفه جویی کرده و همچنین میزان زباله های نساجی نیز کاهش بیابد .

چگونه یک کمد لباس با کیفیت داشته باشیم

چگونه یک کمد لباس با کیفیت داشته باشیم

گام اول : خرید لباس باکیفیت

برای داشتن یک کمد لباس باکیفت باید هزینه ی زیادی کنیم ، اما من میخواهیم از صفر شروع کنیم ،  بنابراین لباس هایی که قبلا خریداری کره اید و هنوز قابلیت پوشیدن دارند ، را مرتب در کمد لباس خود بچینید .

پولی که برای خرید در نظر گرفته اید را به بازار ببرید ، ولی اینبار به این فکر نکنید که با همان مقدار پول همه چیز تهیه کنید ، یک مانتو یا شلوار باکیفیت و شیک بخرید ، برای خرید اول بهتر است لباسی بخرید که میتواند به راحتی با دیگر رنگ ها ست شود .

سپس این روند را در مرحله ی دوم خرید تکرار کنید ، در مراحل بعدی کم کم لباس های رنگی  باکیفیت را خریداری کنید ، شما خواهید دید که تا حداکثر دوسال یک کمد لباس باکیفیت دارید .

نکته : قبل از خرید لباس حتما برند ها را بشناسید ، همچنین چنس پارچه ها ، دوخت ، دکمه ها ، درز ها و … را بررسی کنید ، توصیه میکنم برای خرید لباس باکیفیت حتما وسواس بخرج بدهید .

گام دوم : مراقبت از لباس های خریداری شده

نگهداری لباس همانگونه که برای اولین بار آنرا خریده اید نیاز به نکاتی دارد که آنها را بیان میکنم. فقط این را یادتان باشد: لباس‌های بادوام به معنای پول بیشتری در جیب شماست ، مطمئن باشید که تمام کارهایی را که می‌توانید برای حفظ لباس‌هایتان انجام دهید :

 1. به برچسب های مراقبت از لباس دقت کنید ، لباس هایی که به مراقبت های خاص احتیاج دارند را با احتیاط خریداری کنید .
 2. برای هر فصل پارچه های مناسب و رنگ های مناسب فصل را بشناسید .
 3. قبل خرید حتما برند ها را بشناسید و در مورد آن تحقیق کنید .
 4. هنگام خرید لباس برچسب مراقبت را مطالعه کنید و سپس آنرا از لباس جدا کنید .
 5. تنظیمات ماشین لباسشویی را بشناسید و در مورد علائم شستشوی لباس را مطالعه کنید .
 6. تنظیمات اطو درباره ی هر نوع پارچه و لباسی را بشناسید .
 7. کمد لباس خود را مرتب کنید و هر از چندگاهی کاملا لباس ها را بیرون بیاورید و دوباره در آن قرار دهید .
 8. قرار دادن لباس در معرض نور خورشید به مدت طولانی به بافت آن آسیب میزند و رنگ آنرا تحت تاثیر قرار میدهد .
 9. لباس هایتان را بعد مرطوب در کمد قرار ندهید .
 10. در مورد ذخیره کردن لباس برای فصل بعد مطالعه کنید .
 11. لباس خود را بعد از آرایش بپوشید .

گام سوم : لباس های فرسوده

هر از چندگاهی لازم است تا لباس های خود را بررسی کنید اگر شما دیگر آن لباس را نمیپوشید ، از آن تشکر کنید و از کمد لباس خود خارج کنید ، لباس هایی که دیگر نمیپوشید را به خیریه اهدا کنید .

معرفی منبع

تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر پوشاک در مشهد و ارائه دهنده ی انواع تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، بلوز شلوار مردانه و پسرانه ، سویشرت شلوار مردانه ، کاپشن شلوار مردانه ،  لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه و … این مطلب را برای شما عزیزان تهیه نموده است . امیدوارم مفید باشد .

مطالب مرتبط

روش های افزایش طول عمر لباس

با بوی بد کمد لباس چه کنیم ؟

مرتب کردن کمد لباس به روش KonMari

چندنکته برای داشتن کمدلباس شیک و مرتب

۷ روش برای داشتن کمد لباس پایدار