اصول کلی ست کردن لباس
,

چگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیم

چگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیم

چگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیم ؟تیشرت شلواریکی از مهم ترین لباس های مردانه است که در استایل رسمی و نیمه رسمی نقش مهمی را ایفا می کند بنابراین هر مرد شیک پوشی باید اصول اولیه ای را درباره تیشرت شلوار و ویژگی های خاص آن بداند.

ما در این مقاله که توسط شرکت اندیشه،برند برتر پوشاک،تولید کننده جدیدترین تیشرت شلوار مردانه،ست لباس مردانه،لباس ورزشی،تیشرت پیژامه،لباس اسپرت،تاپ شلوارک،لباس استراحت،لباس راحتی،شلوار ورزشی،بلوز شلوار مردانه وبه صورت عمده فروشی در اختیار مردم میگذارد نحوه انتخاب تیشرت شلوار مناسب را برای شما توضیح میدهیم.

تیشرت شلوار مردانه قبل از هر چیزی باید کاملا اندازه شما باشد،متاسفانه بیشتر آقایان تیشرت شلوارهایی می پوشند که کاملا اندازه بدنشان نیست. اندازه بودن تیشرت شلوار مردانه به این معنا است که قسمت تنه، سینه، شکم، سرشانه ها، یقه، آستین ها، سردست و همه قسمت های پیراهن کاملا اندازه است و در هیچ قسمت گشاد یا تنگ یا بلند و کوتاه نیست. این اندازه بودن در واقع مرز تعیین کننده شیکپوشی شما است که باید آن را کاملا جدی بگیرید تا تیپی کامل و سطح بالا داشته باشید.

هر شخصی ویژگی های اندامی خاصی دارد و برای تولیدکنندگان عمده پوشاک ممکن نیست که بتوانند نیازهای همه اقشار جامعه را تحت پوشش قرار دهند بنابراین وقتی تیشرت شلوار آماده ای تهیه می کنید همیشه این احتمال وجود دارد که بخشی از آن کمی تنگ یا گشاد باشد

چگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیم

رنگ و جنس تیشرت شلوار
رنگ تیشرت شلوار اولین چیزی است که توجه دیگران را جلب می کند سفید بهترین و بدون ریسک ترین رنگ برای تیشرت شلوار،لباس راحتی ،لباس ورزشی است که همیشه مد روز و از رسمی ترین رنگ ها به شمار می رود.

رتبه دوم رسمی ترین رنگ متعلق به آبی است و پس از آن هم می توان از رنگ های خاکستری، مشکی و … هم استفاده کرد که برای انتخاب آن ها بهتر است هماهنگی رنگ آن با رنگ بقیه لباس ها و همین طور رنگ پوست، رنگ مو و رنگ چشم خود و تضاد بین آن ها را در نظر بگیرید و فراموش نکنید که همیشه استایل شخصی شما بر قوانین مد و ترندهای فصل ارجحیت دارد.

چگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیمچگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیمچگونه تیشرت شلوار مناسب انتخاب کنیم