تعیین رنگ لباس
,

چگونه بهترین رنگ لباس را انتخاب کنیم

چگونه بهترین رنگ لباس را انتخاب کنیم

چگونه بهترین رنگ لباس را انتخاب کنیم : اکثر مردم دارای یک رنگ مورد علاقه هستند، گرچه رنگ مورد علاقه شما بهترین رنگ برای کمد لباس شما است  ولی هر کس یک گروه رنگی منحصر به فرد خود را دارد که باعث می شود آن رنگ برای او جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد ولی برای فرد دیگری ممکن است آنها بدترین رنگ ها باشند .

روش تعیین ته رنگ متناسب با رنگ پوستتان

دو روش برای تعیین رنگ های خاص هر فرد وجود دارد .

درست است که رنگ های مختلفی برای پوست وجود دارد ولی بطور کلی انسان ها دارای دو ته رنگ کلی گرم یا سرد هستند

پوست گرم : دارای رنگ های زرد یا نارنجی هستند ، در حالی که پوست سرد دارای رنگ های آبی یا بنفش هستند . دو روش اصلی برای تشخیص اینکه بدانید شما جزو کدام دسته هستید وجود دارد .

 تشخیص ته رنگ پوست شما از روی رگ های دست:

به رگ ها روی مچ دست یا کف دست خود نگاه کنید. افرادی که دچار ته رنگ های گرم هستند دارای رگ های سبز هستند، در حالی که افرادی که ته رنگ های سرد دارند  دارای رگهای آبی یا بنفش هستند.

چگونه بهترین رنگ لباس را انتخاب کنیم

 

  تشخیص ته رنگ پوست با آزمون طلا و نقره :

بر اساس نور طبیعی، یک دستبند نقره را روی یک مچ دست و یک طلا را به دست دیگر خود ببندید . به هر دست نگاه کنید اگر طلا بیشتر به شما بیاید ، ته رنگ اصلی شما گرم است. اگر نقره برای شما زیبا تر است ته رنگ شما سرد است.

شناخت رنگ های گرم و سرد

یاد بگیرید چطور تشخیص بدهید که یک رنگ گرم یا سرد است . یک قاعده کلی این است که رنگ های گرم دارای رنگ زرد هستند، در حالی که رنگ های سرد رنگ آبی دارند.

رنگ های سرد و گرم

لیست کلی رنگ های گرم و سرد:

 

گرم: قرمز، نارنجی، زرد، سبز زرد

سرد: سبز واقعی، آبی، بنفش

رنگ های لباس سرد و گرم

رنگ پوست خود را در ذهن داشته باشید . یک قاعده خوب این است که رنگ هایی که سبب ایجاد کنترل در روشنایی یا تیرگی پوست شما می شوند ، بسیار تاکید میشوند . اگر پوست شما تیره باشد، نارنجی اشباع شده و زرد تقریبا همیشه عالی به نظر می رسد، حتی اگر ته رنگ اصلی شما  سرد باشد .

منبع :

تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک مردانه ، که در تولید انواع لباس ست مردانه و زنانه و لباس ورزشی مردانه و انواع لباس راحتی مردانه فعالیت دارد این مطلب را از سایت wikihow ترجمه نموده است .