چگونه باتی شرت شلوار عضلانی تر شویم
,

چگونه باتی شرت شلوار عضلانی تر شویم

چگونه باتی شرت شلوار عضلانی تر شویم

چگونه باتی شرت شلوار عضلانی تر شویم ساختن عضلات و داشتن هیکل ورزشکاری، کار چندان راحتی نیست و نیاز به انگیزه، زمان و اراده ی بسیاری دارد. حال اگر با طی کردن این مسیر دشوار توانسته اید به هیکل ایده آل خود برسید، پس چرا آن را به نمایش نگذارید؟

با ما در این مقاله که توسط شرکت اندیشه برند برتر پوشاک مشهد وپرسابقه ترین تولید کننده انواع ست های مردانه وزنانه،تیشرت شلوار مردانه ،بلوز شلوار،تاپ شلوارک،تیشرت پیژامه،لباس ورزشی،ست لباس زیر،سوئیشرت شلوار،لباس اسپرت،لباس راحتی مردانه،لباس استراحت همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه باپوشیدن تی شرت شلوار عضلانی تر شوید

انتخاب تی شرت مناسب

اولین گام در این مسیر، دانستن این موضوع است که کدام تی شرت برای اندام شما بهترین است. این موضوع ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد، اما انتخاب یک تی شرت مناسب می تواند تاثیر شگرفی روی بهتر نشان دادن اندامتان داشته باشد. مثلاً تی شرت های بگی اصلاً مناسب رسیدن به این هدف نیستند و با پوشاندن کامل بدن، هیچ جلوه ای ازنظر عضلانی بودن به آن نمی دهند.

پیشنهاد ما پوشیدن تی شرت هایی با سایزهای استاندارد و اسلیم فیت و به رنگ سفید یا خاکستری است.

شلوارهای فیت

نحوه ی پوشش پایین تنه، موضوعی است که اغلب مردان عضلانی در آن اشتباه می کنند. بیشتر آنها تصور می کنند که اگر پاهایی بزرگ و عضلانی دارند، برای نمایش آنها بهتر است شلوار اسکینی بپوشند. گرچه این تصور تاحدزیادی درست است، اما راه های بهتر و مدرن تری هم برای رسیدن به این هدف وجوددارد.

شلوارهای اسلیم فیت یکی از مناسب ترین مدل هایی هستند که پاها را بهتر نشان می دهند. خصوصاً اگر این شلوارهای اسلیم فیت به رنگ های تیره مثل سیاه باشند و سنگ شور داشته باشند.

تعادل در استایل

یک نکته ی مهم دیگر برای عضلانی تر جلوه دادن اندام، رعایت تعادل در استایل است. مثلاً اگر شلوارهای بگی و پیراهن یا تی شرت تنگ بپوشید، نیم تنه ی بالا عضلانی تر به نظر می رسد.

مد و فشن برای آقایان عضلانی کار چندان سختی نیست و نیازی هم به پوشیدن لباس های تنگ وجود ندارد. بلکه سایزهای استاندارد و اسلیم فیت توصیه می شود.

نمونه های تیشرت شلوار شرکت اندیشه

چگونه باپوشیدن تی شرت شلوار عضلانی تر شویم