لباس پاییزی دخنران نوجوان
,

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

مطمئناً متوجه شده اید که برخی از لباس ها ، برای دوستتان بسیار خوب است و به او می آید اما برای شما ناخوشایند و غیر عادی است ، چرا؟ همه چیز در مورد رنگ است! یا به عبارت دیگر اختلاف بین رنگ لباس و نوع رنگ فردی شما است. چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

هر کس یک رنگ منحصر به فرد دارد. بسته به رنگ مو ، چشم ، پوست و بسیاری از عوامل دیگر ، هر فرد نمایانگر یک مجموعه منحصر به فرد از رنگ ها و سایه ها است – این مجموعه ویژگی ها الگوی رنگ نامیده می شوند. البته ، شما می توانید لباس هایی به هر رنگ بپوشید. اما رنگ ها ها باید مطابق با رنگ طبیعی شما انتخاب شوند. بنابراین باید بدانید که به چه نوع رنگی تعلق دارید.
بیایید روش رایج “فکر کنم مناسب شماست” را رد کنیم. این در مورد نظر ذهنی دوست شما نیست ، بلکه در مورد نتیجه گیری حرفه ای یک متخصص ، بر اساس تئوری رنگ است. آنها در سراسر جهان از روش به اصطلاح “فصلی” استفاده می کنند ، که همه مردم را به انواع رنگ سرد – “تابستان” و “زمستان” و انواع رنگ گرم – “پاییز” و “بهار” تقسیم می کند. با توصیه ما می توانید یاد بگیرید که خودتان الگوی رنگ خود را مشخص کنید.

الگوی رنگ شما چیست ؟ با یک آزمایش ساده رنگ خود را پیدا کنید

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم ؟ شما به یک اتاق روشن  (نور باید طبیعی باشد) و یک آینه بزرگ ، چندین تکه پارچه با رنگ های مختلف یا فقط کاغذهای رنگی نیاز دارید. ابتدا باید “دمای ” الگوی رنگ خود را تعیین کنید. به عنوان مثال یک رنگ قرمز را انتخاب کنید و سایه های آن را آزمایش کنید – مرجانی ، صورتی تیره ، گیلاس ، نارنجی . مهم است که سایه های مختلفی را امتحان کنید  – هم سرد و هم گرم. تخمین بزنید که چگونه سایه ها با رنگ پوست شما ترکیب می شوند ، در کدام رنگ ها چهره شما : تازه ، براق ، چشم و لب شما برجسته به نظر می رسد ، یا در کدام رنگ ها صورت شما مات و مبهم تر می شود. انواع رنگهای سرد در سایه های صورتی یا توت فرنگی پوتا تر می شوند. در مقابل ، در رنگهای خاکی گرم ، به ویژه در رنگ زرد طلایی ، نمایندگان الگوی رنگ سرد به طرز چشمگیری محو می شوند.
سپس بر اساس رنگ پوست ، مو ، لب و چشم خود نوع رنگ دقیق خود را تعیین کنید ، انجام این آزمایش بسیار مهم است بدون آرایش و هرگونه مواد آرایشی! اگر موهای شما رنگ شده است ، آن را از روی صورت کناربزنید تا در ادراک تأثیر نداشته باشد.

چرا باید الگوی رنگ خود را بشناسیم ؟

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم ؟ تشخیص الگوی رنگ شما کمک خواهد کرد تا هنگام خرید لباس در کمترین فرصت گزینه های نامناسب را کنار بگذارید و تنها در بین رنگ های خودتان دنبال لباس مناسب باشید .

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه ، این مطلب را برای راحتی شما خریداران محترم منتشر نموده است ، این مطلب برای مردان ، زنان و حتی کودکان صدق میکند ، با مطالعه ی این مطلب و مطالبی که در انتها به آنها لینک میدهیم ، شما براحتی میتوانید بهترین و مناسب ترین رنگ ها را انتخاب کنید .

۱- الگو یا تن رنگ بهار

ویژگی بارز دختران “بهار” پوستی نازک ، تقریبا شفاف و سبک است. رنگ موی طبیعی عمدتاً از سایه های گرم بلوند و قهوه ای روشن است – گندم ، عسلی ، طلایی. چشم ها از سایه های روشن هستند: آبی روشن و خاکستری ، قهوه ای روشن ، سبز روشن. ابروهای کم رنگ و مژه ها قاب بندی شده ای دارند . دختران از این الگوی رنگ غالباً دارای گونه های سرخ کودکانه و لبهای صورتی لطیف هستند. افرادی که از الگوی رنگی “بهاری” هستند پوست آنها به سرعت در آفتاب می سوزد .
تن رنگ بهاری

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم – الگوی رنگ بهار

نوع رنگ «بهار»

رنگ های لباس مناسب و نامناسب برای افرادی با تن تابستانی

بهترین رنگ لباس برای ” تن پوست بهاری ” چیست؟

لباس های سایه های گرم و تازه مناسب ترین لباس ها است: هلویی ، صورتی گرم ، زردآلو ، نارنجی ، زنجبیلی ، طلایی ، کرم ، قرمز. سایه های رنگ سبز – رنگ های  آبزیان ، فیروزه ای. سالمون ، و قرمز روشن انتخاب خوبی خواهد بود .

رنگ های نامناسب برای تن پوست بهاری

سفید خیره کننده ، صورتی روشن ، نقره ای خاکستری ، زغال سنگی و مشکی .

در تصویر زیر سمت چپ رنگ های مناسب برای افراد با تن و الگوی رنگی بهاری و سمت چپ تصویر رنگ های نا مناسب آورده شده اند .

رنگ های بهاری

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

۲- الگوی رنگ  « تابستان »

دختران از این تن رنگ از آفتاب نمی ترسند ، پوست آنها کاملاً  به سرعت برنز می شود. رنگ پوست طبیعی از صورتی روشن تا خاکستری روشن است ، مو شامل رنگ های قهوه ای روشن و خاکستری سرد است. چشم ها می توانند خاکستری ، خاکستری-آبی ، خاکستری-سبز ، قهوه ای و حتی قهوه ای تیره باشند. لب ها معمولاً صورتی کمرنگ است. پالت سایه های سرد بسیار مناسب برای این افراد است.

تن رنگ تابستانی

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

رنگ های لباس مناسب و نامناسب برای افرادی با تن تابستانی

بهترین رنگ لباس برای افراد با تن رنگ  ” تابستان” چیست؟

تن های سرد ، دودی ، پاستلی ، تار. چنین خانم هایی در رنگ های ملایم-آبی ، خاکستری-سفید ، نقره ای  ، یاسی بنفش ، بژ-خاکستری عالی بنظر میرسند .

رنگ های نامناسب برای تن پوست تابستانی

رنگهای کاملاً گرم ،  نارنجی ، چشمی ، قرمز ، رنگ زرده تخم مرغ ، سبز. همچنین بهتر است از سیاه و سفید دوری شود.

در تصویر زیر سمت چپ رنگ های مناسب برای افراد با تن و الگوی رنگی تابستانی و سمت چپ تصویر رنگ های نامناسب آورده شده اند .

رنگ های مخالف و موافق برای تن تابستانی

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

۳- الگوی رنگ  « پاییز »

از ویژگی های بارز “پاییز گرم” رنگ پوست سایه های طلایی ، رنگ موها مسی و رنگ های طلایی تا زنجبیلی روشن  و حتی  رنگ های قرمز و گرم ، رنگ چشم ها (کهربایی ، فندقی ) است. از نظر دختران پاییز آفتاب جذابیت ندارد ، اگرچه رنگ برنزه سبک بیشتر بر زیبایی آنها تأکید دارد.

تن پاییزی

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

رنگ های لباس مناسب و نامناسب برای افرادی با تن تابستانی

بهترین رنگ ها برای “پاییز” چیست؟

کل پالت گرم آسمان پاییز ، شاخ و برگ و زمین قطعاً برای شما مناسب است. طلایی مایل به آبی ، لاجوردی ، زمرد ، رنگ طلای قدیمی ، قهوه ای-قرمز ، خردلی ، خاکی ، شامپاین ، زرد مایل به بژ ، فاو ، مس و برنز. بنفش تیره ، خشخاش قرمز خشخاشی و نارنجی نیز مناسب است .

رنگ های نا مناسب برای تن پوست پاییزی

 سفید ، سیاه و سفید ، رنگ های پاستلی از آبی و صورتی ، آبی سرد.

در تصویر زیر سمت چپ رنگ های مناسب برای افراد با تن و الگوی رنگی پاییزی و سمت چپ تصویر رنگ های نامناسب آورده شده اند .

رنگ های موافق و مخالف برای تن پاییزی

رنگ های موافق و مخالف برای تن پاییزی

۱- الگوی رنگ زمستان

این نوع رنگ سرد با تضاد در ظاهر مشخص می شود: موی بلوط سیاه یا تیره ، پوست چینی (porcelain) و چشمان قهوه ای تیره ، سبز یا آبی. پوست بسیار روشن ، تقریباً سفید است و در مقابل آفتاب لک میشود .

تن زمستانی

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم – تن زمستانی

بهترین رنگ ها برای تن پوست “زمستان” چیست؟

سفید و روشن-سیاه و سفید ، آبی روشن  ، بنفش و نقره ای ، قهوه ای  ، شکلاتی ، صورتی داغ ، فوکسی ، استیل-خاکستری نیز آمده است. از نظر رنگی “زمستانی” از نظر رنگ گیلاسی تیره و تمشک  بسیار عالی به نظر می رسد.

رنگ های نامناسب برای تن پوست زمستانی

نارنجی ، زرد کم رنگ ، قرمز-قهوه ای ، آجری ، خاکی

در تصویر زیر سمت چپ رنگ های مناسب برای افراد با تن و الگوی رنگی زمستانی و سمت چپ تصویر رنگ های نامناسب آورده شده اند .

رنگ های موافق و مخالف برای تن زمستانی

چگونه الگوی رنگ خود را تعیین کنیم

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه

اندیشه برند برتر پوشاک ایرانی ، تولید کننده ی انواع لباس ست زنانه و مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، تیشرت شلوار مردانه و … می باشد .

برا خرید عمده ی پوشاک پاییزی ، خرید عمده ی پوشاک تابستانی ، خرید عمده ی پوشاک بهاری و خرید عمده ی پوشاک زمستانی به نمایندگی های پخش محصولات اندیشه مراجعه کنید .

مطالب مرتبط با این موضوع « تن رنگ شما متناسب با کدام فصل است ؟ »

ایجاد کنتراست مناسب در لباس مردان

اصول هماهنگ کردن رنگ لباس برای مردان

رنگ لباس متناسب با ایام هفته

رنگ لباس مردانه برای این فصل

تن رنگ شما متناسب با کدام فصل است ؟