,

چرا برند های ترک؟

چرا برند های ترک؟

چرا برند های ترک؟

چرا برند های ترک؟

شاید این سوال در ذهن همه وجود داشته باشد که چطور ترکیه اینقدر در صنعت پوشاک پیشرفت کرده است و تا نام محصول ترک به میان می اید کیفیت بالا در ذهنمان تداعی می شود ؟ چرا برند های ترک؟

ترکیه یکی از قطب های تولید پوشاک است و در دو دهه اخیر همواره بیش از ده درصد کل صادرات ترکیه از این صنعت بوده ، جالب است بدانیم تقریبا نیمی صادرات پوشاک ترکیه به کشورهای اتحادیه اروپا تعلق دارد . فرانسه ، آلمان ، دانمارک ، انگلستان ، اسپانیا ، ایتالیا ، هلند ، آمریکا ، بلژیک و سوئد مقاصد اصلی صادراتی این کشور به شمار می آیند .

برای رشد و پیشرفت و رسیدن به جایگاه چنین کشوری که واقعا در صنعت پوشاک حرفه ای و قدرتمند است باید اول از راهکار هایی استفاده کرد که به تفضیل برایتان بیان می کنیم.

چرا برند های ترک؟

برای ایجاد تحولی اساسی در صنعت پوشاک کشور عزیزمان و رهایی از برند های خارجی و ترک ، مطالب بسیار مهمی ذکر خواهد با ما همراه باشید .

ایجاد روحیه و حس رقابت پذیری

ابتدایی کار و شاید اساسی ترین ان ایجاد روحیه و حس رقابت پذیری است ، شرکتهای ترک برخلاف شرکتهای در حال توسعه که به دام جنگ قیمتی افتاده و با کاهش قیمت ها و به تبع آن کاهش دستمزدها از مهارت نیروی کار کاسته و در نهایت قدرت رقابت پذیری خود را می کاهند . راه دیگری در پیش گرفته و با تمرکز بر طراحی و برندسازی، ماشین و تکنولوژی تولید، تمایز در محصول و قدرت رقابت پذیری را برای خود حفظ کرده اند .

پس برای رسیدن به برتری در امر تولید  باید این نکته را یادمان باشد که با هدف رقابت وارد بازار شویم و به خود بگوییم ما بهترین  و باکیفیت ترین محصولات را ارائه خواهیم داد .

تحول بنیادی

برای رسیدن به موفقیت باید از پایه و اساس پیشرفت کنیم، در نگاهی به کشور ترکیه که ابتدا از تولید پنبه کارش را اغاز کرد و سپس در صنعت نساجی پیشرفت کرد و جایگاهی در بین بازار جهانی یافت، پس ما هم نباید انتظار داشته یاشیم که از همین ابتدا وارد بازارهای کلان شویم باید مسیر را هموار کنیم .

همکاری و هماهنگی همه جانبه

نکته ی سوم اینکه برای پیشرفت همه باید باهم تلاش کنند و این که روزی با برند های برتر جانی به رقابت بپردازیم را فقط بر دوش تولید کنندگان پوشاک نگذاریم همه بخشها شامل کشاورزی و تولید پشم و پنبه ، تولید پارچه ، طراحی پارچه  ، طراحی مد و لباس ، خرده فروشی ، نمایشگاه ها، بخش حمل و نقل، دانشگاه ها و موسسات، و دولت می بایست به صورت سیستمی به فعالیت هایی بپردازند که دارای همسویی با هم بوده و به تقویت تولید و صادرات منجر می شود .

معرفی پوشاک داخلی و به رسمیت شناختن آن

آغاز هر کاری بسیار مهم و اساسی است ، شناساندن پوشاک داخلی به مردم بسیار مهم است و گفتنی است که در همین نمایشگاه روسیه بسیاری از تولید کنندگان پوشاک ایرانی به رقابت با محصولات ترک در نمایشگاه پرداختند ولی دربازار های داخلی به علت نا اگاهی مردم از وجود این برند ها و اینکه به انها القا شده است که کار ترک بهتر است چشم بر محصولات ایرانی می بندند .

راه اندازی تولیدی های متعدد و ایجاد رقابت در بازار پوشاک

راه اندازی تولیدی های متعدد و برند های زیاد یکی از عوامل ایجاد حس رقابت پذیری و در نتیجه پیشرفت است اما موانع و مشکلات سر راه را چه کسی برطرف خواهد کرد در کشور ترکیه نوسازی و تجهیز صنایع ترکیه به ابزارهای تولید مدرن از علل پیشرفت این صنعت در این کشور بوده است. تولید کنندگان برای ایجاد روحیه رقابت نیازمند حمایت دولت هستند .

خلاقیت و نو آوری در طراحی مد و لباس

  1. خلاقیت و نو آوری در طراحی مد و لباس امر اساسی است که اگر وجود نداشته باشد هیچ پیشرفتی حاصل نخواهد شد،در دهه های اخیر برندهای ترک به مدد پیشرفت هنر- صنعت طراحی لباس توانسته اند راه خود را به بازارهای بین المللی باز کنند. برای پیشرفت باید خلاقیت و هنر را در ساخت زیباترین لباس ها با هم تلفیق کنیم .

نکته:

چرا برند های ترک؟  همانطور که گفتیم بسیاری از برند های ایرانی همپای برند های ترک و بعضا بسیار حرفه ای تر و بهتر عمل می کنند یکی از برند های برتر داخلی ، تولیدی پوشاک اندیشه است که با شرکت در نمایشگاه های متعدد داخلی و خارجی اینرا به اثبات رسانده است .

محصولات این تولیدی که متناسب با چهار فصل سال با ایده های نو و جذاب طراحی می شود شامل لباس های زمستانی و پاییزی ( ست کاپشن شلوار مردانه و زنانه ، ست سوئیشرت شلوار مردانه و زنانه ، هوی ، ژیله ، بلوز ، شلوار تو کرک ، گرمکن ، شلوار ورزشی ، ست لباس ورزشی مردانه و …) لباس های تابستانی ویژه ی بهار ، تابستان ( تیشرت شلوار زنانه و مردانه ، تاپ شلوارک مردانه و زنانه ، ساق ، تونیک ، سارافون ، بلوز و … ) است ، کیفیت بالای محصولات مد نظر این گروه تولیدی می باشد .

تاپ و شلوار زنانه اندیشه

تاپ و شلوار زنانه اندیشه

مانتو و ساق تولیدی اندیشه

مانتو و ساق تولیدی اندیشه

 

شلوار کماندویی اندیشه

شلوار کماندویی اندیشه