انتخاب لباس زردرنگ با هررنگ پوستی
,

چرا باید تیشرت بپوشیم ؟

چرا باید تیشرت بپوشیم ؟

تیشرت یک لباس راحت است ، معمولا تیشرت بعنوان لباس ورزشی مردانه یا لباس راحتی مردانه در تابستان استفاده میشود ، همانطور که میدانید بهترین جنس پارچه برای تیشرت مردانه پارچه های پنبه ای است ، پنبه می تواند تا ۲۷ بار وزن خود را رطوبت جذب کند ، این ویژگی در تابستان و هوای گرم سبب خشک ماندن و خنک شدن بدن میشود ، اما این ویژگی پنبه در زمستان سبب خواهد شد تا لباس خشک نشود و باعث هیپوترمی میشود. در پاسخ به سوال که چرا باید تیشرت بپوشیم ؟ بحث های متفاوتی وجود دارد ، برخی اعتقاد دارند که بهتر است حتی تابستان هم از پیراهن های آستین بلند استفاده کنید تا آفتاب به دستان شما آسیبی وارد نکند ، اما بسیاری از مردان ترجیح میدهند تا با مد همراه باشند و علاوه بر این تیشرت یک لباس بسیار راحت می باشد .
تیشرت علاوه بر راحت بودن ، اگر از رنگ های خنثی انتخاب شود میتواند با دیگر لباس ها به راحتی ست شود و استایلی منحصر بفرد و خاص بسازد ، انواع تیشرت های سفید ، مشکی ، طوسی و سرمه ای رنگ هایی است که به برتر بودن استایل شما کمک شایانی می کند .
چرا باید تیشرت بپوشیم ؟

چرا باید تیشرت بپوشیم ؟

ویژگی های تیشرت مردانه

تیشرت هم اصول خاص خود را برای پوشیدن دارد ، گاهی سبب پوشش عیوب میشود و گاهی اگر عیبی در اندام شما باشد آن را واضح تر می نماید ، بنابراین باید در نوع تیشرت خود دقت کنید بعنوان مثال اگر شکم بزرگی داشته باشید با پوشیدن تیشرت برجستگی آن بیشتر دیده میشود .

در حال حاضر معمولا مردم با پوشیدن تیشرت سعی میکنند جذاب تر شوند ، پس بهتر است تیشرت های ارزان و نازک را خریداری نکنید زیرا پارچه های بسیار نازک نقایص بدن را به تصویر می کشد.

ما می خواهیم در مورد نوع تیشرت و سبک تیشرت مردانه مطالبی را ارائه بدهیم بنابراین تا پایان این مطلب با ما همراه باشید .

در حالت ایده آل، اگر می خواهید استایل خود را بر پایه ی تیشرت بسازید توصیه میکنم ،روی تیشرت های باکیفیت یا روی یک پولوشرت سرمایه گذاری کنید. پولو شرت اساسا، ویژگی های یک تی شرت دارد، با این حال، دارای پارچه های ضخیم تر است و یقه با دکمه دارد  ، یقه ی پیراهن پلو بافته شده است .

تیشرت پنبه ای مردانه

چرا باید تیشرت بپوشیم ؟

۵ نکته ی مهم درباره ی تیشرت مردانه

  1. تیشرت را برای مناسب های رسمی هرگز نپوشید ، حتی اگر هوا بسیار گرم باشد توصیه میشود تا بلوز آستین کوتا بپوشید زیرا حالت رسمی تری دارد .
  2. تیشرتی که انتخاب میکنید باید فیت تنتان باشد ، از پوشیدن تیشرت های گشاد و یا خیلی تنگ خود دارای کنید ، سایز بودن تیشرت به این معنا است که در قسمت بازو ها و روی سینه جدا از بدن قرار نگیرد .
  3. بهترین تیشرت مردانه ، تیشرت های تک رنگ ساده مخصوصا تیشرت سفید می باشد ، بنابراین اگر قصد دارید جذاب تر بنظر برسید ساده تر بپوشید .
  4. باید این موضوع را بدانید که بهترین پارچه ها برای تیشرت مردانه تیشرت نخی، تیشرت پنبه ای مردانه ، پیما (ضد پرز و چروک)، ژرسه (ترکیب پارچه ای از پنبه و الیاف مصنوعی) و مرینو (پشم گوسفند)  می باشد .
  5. و بعنوان نکته ی آخر توصیه میکنم تا درباره ی ست کردن تیشرت شلوار مردانه از لحاظ رنگ و از جهت مدل لباس بسیار توجه کنید ،دقت داشته باشید که هرگز نباید تیشرت چاپی را با شلوار مشکی رسمی پوشید .

سخن پایانی و نتیجه گیری

همانطور که در بالا اشاره کردیم تیشرت مردانه دنیای بزرگی دارد ، رنگ تیشرت ، کیفیت پارچه ، سایز و غیره در پوشیدن تیشرت در مکان های مختلف با اهمیت می باشد ، پس هنگام پوشیدن تیشرت حتما باید این نکات را مد نظر قرار دهید .

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه اندیشه ، بزرگترین تولید کننده بلوز شلوار مردانه و تیشرت شلوار مردانه و زنانه می باشد ، بنابراین جهت خرید عمده تیشرت پنبه ای مردانه و خرید عمده ست ورزشی مردانه به فروشگاه های پوشاک مشهد و شهرستان ها مراجعه کنید .