پیراهن مردانه رنگ زرد
,

پیراهن مردانه رنگ زرد

پیراهن مردانه رنگ زرد

پیراهن مردانه رنگ زرد

پیراهن مردانه رنگ زرد

پیراهن مردانه رنگ زرد، لباسی  است که همه مردان شجاعت و اعتماد به نفس پوشیدن آن را ندارند. دلیل استفاده ی کم از رنگ زرد در بین مردان این است که این رنگ آنقدر پر جنب و جوش است که امکان استفاده از آن را محدود می کند.

اما اگر بدانید چگونه آن را با سایر لباس ها ست کنید پوشیدن این رنگ آسان شده و استایل جذابی برایتان ایجاد خواهد کرد. بنابراین کسب اطلاعات کافی و توجه به نکات مهم مربوط به تطبیق انواع لباس ها با هم و روانشناسی رنگ ها برای ایجاد استایلی جذاب برای هر فرد تاثیر گذار است.

همانطور که در مطالب قبلی نیز ذکر شد رنگ زرد نماد نشاط ، شادی و سرزندگی است اما لباس هایی از دامنه ی رنگ زرد به عنوان لباس نیمه رسمی شناخته می شود و بیشتر در تعطیلات و مراسمات کوچک از آن استفاده می شود.

رنگ زرد رنگی بهاری – تابستانی

پیراهن مردانه رنگ زرد ، یک لباس بهاری و تابستانی بی تاب است. رنگ زرد رنگی گرم است و به نظر می رسد که برای مردان با رنگ های پوست گرم ، مناسب تر باشند.

شباهت رنگ زرد و نارنجی به پاییز نیز این رنگها را به رنگهای پاییزی تبدیل کرده است.

برخی می گویند زرد هرگز رنگ کثیفی نبوده بلکه سایه ای روشن است که باعث نشاط و سرزندگی می شود. اما اگر درست ست نشود ، ممکن است کسل کننده باشد.

ترکیب لباس زرد و آبی

تطبیق رنگ زرد و آبی یک محرک است ، زیرا آنها در چرخه های مخالف روی چرخ رنگ قرار دارند ، به این معنی که آنها به طور کلی مکمل هستند.

به عنوان مثال ، کراوات زرد روشن بهتر است با کت و شلوار آبی سلطنتی پوشیده شود که در آن تضاد خیلی زیادی باشد.

به طور کلی ، ست های زرد و آبی روشن اغلب در هوای گرم ظاهر می شوند در حالی که ترکیبی خاموش تر از دمای سردتر کت و شلوار رنگی است.

ترکیب لباس زرد و خاکستری

کسانی که رنگ خاکستری را زیاد استفاده می کنند برای بیرون آمدن از خستگی از رنگ زرد برای روشن تر کردن خاکستری استفاده کنند.

ترکیب لباس زرد و قهوه ای

وقتی صحبت از رنگهای پس زمینه خاموش می شود ، رنگ قهوه ای به خاطرمان می آید. قهوه ای بدون ایجاد تضاد زیاد ، اجازه می دهد تا رنگ زرد بهتر بدرخشد .

ترکیب لباس زرد و سبز

رنگ سبز از ترکیبی از زرد و آبی ساخته شده است ، بنابراین جای تعجب ندارد که سبز گزینه دیگری برای ست کردن با زرد باشد.

مقالات مرتبط با این موضوع:

راه های پوشیدن شلوار زرد

تاثیر پوشیدن رنگ زرد با لیمویی

انتخاب لباس زرد رنگ با هر رنگ پوستی

برای خرید عمده پوشاک اندیشه ، می توانید به دفاتر و نمایندگی های فروش عمده لباس اندیشه در سراسر کشور مراجعه نمایید ،لباس ست مردانه و زنانه، لباس ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه ، انواع پوشاک زنانه و انواع پوشاک نوجوان در این عمده فروشی به فروش می رسد.