پارچه کرپ
,

پارچه ی کرپ برای لباس تابستانی

پارچه ی کرپ برای لباس تابستانی

کرپ نوعی پارچه نازک است که به خاطر بافت و ظاهر چروکیده آن مشهور است. این پارچه در ابتدا تنها با استفاده از ابریشم ساخته میشد ، اما امروزه برای تولید آن از انواع پارچه‌ ها از جمله پنبه، حریر، و ریون استفاده میشود . مادر اینجا پارچه ی کرپ برای لباس تابستانی و زمستانی و … را معرفی خواهیم کرد .

این پارچه همیشه با یک فرآیند پیچیده بافندگی تولید میشوند تا ظاهر موج مانند و براق خود را حفظ کنند، پارچه کرپ چینی، پارچه های اصلی هستند که بافت نرم‌تر و سبک تری دارد در حالی که روش‌های نسبتا جدید بریتانیایی برای بافندگی، پارچه سفت و سخت تری را تولید می‌کنند.

 

دلایل محبوبیت پارچه ی کرپ

به دلیل ظاهر منحصر به فرد این پارچه و القای احساس راحتی و سبک وزن بودن آن در سراسر جهان محبوبیت بالایی دارد .

هنگام پوشیدن لباس های کرپ ظاهری آراسته و بسیار شیک خواهید داشت و برای موارد رسمی بسیار پرکاربرد میشود ؛ با این حال، پارچه های کرپ برای لباس روزانه ترجیح داده می شوند زیرا آنها نیازی به اتو کردن ندارند و بسیار نرم و راحت هستند.

علاوه بر این، پارچه های کرپ کاملا جاذب بوده و عایق خوبی هستند بنابراین در تمام طول سال استفاده میشوند .

هر فصلی په نوع پارچه کرپی استفاده کنیم (انواع پارچه ی کرپ )

برای پوشش زمستانی ، کرپ پشم بسیار محبوب است. این پارچه  با استفاده از رشته های پشم بافته شده، این پارچه ترکیبی از راحتی و ظرافت است. پارچه ی کرپ پشم ظاهر خود را حفظ می کند، اما استفاده از پشم، باعث سنگین بودن آن خواهد شد . از این پارچه برای لباس های زیبا، شلوار برای لباس زمستانی استفاده می شود.

پارچه ی کرپ پشم

پارچه ی کرپ پشم

پارچه ی کرپ برای لباس تابستانی پارچه ی کرپ پنبه ای می باشد : پارچه کرپ پنبه ای تقریبا همیشه در تابستان پوشیده میشود ، این یک پارچه بسیار سبک و زیبا است و راحتی را برای پوشنده فراهم می کند.

کرپ پنبه ای

پارچه ی کرپ پنبه

یکی دیگر از پارچه ی کرپ برای لباس تابستانی پارچه ی کرپ کشی است،  همانطور که از نام آن مشخص شده، یک پارچه کششی و الاستیک است که از آن برای تولید لباس تابستانی استفاده میشود .

کرپ الاستیک

پارچه کرپ کشی

پارچه های کرپ ریون و کرپ پلی استر بسیار جذاب هستند ، ظاهر آنها شیک است و قیمت آنها مناسب بنابراین، بسیار محبوب هستند. از پارچه های کرپ ریون و کرپ پلی استر  اغلب برای تولید لباس های گاه به گاه یا روزانه استفاده می شوند.

کرپ ریون

پارچه ی کرپ ریون

پارچه ی کرپ پلی استر

پارچه ی کرپ پلی استر

کرپ ساتن و ابریشم : بسیار نرم ، لطیف و براق هستند برای لباس مجلسی و لباس شب مناسب هستند .

پارچه ی کرپ ابریشم

کرپ ابریشم

 

پارچه ی کرپ رسمی

برای لباس رسمی ، پارچه ی کرپ پارچه ای بسیار شیک ، ظریف ، براق و آراسته است ، پارچه کرم فرانسوی یکی از پارچه های بسیار زیبا و سبک است که ظاهر آن کمی پهن تر و ظریف تر است. علاوه بر ابریشم، ساتن نیز گاهی اوقات برای ساخت پارچه کراپ زیبا برای لباس رسمی استفاده می شود.

پارچه ی کرپ جاذب است از این رو می تواند به رنگ های مختلف رنگ و چاپ های مختلفی روی آن صورت بگیرد ، بنابراین کرپ در انواع مختلفی وجود دارد که میتوانید آنرا انتخاب کنید ، از جمله لباس های مدرن، غربی، سنتی و …. با الگوهای چاپی مختلف .

پارچه کرپ به دلیل ظاهر متمایز آن بسیار محبوب است، علاوه بر این، لباس های کرپ را می توان به زیبایی با انواع جواهرات به خوبی ست کرد . لباس کرپ بسیار زیبا است و با انواع کفش های پاشنه بلند و صندل های پاشنه دار پوشیده میشود .

معرفی منبع و مطالب مرتبط :

همانطور که گفتیم پارچه های کرپ پارچه های بسیار با ارزش و محبوبی هستند که در سراسر جهان خواهان زیادی دارند ، بنابراین تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه در این پست به معرفی پارچه ی کرپ برای لباس تابستانی ، لباس زمستانی و لباس رسمی پرداخته است .

تولیدی پوشاک مشهد بزرگترین تولید کننده ی لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی زنانه ، لباس ورزشی زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس راحتی مردانه ، بلوز شلوار مردانه ، بلوز شلوار زنانه ، تیشرت شلوار مردانه ، تاپ شلوارک زنانه و مردانه ، لباس تابستانی مردانه ، لباس تابستانی زنانه و … می باشد .که برای تولید این محصولات از پارچه های طبیعی و ارگانیک استفاده میکند ، لباس های پنبه ای که شامل لباس ورزشی پنبه ای ، لباس راحتی پنبه ای و .. میشوند طرفداران زیادی دارند .

مطالب مرتبط :

معرفی انواع پارچه ی مانتویی