ساتن ابریشم پنبه ای
,

پارچه ی ساتن ابریشم پنبه ای

پارچه ی ساتن ابریشم پنبه ای

گاهی پنبه را با ابریشم برای تولید یک پارچه ی واقعا لوکس ترکیب میکنند ، این پارچه شیک و براق به طور طبیعی تولید شده و در آن دوام پنبه با  ظرافت و شفافیت ابریشم ترکیب می شود که سبب بوجود آمدن پارچه ی ساتن ابریشم پنبه ای میشود این پارچه بسیار لوکس و غیر معمول است .

پارچه ی ساتن ابریشم پنبه ای

پارچه ی ساتن ابریشم پنبه ای

پنبه و ابریشم هر دو دارای ویژگی های منحصر بفرد و محبوب هستند و ترکیب این دو پارچه ای را به نساجی میدهد که بسیار تماشایی است .

ابریشم به تنهایی بسیار شیک ، نرم ، براق و غیر الاستیک است ، که معمولا  از آن برای تولید لباس های زیر زنانه ، لباس مجلسی و لباس خواب مردانه کلاسیک استفاده میشود و پنبه پارچه ای : سبک ، نرم ، عایق هوا و جاذب رطوبت  می باشد که در تولید لباس های پنبه ای از قبیل ست لباس ورزشی مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس تابستانی پنبه ای ، تیشرت پنبه ای مردانه و لباس بچه گانه ، بلوز شلوار مردانه و زنانه و یا بطور کلی در تمامی لباس های زنانه و مردانه از آن استفاده میشود .

خواص اصلی پارچه ساتن ابریشم – پنبه ای چیست؟

برخی از ویژگی های این پارچه ی طبیعی ترکیبی شامل موارد زیر است:

  1. پارچه ای بسیار ظریف و درخشان
  2. شامل ترکیبات ابریشم ۳۵٪ و پنبه ۶۵٪ است
  3. پنبه به ابریشم ، استحکام و دوام می دهد
  4. نمایشی از ظرافت ابریشم و دوام پنبه می باشد
  5. این پارچه تماما طبیعی است
  6. دارای ظاهری صاف و براق است .
  7. یک پارچه رمانتیک و زنانه

کاربرد های این پارچه چیست ؟

درصنعت مبلمان : پارچه ی ساتن ابریشم پنبه ای کاربرد های زیادی دارد ، اگرچه ابریشم به طور معمول یک پارچه ی بسیار حساس است و نیاز به مراقبت دارد اما به لطف افزودن پنبه پشت این پارچه قدرت و دوام آن بسیار افزایش می یابد .

تولید کیف دستی و چمدان : ظاهر براق و پر زرق و برق ابریشم ، پوششی مناسب و شیک برای سطح کیف یا چمدان است ، در حالی که پشت پنبه ای آن به اندازه کافی مقاوم و قوی است.

تولید بالش و ملافه : هیچ چیز بهتر از یک تخت نرم و ابریشمی خنک نیست. اگر میخواهید تخت و خوابی ابریشمی لوکس با قدرت پنبه داشته باشید، این پارچه یک پارچه ی کامل است ، این پارچه برای مراقبت و شستوشو بسیار راحت است .

استفاده از ابریشم پنبه ای در دکوراسیون منزل

پارچه ی ابریشم پنبه ای

در صنعت مد و لباس : طراحان مد عاشق استفاده از این پارچه شیک برای تهیه ی مجموعه های لوکس و شیک هستند. ظاهر  درخشان این پارچه زیبایی محصور کننده ای را به نمایش می گذارد، و ترکیبات پنبه به آن قدرت و دوام می بخشند  ، دوام و قدرتی که نمی توان در پارچه های ابریشمی ۱۰۰٪ یافت .

از این پارچه در تولید لباس های مجلسی زنانه ، بلوز و دامن و … استفاده میشود ، همچنین از ویژگی های لباس های ساتن ابریشم پنبه ای اینست که : جاذب عرق ، نرم و لطیف ، در هوای گرم پس از عرق کردن می تواند به سرعت خشک شود .

مطالب مرتبط :

پارچه ی ابریشم پنبه ای

پارچه ی ساتن