آرایش خانمها در تابستان ولباس مناسب باشگاه
,

پارچه های مناسب لباس زیر در تابستان

پارچه های مناسب لباس زیر در تابستان :

به همان میزان که لباس در زندگی انسان دارای اهمیت هستند لباس زیر نیز اهمیت دارند.پارچه های مناسب لباس زیر در تابستان را به شما معرفی میکنیم زیرا مهم است که زیر تیشرت شلوار مردانه خود از چه جنس لباسی استفاده میکنید مخصوصا برای تابستان . بعضی از لباس‌­های زیر فقط برای شما مناسب هستند. انتخاب لباس زیر به موقعیت­‌هایی که آن را استفاده می­‌کنید نیز بستگی زیادی دارد.

هنگام ورزش :

در هنگام ورزش مهم است که چه لباس زیری در با ست لباس ورزشی خود استفاده میکنید زیرا باید در هنگام ورزش لباس راحتی استفاده کنید که جاذب رطوبت باشد و بهترین آن لباس پنبه است .

پارچه های مناسب لباس زیر در تابستانپارچه های مناسب لباس زیر در تابستان

 پارچه مناسب :

سال­‌ها قبل، تقریبا تمام لباس‌­های زیر از پارچه‌های بافته شده­‌ی طبیعی از قبیل لینن، ابریشم و نخ آماده می­‌شدند. از حدود جنگ جهانی دوم، با معرفی نایلون، تغییر در پارچه­‌های لباس زیر آغاز شد. زنان امریکایی با نایلون که در جوراب­‌ها به جای ابریشم ­به کار رفت، آشنا شدند. از این رو به بسیاری از مزایای نایلون از قبیل: کشش، راحتی، دوام، مراقبت آسان و دوام رنگ آن عادت کردند.

لباس کشی :

مهم است که پارچه ی مورد استفاده دذر لباس زیر شما تا چه مقدار خاصیت کسشانی دارد و در هنگام استفاده در زیر بهترین تیشرت مردانه ی خود احساس ناراحتی نسبت به آن را نداشته باشید و خیلی گشاد و خیلی تنگ نباشد و سایزتان باشد.

پارچه های مناسب لباس زیر در تابستان

احساس:

لباس­‌های زیر به پوست نزدیک هستند و در صورت سایش آن­‌ها به بدن، ناراحتی زیادی را به وجود می­‌آورند. از این رو با بخشی از پوست خود که حساس است، مثلا با گردن یا گونه­، پارچه را امتحان کنید. به آرامی پارچه را به گونه­‌ی خود بمالید تا میزان سایش و خارش پارچه را بسنجید.

چگونه تهیه لباس زیر :

بهتر است لباس زیرتان را از عمده فروشی پوشاک ،پوشاک ایران و به صورت خرید از عمده فروشی پوشاک تهیه کنید.