پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی
, ,

پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی

پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی

پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی

پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی

 در بازار مد و پوشاک ، تیشرت به دلیل سبکی و راحتی نقش پر رنگی ایفا می کند و در بین انواع تیشرت نیز تیشرت های چاپی جایگاه ویژه ای میان جوانان دارد. خرید انواع تیشرت های چاپی و ساده و تقاضای بالای بازار، باعث شده است تا شرکت ها از پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی استفاده نمایند.

نکته ی قابل توجه دیگر این است که در صنعت مد و پوشاک تیشرت های تبلیغاتی ، بهترین و مناسب ترین گزینه ، جهت معرفی محصولات شرکت ها و رند های معتبر می باشد.

اجناس مناسب برای چاپ انواع تیشرت مردانه

پارچه هایی مانند : لباس های پنبه ای ، پلی استر پنبه ، ملانژ ، اسپان ، جودون و … برای دوخت انواع تیشرت های مردانه ای که قصد دارید روی آن چاپ انجام دهید مناسب می باشد .

عمده فروشی پوشاک ورزشی اندیشه نیز ، علاوه بر سایر محصولات ارائه شده در بازار ، بنا بر تقاضای بازار انواع مدل های چاپی را مردانه و زنانه را نیز وارد بازار نموده است.

اهداف چاپ روی تیشرت

به طور کلی چاپ روی تیشرت با دو هدف صورت می گیرد .

  1. یکی از مهمترین اهداف چاپ ، ایجاد تنوع در محصول و بالا بردن راندمان اقتصادی شرکت و افزایش فروش محصولات می باشد.
  2. چاپ روی تیشرت با اهداف تبلیغی یا سیاسی انجام می پذیرد به این صورت که با چاپ عکس، طرح ، لوگو ، متن و شعارهای تبلیغی – سیاسی و … علاوه بر ایجاد تفاوت در بازار خرید و فروش تیشرت به اهداف خود نیز جامه ی عمل می پوشانند.

تیشرت های چاپی ملانژ

 تی شرت ملانژ ساخته شده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی است که در بازار به سه رنگ طوسی روشن ، متوسط و تیره دیده شده و چاپ روی این پارچه ها به خوبی انجام می پذیرد.

از پارچه های ملانژ معمولا برای تولید لباس راحتی و ورزشی مانند : انواع تیشرت شلوار مردانه و زانه ورزشی، شلوار اسلش ، سویشرت شلوار مردانه و زنانه ، انواع گرمکن ها و … استفاده نمود.

تیشرت های چاپی جودون

 در بین پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی در صنعت پوشاک ، تیشرت های تولید شده از پارچه ی جودن بسیار پرطرفدار است؛

این تی‌شرت به دلیل استفاده از پارچه بافته شده که در آن حالت دون دون وجود دارد به پارچه جودون در بازار معروف می‌باشد.

چاپ طرح رنگی روی این نوع جنس از تی‌شرت به دلیل جنس و بافت آن به صورت لیبل در شست‌شو و بلند مدت دچار شکستگی خواهد شد و ماندگار نیست، اما با استفاده از سایر متدهای صنعتی چاپ سیلک اسکرین، طرح چند رنگ به صورت مستقیم روی این تی‌شرت چاپ شده و چاپ روی این پارچه ها به صورت کاملا پایدار و ماندگار انجام می پذیرد.

تیشرت چاپی پنبه ای

تی‌شرت‌های مردانه ی پنبه ای ، از الیاف ۱۰۰% طبیعی نخ پنبه تهیه شده است و به همین دلیل برای لباس منزل و راحتی بسیار مناسب هستند زیرا این نوع تی‌شرت ها بسیار خنک، سبک و به دلیل طبیعی بودن داری تن‌پوش زیبا، بدون ایجاد حساسیت برای پوست و عدم تعریق بدن می شوند.

تیشرت های چاپی پلی استر

در میان پارچه های مناسب برای تیشرت چاپی ، جنس پلی استر پنبه از پرکاربردترین انواع تیشرت می باشد.  تیشرت هایی که درصد پلی‌استر و پنبه در آن به صورت ۶۵% و ۳۵% تقسیم شده است باعث خوش فرمی تی‌شرت شده و از کیفیت چاپ خوبی برخوردارند.

مطالب مرتبط:

تیشرت فانتزی و چاپی

تیشرت های چاپی سه بعدی

ویژگی های تیشرت های تبلیغاتی