ماسک پارچه ای
,

پارچه برای تولید ماسک

پارچه برای تولید ماسک

شرکت پوشاک اندیشه اقدام به تولید ماسک پارچه ای قابل شستشو نموده است. ماسک های تولید شده با دولایه پارچه با متریال ضد حساسیت و قابلیت تنظیم روی صورت می باشد تا حداقل نفوذ آلودگی را داشته باشد و با درجه حرارت بالا پرس و ضد عفونی شده است با بسته بندی بهداشتی به بازار عرضه می گردد.

پارچه برای تولید ماسک

پارچه برای تولید ماسک

 

ماسک های پارچه ای برند اندیشه : رویه ی اولیه ی آن پارچه ی ۱۰۰ درصد پنبه می باشد و لایه ی دوم  آن دارای ۴۵% پلی استر ، ۴۵%ویسکوز و ۱۰ درصد پنبه .

پس از هربار استفاده از این ماسک پنبه ای آنرا با شسته و ضد عفونی کنید و با خیال راحت دوباره از آن استفاده کنید .

ویروس‌ها از طریق قطراتی که هنگام عطسه و سرفه از مجاری تنفسی پخش می‌شوند از یک فرد به فرد دیگر منتقل می‌شوند. این قطرات کوچک بر روی دست‌ها و سطح اشیاء در محیط پخش می‌شوند. افراد بعدا با دست دادن با یکدیگر یا دست کشیدن بر روی سطح اشیاء با این قطرات در تماس قرار می‌گیرند. آنها سپس دست خود را به چشمان، بینی و دهان خود می‌مالند و به این ترتیب ویروس منتقل می‌شود.
با وجود نقش پیشگیرانه ماسک‌های بهداشتی باید توجه داشت که دانشمندان همچنان در حال تحقیق در مورد راه‌های انتقال نوع جدید ویروس کرونا هستند. نتیجه بررسی تحقیق‌های مختلف در مورد انتقال ویروس ها نشان داده بود که استفاده از ماسک‌های بهداشتی تا حدی در جلوگیری از انتقال این ویروس موثر است.

بهترین پارچه ها برای تولید ماسک – تولیدی ماسک در مشهد

پارچه برای تولید ماسک

پارچه برای تولید ماسک

هرچند اینروزها با توجه به نیاز بازار از انواع و اقسام پارچه ها ماسک تولید میشود و روانه ی بازار میشود ، اما برخی از پارچه ها شناخته تر شده و بهتر می باشند .

در این پست یا این پارچه ها آشنا میشویم :

۱- ماسک های دولایه پارچه ای ( پارچه های پنبه و پنبه پلی استر )

۲- ماسک دو لایه  ( پارچه های نخی و پارچه های ویسکوز  یا پلی استر یا ترکیب پلی استر و ویسکوز )

۳- پارچه ی نمدی : ماسک نمدی قابل استفاده برای مصارف عمومی و صنعتی و قابل شستشو

۴- پارچه ی تنظیف

۵- پارچه ی پنبه فلامنت

۶- پارچه ی تریکو ( ترجیحان دو لایه )

۷- پارچه ی تترون ( برای کارایی بهتر ترجیحا دو لایه یا سه لایه )

۸- پارچه ی ترگال ساده و کجراه

۹- اسپاند باند ماسک : پارچه ی یکبار مصرف ماسک که به آنها پارچه اسپان باند گفته میشود یکی از پرفروش ترین پارچه ها میباشد. پارچه اسپان باند در وزن های مختلفی تولید و به بازار عرضه میگردد. پارچه اسپان باند ماسک بیشتر در وزن های ۳۰ تا ۴۰ گرم تولید و وارد بازار پارچه میگردد.

۱۰- ماسک پروپلین و هایژنیک ( پرستاری )

منبع : تولید پوشاک اندیشه بزرگترین تولیدی لباس ست مردانه و زنانه ، ست لباس ورزشی مردانه و زنانه ، ست لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه و زنانه ، تیشرت شلوار مردانه ، بلوز شلوار مردانه ، ماسک بهداشتی پارچه ای و … .