ست لباس پسرانه
,

ویژگی های لباس بچه گانه

ویژگی های لباس بچه گانه

پیشرفت های مد تنها منحصر به مردان و زنان نمی باشند ، کودکان نیز در این عرصه وارد شده اند و یا حداقل خانوده ها خواسته اند تا فرزندانشان در این دنیای رنگارنگ خاص و منحصر بفرد فعال باشند ، ویژگی های لباس بچه گانه منحصر به یک یا دو ویژگی نمیشود و دارای مباحث مهم و پیچیده است که گاها برای دوره های مختلف زندگی کودکان تغییر میکند .

همانطور که میدانیم خرید لباس برای کودکان دردسر های خاص خود را هم دارد ، کیفیت لباس ، رنگ لباس و مدل لباس بچه باید بگونه باشد که هیچ آسیبی به جسم یا روحیه او وارد نشود ، ما در ادامه درباره ی این سه موضوع مهم یعنی کیفیت ، رنگ و مدل لباس کودک صحبت میکنیم و در نهایت مدل های لباس ست بچه گانه برند اندیشه را معرفی خواهیم کرد .

ویژگی های لباس بچه گانه

ویژگی های لباس بچه گانه

 

کیفیت لباس بچه گانه چگونه باشد ؟

کیفیت پارچه های لباسی برای کودکان بسیار مهم است ،اصولا پارچه‌های پلاستیکی و پلی‌استر و بطور کلی الیاف مصنوعی برای کودکان ایجاد حساسیت و درماتیت پوستی میکند ، همچنین  بافت های موهردار، ممکن است باعث حساسیت تنفسی شوند.

پس لباس کودک باید نرم ، مرغوب و راحت باشد ، علاوه براین در دوخت لباس نیز باید توجه کنید تا درز ها تمیز دوخته شده باشد و آسیبی به کودک نرسد .

ما در تولیدی اندیشه برای دوخت لباس های کودکان عمدتا از پارچه های نرم و مرغوب پنبه ای استفاده کرده ایم ، این پارچه سبب حساسیت نمیشود و بهترین جنس پارچه برای دوخت لباس های بچه گانه است .

بلوز شلوار دخترانه پاپیون

ست بلوز شلوار دخترانه

رنگ لباس بچه گانه

رنگ لباس تاثیر بسیا زیادی در رفتار و روحیه کودک خواهد داشت ، پس تفکرات خود را نسبت به اینکه لباس زود کثیف میشود به کلی کنار بگذارید ، اجازه بدهید تا فرزند شما با روحیه ای شاد و سرزنده رشد کند ، رنگ های شاد و روشن را بیشتر استفاده کنید .

این نکته را هم به یاد داشته باشد که رنگ های پسرانه و دخترانه را به فرزند خود تلقین نکنید اجازه بدهید ، بلکه بیشتر ببینید کودک چه رنگ هایی را دوست دارد و از داشتن آن ها لذت میبرد .

ست بچه گانه دختر و پسر

لباس ست دخترانه و پسرانه

کودکان چه مدل هایی بپوشند یا نپوشند ؟

بیایید خود را کمی جای فرزندمان بگذاریم و او را درک کنیم ،قرار نیست لباسی به او بپوشانیم که در طول روز اذیت شود و جلوی فعالیت های کودکانه اش را بگیرد ، از مدل هایی استفاده کنید که بسیار راحت و انعطاف پذیر باشد .

برای خرید عمده لباس بچه گانه بهاره همچنین خرید عمده ست ورزشی ، بلوز شلوار مردانه و زنانه ، تیشرت شلوار مردانه ، عمده سویشرت شلوار ورزشی دخترانه و … به فروشگاه های پوشاک مشهد مراجعه کرده و برند اندیشه را در خواست کنید و پوشاک با کیفیت را با قیمت ارزان خریداری کنید .

مطالب مرتبط با موضوع :

چه پارچه ای برای لباس کودک مناسب است؟

ویژگی های لباس تابستانی کودکان

ویژگی های عمومی لباس زمستانی کودکان