لباس رسمی مردانه
,

ویژگی لباس ست مردانه کاملا رسمی

ویژگی لباس ست مردانه کاملا رسمی

یکی از نکات کلیدی سبک رسمی این است که همیشه لباس مناسب برای مناسبت های مختلف بپوشیم .میخواهیم بدانیم کدام لباس ها برای استایل رسمی ما مناسب هستند ؟ در محیط های کاملا رسمی کدام لباس را انتخاب می کنید؟ در این مقاله،برخی از اصول کلی را برای تعیین سبک ویژگی  لباس ست مردانه کاملا رسمی را ارائه می دهیم .

قوانین عمومی برای لباس رسمی مردانه

لباس های مردانه به دسته های لباس رسمی مردانه ، لباس نیمه رسمی ، لباس گاه به گاه، لباس ورزشی مردانه ، لباس خواب مردانه ، لباس راحتی مردانه و .. تقسیم میشود ، قواعد کلی برای استایل رسمی ست مردانه را بیان میکنیم ، این قواعد مربوط به رنگ لباس ، جنس پارچه ، طراحی لباس ، اکسسوری و .. میباشد .

لباس ست مردانه کاملا رسمی

لباس ست مردانه کاملا رسمی

۱-رنگ های لباس رسمی مردانه چگونه باید باشد ؟

به عنوان یک قاعده، رنگ های روشن تر بیشتر برای لباس های گاه به گاه بکار میروند و رنگ های تیره تر برای لباس های رسمی بیشتر بکار میرود ؛ رنگ هایی مانند مشکی ، خاکستری ، آبی بهترین رنگ ها برای لباس رسمی مردانه هستند .

حتی رنگ قهوه ای هم در برابر رنگ های سفید و مشکی جزو رنگ هایی محسوب میشود که برای لباس های گاه به گاه بکار میرود .اگر میخواهید خیلی رسمی بپوشید بهترین رنگ همان رنگ های مشکی و سورمه ای و خاکستری است .زیرا به شدت اعتماد به نفس را بالا میبرد و شما را فردی با همت و با اراده نشان میدهد .

۲- بهترین پارچه برای لباس رسمی

پارچه های نرمتر و شفاف تر، معمولا برای  پوشاک رسمی بیشتر استفاده میشود ، یک پارچه با بافت های درشت بیشتر احتمال دارد برای لباس اسپرت مردانه و یا در یک لباس ست مردانه کلاسیک نمودار شود  پارچه های راه راهی نیز برای استایل کت و شلوار رسمی بکار میرود .

همچنین پارچه های پشمی خیلی کلفت و پارچه های خیلی نرم و لطیف مناسب برای لباس مردانه رسمی نیستند ، اگر شما سبک رسمی دارید بهتر است شب هنگام لباس رسمی مخملی بپوشید ، همچنین استفاده از کراوات ابریشمی در شب میتواند زیباتر بنظر برسد .

بنابراین بهترین پارچه برای لباس ست مردانه رسمی پارچه فاستونی ، پارچه ی پشمی و .. میباشد .

۳-طراحی لباس ست مردانه رسمی

طراحی و مدل لباس در میزان رسمی بودن آن بسیار تاثیر دارد ، یک لباس کاملا رسمی مردانه کت و شلوار ساده است ، انواع کت و شلوار های غیر رسمی و اسپرت نیز وجود دارد ، تیشرت شلوار مردانه و بلوز شلوار مردانه به ترتیب جزو لباس های گاه به گاه و لباس های نیمه رسمی میباشد .

لباس رسمی باید بسیار با جذبه و زیبا بنظر برسد لباس های بی روح ، اطو نخورده ، دوخت نامرتب ، کیفیت پایین و … استایل شما را تحت تاثیر منفی قرار میدهد و احترامی که باید داشته باشید را نخواهید داشت ، همچنین در انتخاب کفش نیز بسیار دقت کنید کفش باید همواره تمیز و متناسب با لباس باشد .

لباس ست رسمی مردانه

ویژگی لباس ست مردانه کاملا رسمی

بهترین پیراهن مردانه : برای استایل رسمی ، پیراهن های سفید ساده است ، اگر میخواهید رنگ های دیگر استفاده کنید ، سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که سبک رسمی شما را نقض نکند ، بعنوان مثال رنگ های آبی ، خاکستری ، مشکی ، و رنگ های مات دیگر خوب میباشد .

کراوات و یا اکسسوری‌ های مشابه ساده با رنگ متناسب و غیر جلب توجه کننده. ساعت شما باید بند استیل و فرم کاملا رسمی و کلاسیک داشته باشد. از هر پارچه طرح‌ داری در مورد این اکسسوری‌ها، اجتناب کنید

مطالب مرتبط با ویژگی لباس ست مردانه کاملا رسمی

پوشیدن شلوار رسمی با تیشرت

مردان جذاب چگونه لباس میپوشند

چرا مردان موفق متفاوت لباس میپوشند