نکات مهم در خرید لباس
,

نکات مهم در خرید لباس

نکات مهم در خرید لباس

خرید لباس یکی از ملزومات زندگی ماست و تقریبا هرکدام از ما هر چند وقتی یکبار به فروشگاه لباس سر میزنیم و مسلما برای همه ی ما پیش امده که لباسی را خریده باشیم بعد متوجه شده ایم که جنس ان خوب نبوده یا به هر دلیلی از خرید ان پشیمان شده ایم … نکات مهم در خرید لباس وجود دارد که اگر به ان توجه کنیم پشیمانی بعد از خرید را نخواهیم داشت یا کمتر خواهد بود .

نکات مهم در خرید لباس

نکات مهم در خرید لباس

ما در این مطلب ۸ نکته ی مهم و ابتدایی خرید لباس را معرفی خواهیم ، که خرید را آسان تر خواهد کرد .

۸ نکته مهم در خرید لباس

در ادامه ی بحث نکات مهم در خرید لباس ما ۸ مورد تاثیر گذار در یک خرید خوب را بررسی خواهیم کرد .

۱-به جنس و کیفیت لباس و پارچه توجه کنید

 میدانیم که بعضی از لباس ها نیاز به مراقبت زیادی دارند پس باید به الیاف پارچه توجه کنیم ، برای تشخیص کیفیت پارچه ها برچسب ها را مطالعه کنید ، این برچسب ها حاوی اطلاعات مهمی درباره ی متریال پارچه و نحوه ی مراقبت از آن می باشد .
اگر درباره ی پارچه ها آگاهی کافی ندارید این مطالب را پیرامون پارچه شناسی مطالعه کنید .

۲-چروک شدن لباس

بیشتر پارچه های طبیعی چروک میشوند، پس اولین نکته برای خرید لباس های پنبه ای یا کتانی توجه به میزان چروک پذیری است برای این مورد لباس را چند ثانیه مچاله کنید و در دست خود نگه دارید اگر مچاله شد باید حواستان را جمع تر کنید زیرا شاید هر روز فرصت نداشته باشید انرا اتو بزنید ، از طرفی اگر دنبال لباس های طبیعی هستید کمی به آن نزدیک شده اید .

۳-لباس را پرو کنید

 خیلی از خریداران فقط به سایز و اندازه لباس دقت میکنند و چشمی حدس میزنند که واقعا لباس فیت تنشان هست یا نه ولی این یک اشتباه رایج است و حتما لباس را پرو کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید  ، برای از تولیدی ها از سایز های استاندارد جهانی استفاده نمیکنند و سایز های مخصوص برند خود را دارند .

۴-لباس های متفاوت بخرید

 در نوع پوشش و رنگ لباس تنوع ایجاد کنید گاهی ما به پوشیدن چند رنگ عادت میکنیم و حتی حاضر نیستیم دیگر رنگ ها را امتحان کنیم گاهی لازم است متفاوت باشیم ، فقط برای یکبار اینکار را امتحان کنید .

۵-به پشت لباس هم دقت کنید

انچه همیشه انجام میدهیم پرو لباس و گرفتن چند ژست شیک جلوی آینه است اما نباید فراموش کنیم که انچه همیشه دردید ما نیست و مورد توجه بقیه است ، پشت لباس است پس چند سایز را پرو کنید و بهترین را انتخاب کنید ، برای اینکار بهتر است یک دوست خوب و صادق برای خرید داشته باشید .

۶-نور اتاق پرو گولتان نزند

 تفاوت نور فروشگاه و یا اتاق پرو با نور داخل خانه ممکن است دید شما را نسبت به خریدتان تغییر دهد پس دقت کافی داشته باشید .

۷-هنگام پرو کمی راه بروید و حرکت کنید

 هنگام  پرو لباس حتما کمی تحرک داشته باشید تا مطمئن باشید لباس زیادی تنگتان نباشد و شما را اذیت نمیکند .

۸-تمام جوانب لباس را بررسی و چک کنید

 به هنگام خرید لباس به دکمه ها و زیپ لباس و دیگر مواردی که ممکن است در لباس کار شده باشد دقت کنید و از سالم بودن آنها مطمئن باشید و همچنین باید دقت کنید که درزهای لباس حداقل به اندازه یک تا دو سانت اضافه پارچه داشته باشد تا در صورت نیاز به گشاد کردن لباس راه حلی برای آن  وجود داشته باشد.

معرفی منبع :

 این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه تهیه شده است ، این تولیدی بزرگترین تولید کننده ی لباس ست مردانه و زنانه ،لباس راحتی مردانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه ، بلوز شلوار مردانه و زنانه، تی شرت شلوار مردانه و … می باشد .