نکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکی
,

نکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکی

نکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکی

مشکی از جمله رنگ های پر طرفدار است نکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکی را در این مقاله برای شما خواهیم آورد تا اصول مد لباس و مد روز را بهتر بدانید شرکت اندیشه تولید کننده ی تیشرت شلوار مردانه،تیشرت مردانه،لباس ورزشی مردانه و لباس راحتی مردانه است که به صورت فروش عمده پوشاک محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

نکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکی

روانشناسی رنگ مشکی

سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی ابهت برخوردارند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛ با پوشیدن مشکی لاغرتر به نظر می رسید. بنابر این در صورت داشتن اضافه وزن از این رنگ استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید سراغ رنگ های روشن بروید. افرادی که لباس های مشکی می پوشند به نظر مرموز و پیچیده می آیند و ذهن به صورت ناخودآگاه وقار خاصی را به آن ها نسبت می دهد.مشکی در عین حال رنگ افرادی است که دوست ندارند خیلی به چشم بیایند.

شست و شوی تیشرت شلوار مشکی

باید تمام تلاش تان را بکنید تا لباس مشکی تان بور نشود. برای این کار در اولین شست وشوی لباس تان، از یک فنجان سرکه به همراه آبی که لباس را با آن می شویید استفاده کنید، این کار باعث می شود تا حدی رنگ لباس ثابت شود. همیشه از آب سرد برای شستن این لباس ها استفاده کنید و هیچ وقت لباس های مشکی تان را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید، چه زمانی که قرار است خشک شوند و چه زمانی که آن ها را بیرون از منزل پوشیده اید، سایه گزینه ای مناسب برای پارچه های مشکی است.

شلوار جین

شلوار جین مشکی برای ست کردن با تیشرت تک شما انتخاب خوبی است البته باید توجه داشته باشید که حتما همرنگ هم باشند.

نکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکینکاتی در مورد تیشرت مردانه مشکی