بلوز شلوار مردانه
,

نکاتی برای استایل مردانه

نکاتی برای استایل مردانه

سبک پوشش یک فرد بسیار مهم است ، اینکه شما یک ست تیشرت شلوار مردانه یا بلوز شلوار مردانه را چگونه ، با چه رنگ هایی و در چه مدلی میپسندید شاید با دوستتان کاملا متفاوت باشد ، علاوه بر این جامعه نیازمند تکاپو و تفاوت است ، پس سعی نکنید مثل همه باشید ، مثل همه بپوشید و مثل همه راه بروید ؛ ولی این را هم فراموش نکنید که لباسی که میپوشید گویای شخصیت شماست و مردم با شیوه ی لباس پوشیدن شما را قضاوت میکنند . نکاتی برای استایل مردانه : ما در اینجا اصولی برای داشتن بهترین سبک پوشش مردانه را بیان کرده ایم این مطلب را تا پایان بخوانید ، این مطلب توسط تولیدی پوشاک مردانه اندیشه و عمده فروشی پوشاک مشهد جمع آوری شده است و اصول اساسی برای برگزیدن سبک مناسب پوشش را بیان کرده است .
نکاتی برای استایل مردانه

نکاتی برای استایل مردانه

هنگامی که تردید دارید خرید نکنید

اگر قصد خرید دارید و بازار را چندین بار گشته اید و قصد خرید یک کالا را کرده اید ، به خودتان کمی توجه کنید اگر با تمام وجود قصد خرید دارید بخرید ولی اگر چیزی درونتان میگوید نه از خرید منصرف شوید ، زیرا همین صدای کوچک و کم روح اجازه نخواهد داد تا شما از پوشیدن این لباس لذت ببرید .

در ۹۵% مواقع این صدایی که شما را منع میکند درست همان چیزی را میگوید که شما اگر مجبور به خرید نباشید هرگز آن کالا را نخواهید خرید . مخصوصا برای خرید کفش و لباس برای میهمانی ، جشن و عروسی به این صدا خیلی اهمیت بدهید .

بخاطر یک تجربه ی بد از یک برند مایوس نشوید

ما معمولا اگر از یک برند لباسی بخریم و خوب از آب در نیاید ، آن را به کل محصولات آن برند نسبت میدهیم و این هنگامی که تجربه منفی باشد بیشتر اتفاق می افتد، عموما همه ی ما یک تجربه ی بد از  از یک برند پوشاک داریم .

اگر همیشه از یک برند خرید میکردید و ناگهان یک محصول از آن برایتان آنچیزی که میخواستید نبود ، سعی نکنید این برند را برای همیشه کنار بگذارید بلکه برای یک بار هم شده دوباره به فروشگاه برویم و آن برند را در خواست کنیم و محصولات آن را خوب با هم مقایسه کنید .

لباسی که شما اذیت میکنید اصلا مناسب نیست

این جمله اصلا دلیلی برای اینکه شما در میان انبوه لباس های اورجینال گران قیمت راه بروید نیست ، بلکه باز میگردد به طراحی لباس ، لباس هایی که این روز ها بسیار تنگ و نامناسب طراحی میشوند و از انجام حرکات آزادانه شما را منع میکنند ، مثلا هنگام خوردن غذا احساس خفگی کنید و باید دکمه لباس را باز کنید تا غذا پایین برود .

این ها ایراداتی است که به نام مد در هر برندی تولید میشود اما پوشیدن لباس در سایز و استایل خودتان به اندازه کافی خاص و منحصر بفرد است ، علاوه بر این لباس خیلی گشاد هم جنبه خوب و زیبایی ندارد

مراقبت از مو و مدل مو و لباس ست مردانه

به جای اینکه یک بار در ماه به آرایشگاه بروید و موهایتان را مانند بچه ها خیلی کوتاه کنید تا در طول ماه شما را اذیت نکند ، یک آرایشگاه مردانه خوب پیدا کنید ،این سبب خواهد شد تا شما با نحوه ی رشد موهایتان آشنا شوید و به طور منظم آن ها را کوتاه کنید .

هنگامی که  یک لباس ست مردانه با اکسسوری و … میپوشید ، باید بدانید که موهای شما در هرچه بهتر دیده شدن شما نقشی اساسی دارند .

نکاتی برای استایل مردانه 1

نکاتی برای استایل مردانه

در لباس پوشیدن فقط خودتان را ملاک قرار ندهید

احتمالا شما هم مقالات فراوانی خوانده اید که هر طور دوست دارید لباس بپوشید و تنها خودتان در لباس پوشیدن مهم هستید اما واقعا این طور نیست ، لباس پوشیدن شما تاثیر فراوانی روی دیگران دارد ، اگر شما دائما لباس های تیره بپوشید اطرافیان شما نیز دلمرده و کسل خواهند شد و مخصوصا اگر قرار است وارد یک گروه و تیم شوید یا میخواهید جایی استخدام شوید پوشش شما خیلی مهم است ، در محل کار همیشه طبق قوانین لباس بپوشید زیرا شما تنها خودتان نیستید و باید به انسان های زیادی احترام بگذارید ، این حس احترام را مخاطب شما باید در لباس پوشیدن ، صحبت کردن ، رفتار و .. متوجه شود .

بلوز شلوار مردانه

نکاتی برای استایل مردانه ، ست بلوز شلوار مردانه

اگر دوست دارید طوری خاص لباس بپوشید که دیگران از آن لذت نمیبرند سعی کنید هم به خودتان و هم به آن ها احترام بگذارید ، مثلا یک روز را به خودتان اختصاص دهید و در آن روز هرچه دوست دارید بپوشید ، مثلا اگر عاشق پوشیدن لباس ورزشی مردانه در خارج از محیط های ورزشی هستید ، برای یک گردش روزانه آن ها را بپوشید و یا با پوشاک ورزشی مردانه مناسب تر در خیابان قدم بزنید .

یا اگر میخواهید یک لباس راحتی مردانه را بیرون هم بپوشید تنها کافیست هنگام خرید به کیفیت و رنگ آن دقت کنید تا برای بیرون از منزل هم مناسب باشد .

بهتر از رسانه های اجتماعی باشید

در واقع رسانه های اجتماعی یک دام است برای جلب توجه به سوی خود و سوق دادن مخاطبان به سوی اهداف خاص ، گاهی این اهداف فرهنگ یک خطه است و گاهی هم از بین بردن فرهنگ و زیر ساخت های یک کشور ، پس قبل از اینکه تحت تاثیر آن قرار بگیرید خودتان به اندازه ی کافی شیک و متفاوت باشید .

از سوی دیگر دنبال کردن شیوه ی مد یک فرد خاص در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام پیروی بی چون و چرای درون اون و شخصیت اوست ، البته الهام گرفتن از دیگران و یادگیری شیک پوشی بد نیست ولی به شرط آنکه به جا باشد و برده ی مدرن نشوید .