پوشاک مردانه
,

نحوه ی تبلیغ و فروش پوشاک مردانه

نحوه ی تبلیغ و فروش پوشاک مردانه

پوشاک سابقه ای به قدمت تاریخ بشریت دارد و با پیشرفت روز به روز بشر این صنعت نیز پیشرفت نموده است ، پوشاک مردانه نیز در سالهای اخیر دچار تحولات زیادی شده است ، به همین نسبت تغییراتی هم در نحوه ی تبلیغ و فروش پوشاک مردانه بوجود امده است .

نحوه ی تبلیغ و فروش پوشاک مردانه

نحوه ی تبلیغات پوشاک مردانه

معرفی و شناخت شیوه های نوین تبلیغاتی میتواند نقش بسیار مهمی در فروش و ارائه ی پوشاک مردانه داشته باشد ،با توجه به اینکه سابقه ی تبلیغات پوشاک مردانه در ایران به سالهای اخیر نسبت میدهند،هدف شرکت های تولیدی پوشاک شناساندن محصولات ، کیفیت و همچنین شناساندن برند است.

درایران بیشتر تولیدکنندگان پوشاک از روش های تبلیغاتی نوین استفاده میکنند و تبلیغات را موثر ترین و کارآمدترین روش شناساندن محصولات و همچنین معرفی برند خود میدانند . و همچنین تداوم پذیری و تکرار شوندگی تبلیغات نقش بسیار مهمی در تبلیغات دارد.

نحوه ی تبلیغات

 1. خلاقیت در ویترین : ویترین آرایی یکی از بهترین و تاثیر گذارترین روش های ارائه ی محصولات است .
 2. بسته بندی : بسته بندی یکی از معیار های اصلی در شناساندن محصولات است ، استفاده از عکس و لگوی شرکت  میتواند به شناساندن محصول بسیار کمک کند.
 3. بیلبورد
 4. رادیو
 5. تلوزیون : تبلیغات تلوزیون  دارای محدودیت تبلیغاتی بالایی میباشد ولی کوتاه و خلاق میباشند.
 6. مجلات
 7. صفحات وب
 8. پوستر
 9. کاتالوگ : چاپ کاتالوگ توسط تولیدی های پوشاک دارای کمترین محدودیت میباشد.
 10. شبکه های اجتماعی : شبکه های اجتماعی زیادی اینروز ها در حال فعالیت هستند که مدیران شرکت ها بخش عظیمی از هزینه های تبلیغاتی را در آ« هزینه میکنند.
 11. پیامک :استفاده از پنل های پیامکی
 12. کیسه ی خرید : چاپ عکس و برند روی کیسه های خرید
 13. تبلیغات رودررو :معرفی تولیدات پوشاک در محله و معرفی آن به دوستان و آشنایان
 14. بازاریابی تلفنی
 15. سایت و وبلاگ

نحوه ی تبلیغات پوشاک مردانه ی اندیشه

پوشاک مردانه ی اندیشه

تولیدی پوشاک اندیشه علاوه بر تولید پوشاک زنانه قسمت اعظمی از محصولاتش را پوشاک راحتی و اسپرت مردانه تشکیل میدهد، این تولیدی پوشاک در سالهای اخیر برای تبلیغ پوشاک مردانه و زنانه از شیوه ها و ابزار های نوین تبلیغاتی بهره برده است .

پوشاک مردانه ی اندیشه شامل ست لباس راحتی مردانه ، ست لباس ورزشی مردانه ، ست بلوز شلوار مردانه ، ست تیشرت شلوار مردانه ،انواع شلوار و شلوارک مردانه و انواع بلوز و تیشرت مردانه میباشد.