ست بلوز شلوار مردانه
,

نحوه پوشیدن پیراهن آستین کوتاه

نحوه پوشیدن پیراهن آستین کوتاه

پیراهن مردانه آستین کوتاه یکی از جایگزین های تیشرت مردانه است ، این پیراهن را در هر صورتی میتوان پوشید اما راه درست تری نیز برای پوشیدن آن وجود دارد ما در اینجا نحوه پوشیدن پیراهن آستین کوتاه مردانه را معرفی کرده ایم .

سلطنت پیراهن مردانه آستین بلند دکمه دار برای تمام فصول رو به پایان است ، مدل های جدید بلوز مردانه که برای فصل تابستان بسیار مناسب است وجود دارد ، این پیراهن این روز ها بسیار معمول شده است و طرفداران خاص خود را دارد .

برای همه ی ما ثابت شده است ، که پیراهن آستین کوتاه مردانه ، یکی از شیک ترین  لباس هایی است که بعنوان لباس تابستانی مردانه میتوانیم بپوشیم ؛ اما برای پوشیدن آن راه هایی وجود دارد ما در اینجا خواهیم گفت بلوز آستین کوتاه را چگونه بپوشیم تا زیباتر و خاص تر بنظر برسیم .

۱- پیراهن آستین کوتاه و شلوارک

وقتی آب و هوا گرم می شود، پوشیدن پیراهن آستین کوتاه وسوسه انگیز است .پوشیدن این پیراهن با شلوارک مردانه یک مدل لباس تابستانی شیک و بینظیر است  .

پوشیدن این پیراهن بصورت باز گذاشتن دکمه ها و پوشیدن تیشرت پنبه ای مردانه ، عینک آفتابی و یک جفت کتانی سفید معمولا بسیار مورد پسند است .

برای این سبک پوشش میتوانید پیراهن آستین کوتاه سفید ، پیراهن طرح دار و یا یک پیراهن رنگی آستین کوتاه بپوشید .

پیراهن آستن کوتاه مردانه

بلوز آستین کوتاه و شلوارک مردانه

۲-استایل بلوز و شلوار مردانه با پیراهن آستین کوتاه

این مدل پوشش بسیار عمومی تر است ، میتوانید آن را هرجا حتی محیط کار خود بپوشید بنابراین دنبال شلوار مناسب باشید ،و از پوشیدن آن در تابستان لذت ببرید ، بهترین مدل های آستین کوتاه را انتخاب کنید ، برای این استایل میتوانید پیراهن را داخل شلوار بزنید و یا آن را آزاد بگذارید در هر صورت این یک استایل خاص و جذاب است .

استفاده از عینک آفتابی ، ساعت مچی و یا دستبند همراه با کفش مناسب توصیه میشود .

سبک بلوز شلوار مردانه با بلوز آتسن کوتاه

نحوه پوشیدن پیراهن آستین کوتاه

۳-استایل بلوز آستین کوتاه طرحدار با شلوار جین و کتان

برای تعطیلات اخر هفته این میتواند بهترین استایلی باشد که آن را اناخاب کرده اید ، این استایل بیشتر برای جوانان و نوجوانان است ، شلوار جین و یا کتان خود را را یک پیراهن آستین کوتاه طرحدار بپوشید .

استفاده از دستبند یا ساعت ، کلاه ، عینک و … را فراموش نکنید ، متناسب با شلواری که میپوشید کفش خود را انتخاب کنید .من مطمئنم شما از این استایل لذت خواهید برد پس آن را امتحان کنید .

نحوه پوشیدن پیراهن آستین کوتاه

نحوه پوشیدن پیراهن آستین کوتاه

دیگر نکات مهم برای انتخاب پیراهن آستین کوتاه مردانه

۱- سایز پیراهن آستین کوتاه چگونه است

سایز مناسب برای انتخاب هر نوع پیراهنی مهم است و پیراهن آستین کوتاه از آن مستثنا نیست ، مطمئن شوید که در قسمت سینه و طول و عرض آستین خیلی گشاد و یا خیلی تنگ نباشد، آستین باید تا وسط بازو بیاید و خیلی گشاد نباشد ، همچنین دوخت سرشانه باید درست روی شانه شما قرار بگیرد در غیر اینصورت لباس در بدن شما زار میزند .

۲-چاپ مناسب برای پیراهن مردانه

پیراهن آستین کوتاه یک فرصت عالی برای بازی با الگو هاست. از آنجایی که آنها نسبت به پیراهن های آستین بلند خیلی کمتر پوشیده میشوند ، بسیار راحت هستند ،چاپ های خیلی متنوعی از این لباس ها وجود دارد در دنیایی از رنگ ها و این سلیقه شماست که کدام چاپ را انتخاب کنید ، چاپ هایی مانند  : طرح گل، الگوهای نوشتنی، راه راهی، چهارخانه و یا چیز های دیگری که طراحی شده اند موجود است . برای انتخاب طرح ها سعی کنید شجاع باشید، و متناسب با شخصیتان رفتار کنید.

۳- بهترین پارچه برای پیراهن آستین کوتاه مردانه

پیراهن مردانه آستین کوتاه عموما برای لباس تابستانی مردانه انتخاب میشود و بجای تیشرت شلوار مردانه آن را میپوشند پس بیایید بهترین پارچه را انتخاب کنیم تا خنک بمانیم و پارچه نیز بسیار سبک باشد ، همانطور که میدانید خرید لباس پنبه ای مردانه بسیار توصیه شده است ، پس لباس های پنبه ای کتانی و پولین بهترین انتخاب ها هستند .

برای خرید عمده بلوز شلوار مردانه ، تیشرت شلوار مردانه ، خرید ست لباس ورزشی پنبه ای مردانه و پوشاک پنبه ای مردانه کلیک کنید .