تیشرت پنبه مردانه - لباس پنبه مردانه
, ,

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان

پنبه دارای محبوبیت جهانی در تولید لباس است ، پنبه یک فیبر طبیعی است که برای ساختن پارچه استفاده می شود و پس از آن در تولید لباس بکار میرود .و محبوبیت جهانی لباس های پنبه ای آشکار است .

از ۷۰۰۰ سال پیش از پنبه برای تولید لباس استفاده شده است و در سراسر جهان به دلیل سبک تجاری، نرمی و تنفس خوبش از آن استفاده می شود ؛ همچنین پنبه طبیعی ترین فیبر  استفاده شده در جهان است. امروزه پنبه در ۸۵ کشورهای جهان برای تولید لباس استفاده میشودو از ۲.۵ درصد زمین های آبی جهان برای کشت و پرورش آن  استفاده میشود .

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان/ست تیشرت شلوار پنبه

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان

پنبه در طول تاریخ

در ابتدای قرن بیستم و پایان جنگ جهانی دوم، در مقیاس جهانی  از الیاف پنبه به میزان ۸۱ درصد استفاده شده ، در دهه ۱۹۴۰ تغییری جزئی نسبت به استفاده از پنبه آغاز شد و مصرف پنبه به ۷۵ درصد کاهش یافت. و در سال ۱۹۶۰ پنبه ۶۸ درصد از کل فیبر مصرفی جهان را داشت ، در سال ۱۹۷۰ پنبه ۵۷ درصد از کل نساجی را به خود اختصاص داد . در اواخر قرن بیستم،از پنبه حدود ۳۹ درصد استفاده شد . در حالی که در همین زمان سهم استفاده از الیاف مصنوعی حدود ۵۸ درصد بوده است .

تولید پنبه در مقیاس جهانی

چین در میان تولید کنندگان پنبه در سراسر جهان بزرگترین تولید کننده پنبه است ، دومین تولیدکننده پنبه ایالات متحده آمریکا است که بین ۴۰ تا ۶۰ درصد تولید پنبه به خارج از کشور صادر می شود. تقریبا ۶۰ درصد پنبه ی تولیدی برای تولید نخ  که بعد از آن پارچه هایی برای لباس، مانند تی شرت، پیراهن، شلوار جین، کت ، ست لباس مردانه ، لباس ورزشی و ..  میباشد .

 مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

در جهان از پنبه بیشتر از سایر فیبرهای طبیعی استفاده می کنند و و بطور روز افزون برای تولید پارچه پیشرفت کرده است . طبق نظر شورای ملی پنبه ای آمریکا، در دیگر بخش ها نیز از پنبه استفاده شده است ، در تولید مواد غذایی و محصولات کاغذی از آن استفاده می شود. اما از آنجا که پنبه یک محصول طبیعی است ، به همین دلیل در طراحی و ساخت لباس از آن استفاده میشود ، مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه : توانایی لباس های پنبه ای برای کنترل رطوبت، عایق، راحتی و همچنین ضد حساسیت، ضد آب و پارچه ای با دوام بودنش میباشد .

اگر شما اقدام به خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه ای ، تی شرت پنبه ای ، ست تیشرت شلوار مردانه پنبه ای ، لباس ورزشی مردانه پنبه ای و …  کرده اید باید بدانید که این لباس ها دارای ۶ ویژگی ی فوق العاده خوب میباشد و هرچند شاید بسیاری از تولیدات نوین این ویژگی ها و افزون تر را داشته باشد اما در کنار آن میتواند آسیب های زیادی به فرد و محیط وارد کند .

مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

لباس های پنبه ای بخرید

کنترل رطوبت

پارچه پنبه قابل تنفس است و رطوبت را از بدن عبور می دهد همچنین مایع را از پوست مانند یک حوله برداشته و جذب می کند .

اگر شما ورزش میکنید لباس ورزشی مردانه یا زناه ی پنبه ای به شما اجازه می دهد تا راحت بمانید، رطوبت را بین پوست و لباس شما حفظ نماید .

لباس پنبه ای عایق است

لباس های پنبه حرارت را در تابستان و سرما را در زمستان کنترل می کند و همانند عایق عمل مینماید ، و تله ای برای هواست . الیاف پنبه ای در لباس، رطوبت را ازپوست دور نگه می دارند و اجازه می دهند که هوا بیشتر بین پوست و پارچه به دام افتاده باشد که به عایق و راحتی کمک می کند.

هیپوالژنی لباس های پنبه ای

پارچه پنبه به ندرت باعث واکنش های آلرژیک میشود  و پوشیدن آن برای کسانی که با آلرژی پوست مواجه هستند توصیه می شود،  از آنجایی که پنبه ضد آلرژیک است و پوست را تحریک نمی کند، در محصولات پزشکی مانند باند و گاز استفاده می شود و پارچه ای است که در مورد لباس های کودک انتخاب می شود.

ضد آب

از پارچه های پنبه به راحتی می توان لباس مقاوم در برابر آب و هوای بارانی ساخت . به عنوان مثال، پنبه را می توان به یک پارچه تنگ و متراکم تبدیل کرد که  مقاوم در برابر آب و هوا است .

راحتی لباس ست مردانه پنبه ای

اگر شما یک لباس ست مردانه یا زنانه پنبه ای خریده اید حتما متوجه شده ایدکه لباس پنبه ای نرم است و به راحتی کش می یابد و لباسی راحت برای پوشیدن است. به علت نرمی و راحتی بالا در لباس زیر و لباس کودک نیز از آن استفاده میشود .

طول عمر لباس های پنبه ای بالاست

پنبه دارای استحکام کششی بالایی است، پنبه قوی، بادوام و کمتر احتمال دارد که پاره شود. در هنگام خیس بودن آن ۳۰ درصد قوی تر است .

کاربرد پنبه در تولید پوشاک مشهد – برند اندیشه

ست لباس خانوادگی

لباس های ست زنانه و مردانه  از الیاف کاملا طبیعی پنبه تهیه شده اند ، البته گاهی از ترکیب الیاف پنبه و دیگر مواد نیز ساخته میشود ، ولی اصولا از پنبه تهیه میشوند ، لباس های ست مردانه و زنانه بصورت پک های جداگانه به بازار عرضه میشوند ، و اگر شما تنها قصد خرید لباس مردانه را داشته باشید میتوانید در خرید کاملا آزاد هستید .

ست لباس خانوادگی

کاربرد پنبه در لباس ست مردانه

لباس ست مردانه اندیشه اکثرا از الیاف پنبه ساخته شده اند ، و عموما از ترکیب ۷۰% پنبه بالا تر استفاده میشود ، رنگرزی این لباس ها به گونه ایست که اگر اصول مراقبت از لباس پنبه را بدانید ، مدت ها دوام خواهد آورد .

کاربرد الیاف پنبه در تولید لباس ست اندیشه

ست لباس مردانه اندیشه شامل : تیشرت شلوار  ، تیشرت شلوارک مردانه ، سویشرت شلوار مردانه ، بلوز شلوار مردانه و …. است ، و تنها در تولید برخی از ست ها از الیاف ترکیبی مانند ملانژ استفاده شده است .

کاربرد پنبه در لباس ست زنانه

لباس ست زنانه اندیشه نیز دارای ترکیبات پنبه است ، این لباس ها در طراحی و ترکیب رنگی خاص و منحصر بفرد است .

لباس ست زنانه

پوشاک پنبه ای زنانه

۶۰ درصد از اقلام لباس زنانه شامل الیاف ترکیبی و پنبه است و ۴۰ درصد از  لباس های زنانه کاملا از پنبه ساخته شده است. در میان لباس های زنانه، ۷۵ درصد موارد لباس تابستانی حاوی پنبه است، و ۶۰ درصد از لباس های زمستانی نیز شامل پنبه می شود، و این نشان می دهد که احساس راحتی و تنفس پنبه برای لباس های تابستانی ضروری است. از میان اقلام خاص لباس زنانه ، ۳۰ درصد از شلوار لباس زنانه حاوی پنبه، ۳۸ درصد از لباس های زنانه شامل پنبه، ۴۵ درصد دامن زنان حاوی پنبه، و ۴۸ درصد زنان بلوز حاوی پنبه.

لباس ست زنانه / تیشرت شلوار زنانه /تیشرت شلوار پنبه ای زنانه

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان

بلوز پنبه زنانه ، بلوز پنبه ای دخترانه

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان

کاربرد پنبه در لباس مردانه و لباس ورزشی مردانه

همانطور که گفتیم پنبه دارای محبوبیت جهانی در تولید لباس است : هفتاد و پنج درصد از لباس مردان دارای نوعی ترکیب پنبه هستند.

در میان لباس مردان ، ۸۵ درصد از لباس ها از  ۱۰۰ درصد پنبه ساخته شده است. پنبه برای تولید لباس های پنبه ای مردان، لباس ست مردانه پنبه، لباس زیر مردانه، و لباس ورزشی مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه پنبه ، شلوار جین و سویشرت شلوار مردانه استفاده می شود. جذب و تنفس پنبه آن را یک پارچه مناسب برای پوشیدن در شرایط آب و هوایی گرم تبدیل می کند؛ استفاده از پنبه در لباس های مردانه ، تیشرت شلوار مردانه ، بلوز شلوار مردانه و … آنرا به لباس ورزشی مناسب تبدیل میکند .

لباس ست مردانه - تیشرت شلوار مردانه - لباس تابستانی پنبه ای مردانه

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان

لباس ورزشی مردانه - ست لباس مردانه

میزان تولید پوشاک پنبه ای در جهان