تیشرت شلوار مردانه اندیشه
,

میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه

میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه

با نگاهی به میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه ، یادآور این مطلب می شویم که با تلاش و کوشش رسیدن به هدف و موفقیت امکان پذیر است .

میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه

میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه

تولیدی پوشاک اندیشه ، بزرگترین عمده فروشی مشهد ارائه دهنده ی ( لباس ورزشی مردانه ، لباس خواب مردانه ، لباس راحتی مردانه ، انواع ست های مردانه و زنانه و … ) با توکل به خداوند و همکاری پرسنل مجرب ، مهندسان و طراحان خبره در زمینه ی خیاطی و طراحی که شناخت کاملی به الگو کشی ، خطوط ، اشکال ، خواص پارچه ها ، و … (با رعایت اصولی همانند : تعادل ، تناسب و تاکید ) محصولات زیبایی بنا به تقاضای مصرف کنندگان ، تولید و به بازار عرضه می نماید .

اهداف کلی این مجموعه :

شرکت اندیشه براساس خلاقیت ونوآوری ، با بیش از سه دهه فعالیت پویا در زمینه ی تولید پوشاک همواره باتلاش وهمت روز افزون با هدف کار آفرینی و کمک به توسعه ی اقتصادی کشور فرصت های شغلی زیادی بوجود آورده است برهمین اساس در نظر داریم به میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه اشاره نماییم :

افرادی که به واسطه ی شرکت اندیشه مشغول به فعالیت هستند :

با توجه به این که امروزه موضوع کار آفرینی و اشتغال زایی یکی از مهمترین مشکلات جامعه است تولیدی پوشاک مشهد به معرفی فعالان در این مجموعه  و ارائه ی آماری اجمالی در خصوص میزان اشتغال زایی تولیدی اندیشه می پردازد .

       تولید پارچه و طراحی لباس

 1. تولید پارچه : این شرکت بنا به طراحی و برنامه ریزی های از پیش آماده شده اقدام به درخواست برای بافت پارچه ی مورد نظر خود نموده و با سفارش های کلان در چرخه ی کار آفرینان ایفای نقش می نماید .
 2. طراحان لباس : خیاطی یکی از نوین ترین هنرهاییست که اولویت و اهمیت خود را مدیون خلاقیت و نوآوری طراحان لباس در زمینه ی مد می باشد . بر این اساس ارزان سرای مشهد با استفاده از نظرات و ایده های مهندسان و طراحان متخصص در عرصه ی طراحی و دوخت و الگو کشی از بین فارغ التحصیلان مرتبط نیز اقدام به جذب نیرو کرده است.

  برش ، دوخت ، ( پرس ) بسته بندی و …

 3. برش کاران : پس از طراحی و آماده شدن الگو ، نقش برش کاران پر رنگ شده و در این بخش نیز حداقل ده نفر مشغول به کار هستند ( افرادی که در این بخش فعالیت دارند دارای دقت و تجربه ی بالایی هستند )
 4. پرسنل کارگاه دوخت : پس از برش ، محصول به کارگاه های دوخت ارسال می شود ، یکی از مهمترین مراحل در پروسه ی تولید ، کیفیت و تمیزی دوخت لباس است به همین دلیل افراد چرخکار با دقت زیادی گزینش می شوند عمده فروشی پوشاک مشهد با چندین کارگاه دوخ ت برای حداقل ۶۰ نفر اعم از : راسته دوز ، سردوز کار ، میاندوزکار ، مادگی زن ، سر نخ زن و نوار زن و … ایجاد اشتغال کرده است .
 5. تعمیر کار چرخ : از افراد مرتبط با شرکت اندیشه می توان به مشاوران خرید و فروش چرخ اشاره نمود که در کارگاه ها به عنوان تعمیرکار فعالیت دارند .
 6. مجموعه ی پرس و بسته بندی : پس از تکمیل دوخت کارها برای پرس و بسته بندی انتقال یافته و در این قسمت نیز ۱۰ تا ۱۵ نفر مشغول به کار هستند . ( در بخش بسته بندی نیز از یک تا چند نفر از فارغ التحصیلان رشته ی کامپیوتر جهت عکاسی ، ویرایش و چاپ عکس و … گزینش نموده است )
 7. پرسنل انبار : کارهای بسته بندی شده به انبار ارسال می شود این بخش کل آمار و اطلاعات هر برش را به صورت کامل ثبت و تولیدات را پس از کارتون بندی به درخواست مشتریان و متقاضیان به نقاط مختلف شهر و کشور عزیزمان ارسال می نماید . افراد شاغل در این مجموعه نیز بین ۳ تا ۶ نفر متغییر هستند .

تبلیغات و فروش

 1. مجریان توزیع و فروش : عمده فروشی اندیشه با به کارگیری افرادی در سطح شهر مشهد و نمایندگی های فروش در شهرهای مختلف کشور علاوه بر معرفی محصولات کاملا ایرانی برای مجریان توزیع و پخش نیز اشتغال زایی کرده است .
 2. امور تبلیغات و بازاریابی : با توجه به این که امروزه تبلیغات ، یک انتخاب ساده برای کسب موفقیت به شمار رفته و شرکت های بزرگ شرکت هایی هستند که بیشتر دیده می شوند تیم تبلیغاتی اندیشه برای معرفی محصولات این شرکت ایفای نقش می کنند .
 3. کسانی که در بخش مدیریت ، نظارت و سرپرستی مشغول فعالیت هستند .

مطالب مرتبط :

عمده فروشی لباس مردانه

تیشرت شلوار مردانه اندیشه

بزرگترین تولید کننده ست تیشرت و شلوار مردانه اندیشه