لباس ست مردانه
,

مهم ترین لباس های تابستانی مردانه

مهم ترین لباس های تابستانی مردانه

مد تابستانی یک مد سرد و شیک و حساس به نور است ،خیلی از مردان در انتخاب پوشاک تابستانی خود بسیار حساس هستند، اما عمده فروشی پوشاک و طراحان پوشاک مردانه از این غافل نیستند و به طراحی مهم ترین لباس های تابستانی مردانه همواره دقت داشته اند .

دوره ی لباس های مردانه ی یک دست و کسل کننده به پایان رسیده است این روزها لباس مردان هم همانند لباس روز به روز پیشرفت میکند و جوانان دنبال سبک های جدیدی برای پوشش میباشند .

مهم ترین لباس های تابستانی مردانه

نگاهی به کمد لباس خود بیندازید مسلما برای تابستان باید یک سری لباس ها اضافه کنید ، لباس های تابستانی که حتما باید در کمد لباستان باشد را بیان میکنیم .

۱- تیشرت مردانه

تیشرت مردانه محبوب ترین لباس تابستانی است که معمولا  مردان آنرا بصورت ست تیشرت شلوار میپوشند بهتر است شلوار و تیشرت از پنبه تهیه شده باشند یا شلوار کتانی، هر رنگ تی شرت شما روشنر باشد بهتر است تا سبب انعکاس نور خورشید شود . تیشرت نه تنها در فصل گرم بلکه در تمام فصل ها و حتی لباس زمستانی مردانه بعنوان یک لایه لباس مناسب کاربرد دارد .

۲-بلوز مردانه

من پیراهن مردانه را بیشتر از تیشرت میپسندم ، زیرا محافظت بهتری است ، بلوز مردانه بهتر است از الیاف نخی و رنگ روشن باشد تا در برابر هوای گرم عملکرد بهتری داشته باشید و احساس خنکی داشته باشید .

۳-شلوار و شلوارک

برای خرید شلوار سراغ الیاف کاملا طبیعی بروید ، شلوار ضخیم را مدتی کنار بگذارید ،شلوار های کتانی ، پنبه ای را پیشنهاد میکنیم ، میتوانید رنگ های کرم ، قهوه ای ، سفید و … را انتخاب کنید .

با پوشیدن شلوارک میتوانید از لباس های دیگر خلاص شوید ، شلوارک یک انتخاب مناسب است و بسیار محبوب است . شلوارک را میتوانید برای محیط های ورزشی هم استفاده کنید ، رنگ های روشن برای لباس تابستانی مردانه همواره توصیه میشود .