,

مفهوم رنگ لباس ها در مورد شما

مفهوم رنگ لباس ها در مورد شما

مفهوم رنگ لباس ها در مورد شما دنیای رنگ‌ها دنیایی زیبا، متنوع و گسترده است، هر رنگی علاوه بر زیبایی و آثار بصری خود معنایی هم در خود دارد.  جزو اصول اولیه همه هنرها از جمله طراحی لباس است و طراحان لباس و استایلیست‌ها هم از این معانی و مفهوم‌ها به خوبی آگاه هستند و آن‌ها را به جا و صحیح در طراحی‌های خود به کار می‌برند.

در  این مقاله که توسط شرکت تولیدی پوشاک اندیشه بزرگترین تولید کننده پوشاک ایرانی و پرسابقه ترین برند برتر در تولید تیشرت شلوار مردانه،لباس ورزشی،تیشرت پیژامه،لباس راحتی،کت پیژامه،تیشرت شلوار زنانه،شلوار اسلش،تیشرت تک،تاپ زنانه را تولید میکند و به صورت عمده فروشی در اختیار مردم میگذارد به مفهوم رنگ ها و پیامی که هر رنگ لباس در خود دارد می‌پردازیم.

مفهوم رنگ قرمز در تیشرت شلوار شما

از زیباترین و درخشان‌ترین رنگ‌ها است.رنگ قرمز از گذشته نماد گناه و اشتیاق و هوس بوده است و چون یادآور خون است از دیدگاه عقاید مسیحی و یهودی با شیطان و گناه‌ها مرتبط دانسته می‌شود.رنگ قرمز رنگ عشق و فداکاری هم هست و به عنوان نماد شجاعت هم به کار می‌رود و از پرکاربردترین رنگ‌ها در پرچم‌های ملل مختلف است.

مفهوم رنگ لباس ها در مورد شما

مفهوم رنگ لباس ها در مورد شما

 

رنگ زرد

رنگ زرد بیشتر از هر رنگ دیگری چشم را به خود جلب می‌کند و در فرهنگ‌های مختلف هم معانی متعددی دارد مثلا در بسیاری از فرهنگ‌ها رنگ زرد به معنای بیماری است اما رنگ روشنایی و نور، عشق و علاقه و محصول دادن هم هست. این رنگ به افراد احساس شوق و لذت می‌دهد و به دانش و معرفت انسان‌ها هم اشاره دارد. رنگ زرد فشار خون و نبض را بالا می‌برد و نشانه لذت و شادی، گرما، امید و خوشبینی هم تلقی می‌شود.مفهوم رنگ لباس ها در مورد شمامفهوم رنگ لباس ها در مورد شما

رنگ آبی

یکی از رنگ‌های سه گانه اصلی که جزو رنگ‌های سرد هم دسته بندی می‌شود. در بسیاری از فرهنگ‌ها کلمه‌ای که برای اشاره به سبز و آبی به کار می‌رود یکسان است و به همین دلیل چندان از سبز قابل تشخیص نبوده است. رنگ آبی محبوب‌ترین رنگ برای رنگ لباس است و پوشیدن چنین لباسی نشان دهنده آرامش درونی شما است که از آبی دریا و آسمان نشات گرفته است. کسانی که آبی می‌پوشند افرادی قابل اعتمادتر هستند.مفهوم رنگ لباس ها در مورد شمامفهوم رنگ لباس ها در مورد شما