معرفی انواع استایل جدید دخترانه,انواع استایل دخترانه

معرفی انواع استایل جدید دخترانه

معرفی انواع استایل جدید دخترانه

معرفی انواع استایل جدید دخترانه,انواع استایل دخترانه,استایل جدید,استایل کژوال,استایل بوهو,استایل راکر,استایل پانک,استایل وینتیج,استایل رسمی,ست شومیز شلوار زنانه,تولیدی پوشا اندیشه

مد و فشن تقریبا به دنیای تما افراد الخصوص جوانان راه پیدا کرده است. حتی کسانی که پیرو مد نیستند بازهم در انتخاب لباس خود و استایلی که انتخاب می‌کنند ناگزیر به سراغ مد می‌روند. در دنیای مد و فشن برای تمامی سلیقه‌ها مد و ترندهایی وجود دارد. الخصوص استایل‌های دخترانه متنوعی توسط طراحان به بازار راه پیدا کرده.در اینجا به معرفی انواع استایل‌ جدید دخترانه خواهیم پرداخت.

معرفی انواع استایل دخترانه

استایل‌های دخترانه انواع متعددی دارند و تقریبا تمام استایل‌هایی که در دنیای مد و فشن وجود دارند نوع خاص دخترانه خود را نیز ایجاد کرده‌اند. از استایل‌های رسمی گرفته تا استایل‌های خاصی مانند اگزوتیک همه ترندهای دخترانه خاص خود را دارند. در اینجا به معرفی انواع استایل جدید دخترانه خواهیم پرداخت.

1.‌ ترندهای روز

در معرفیی انواع استایل جدید دخترانه ابتدا به این می‌پردازیم که برخی از دختران علاقه زیادی به مد روز و ترندهای متفاوت دارند و با علاقه فراوان آنها را دنبال می‌کنند. کمد لباس آنها در طول سال به تناسب مد و ترندهای روز تغییر می‌کند. آنها اهل ریسک هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند و از استفاده کردن از به روزترین مدها لذت می‌برند.

معرفی انواع استایل جدید دخترانه,انواع استایل دخترانه,ترند جدید دخترانه

2. استایل کاری یا رسمی دخترانه

آن دسته از دخترانی که بیزنس من هستند و یا در حرفه و کسب و کاری مشغلو فعالیت هستند اغلب در این استایل به چشم می‌آیند. آنها خیلی اهل مد و ترند ممکن است نباشند. استایل کاری استایلی رسمی با رنگ‌های تیره و خنثی است. کفش‌های پاشنه بلند، کیف‌های مستطیلی، کت و دامن‌های بلند و رسمی، مانتو و شلوارهای اداری و یا کت و شلوارهای رسمی تشکیل‌دهنده استایل آنهاست.

انواع استایل دخترانه,استایل رسمی دخترانه,اتسایل کاری

3. استایل هنری دخترانه

دخترانی که حرفه‌ی هنر را دنبال می‌کنند و عاشق هنر هستند، پیرو این استایل هستند. آنها سبک هنری خاص خود را دارند و از زرق و برق دنیای مد و استایل فاصله دارند. دختران پیرو این سبک دست به خلاقیت می‌زنند و استایل خود را طراحی می‌کنند. در واقع پیروان این سبک هرکدام براساس سلیقه، ذوق هنری و خلاقیت خود استایل متفاوتی دارند.

استایل دخترانه جدید,استایل هنری,ترند جدید سال دخترانه

4. استایل کژوال دخترانه

استایل کژوال به معنی استایل گاه به گاه، تصادفی، و غیر جدی است. شاید تصور کنید دخترانی که از این استایل استفاده می‌کنند شلخته هستند اما اینگونه نیست. استایل کژوال استایل راحتی و سادگی است. همه چیز در این استایل دیده می‌شود اما شلختگی نه.

دخترانی که به این سبک لباس می‌پوشند علاوه بر اینکه بسیار استایل شیک و به روزی دارند، در عین حال ساده و راحت هستند چراکه برای آ«ها سادگی و راحتی در اولویت است. استایل کژوال از محبوب‌ترین استایل‌ها در بین دختران است.

معرفی انواع استایل جدید دخترانه,انواع استایل دخترانه,استال کژوال,تیپ کژوال دخترانه

5. استایل بوهو دخترانه

لباس‌های گل‌دار، رنگی رنگی، پیراهن‌های گشاد و بلند و لباس‌هایی که اشکال هندسی و عجیب غریب دارند نشان دهنده استایل بوهو هستند. استایلی که از لباس‌های کولی‌ها و لباس‌هالی محلی شکل گرفته‌اند و آزادی در انتخاب طرح، رنگ، مدل لباس بدون محدودیت‌های سخت را در نظر دارد. ست کردن نامتعارف لباس‌ها از شاخصه‌های اصلی استایل بوهو است.

استایل جدید دخترانه,استایل بوهو,انواع استایل جدید دخترانه

6. استایل الگانت دخترانه

دخترانی که بسیار شیک پوش هستند و مانند پرنسس‌ها باکلاس و باشخصیت بودن را می‌پسندند. از این سبک استفاده می‌کنند. در این استایل حرف از زرق و برق و شیک بودن است. همه چیز بسیار شیک، گران قیمت و باکلاس است. دختران طرفدار این سبک همیشه دنبال بهترین انتخاب برای استایل خود هستند و از جواهرات خیره کننده استفاده می‌کنند.

معرفی انواع استایل دخترانه جدید,استایل الگانت,استایل مونوکروم,استایل شیک دخترانه

7. استایل دانشجویی دخترانه

تقریبا تمام دختران این استایل را در دوران دانشجویی خود تجربه کرده‌اند و بعضی بعد از دوران دانشجویی نیز به آن پای‌بند مانده‌اند. این استایل از مدل لباس پوشیدن دختران دبیرستانی و دانشجویان الهام گرفته شده است. این استایل نیز جزء استایل‌های ساده و شیک است.

استایل دانشجویی برخلاف پیشینه‌ای که دارد استایل چندان گرانی نیست و با یک پیراهن یقه‌دار ساده و بافتنی‌های ساده و چند آیتم دیگر می‌توانید استایل دانشجویی شیکی را برای خود بسازید.

اگر می‌خواهید با استایل کالج و دانشجویی آشنا شوید پس حتما به این پست سر بزنید: چگونه استایل کالج داشته باشیم

استایل جدید دخترانه,استایل کالج,استایل دانشجویی,تیپ دانشجویی دخترانه

8. استایل دختر همسایه یا Girl next door

این استایل برخلاف اسمش استایل عجیبی نیست و بلکه استایلی راحت و ساده است. این استایل یک سبک ساده دخترانه است و از این موارد تشکیل شده است: یک بلوز راه راه، شلوارک کوتاه یا شلوار، کفش تنیس. این استایل استایلی راحت و ساده است و یکی از دلایلی که دختران طرفدار این سبک هستند همین ساده بودن آن است.

معرفی انواع استایل جدید دخترانه,استایل دختر همسایه,Girl next door

9. استایل پانک دخترانه

استایل پانک استایلی ضد مادی‌گرایی است و توسط موسیقی پانک رواج پیدا کرد. دخترانی که طرفدار این سبک هستند می‌دانند که در این سبک خبری از لباس‌های گران قیمت و آیتم‌های خاص نیست؛ بلکه در این استایل لباس نامرتب، موی ژولیده، شلوار زاپ‌دار و به طور کلی هرچیزی که بیانگر شلختگی و مخالفت با نظام سرمایه‌داری باشد به چشم می‌خورد.

طرفدارن این سبک در لباس‌های خود به صورت اغراق آمیز از رنگ مشکی و قرمز استفاده می‌کنند و پارچه چر جزء پارچه‌های محبوب آنهاست و اغلب لباس‌های خود را از جنس چرم انتخاب می‌کنند. همچنین از انواع زنجیرها به عنوان اکسسوری استفاده می‌کنند

استایل پانک,استایل مشکی,استایل دخترانه مشکی,استایل پانک دخترانه

10. استایل تام‌بوی

دخترانی که خیلی اهل لباس‌های دخترانه نیستند و جزئیات لباس‌ دخترانه و اکسسوری‌های آنها را نمی‌پسندند بیشتر طرفدار این استایل هستند. آنها استایل خود را با یک شلوار کتان یا جین و پیراهنی مانند پیراهن‌های پسرانه تکمیل می‌کنند و کفش‌هایشان هم اغلب راحتی و تخت است.

معرفی انواع استایل جدید دخترانه,استایل تام‌بوی,استایل دخترانه

11. استایل گوتیک دخترانه

استایل گویتک یعنی رنگ سیاه. در این استایل تنها چیزی که می‌بینید رنگ سیاه است حتی آرایش و رژگونه‌ها هم اغلب تیره و سیاه هستند. شاخصه دیگر این استایل مرموز بودن آن است و اکسسورری‌هایی که در این استایل استفاده می‌شوند بسیار عجیب هستند. دخترانی طرفدار این سبک دوست دارند در نظر دیگران مرموز به نظر برسند.

استایل گوتیک دخترانه,استایل تیپ مشکی دخترانه

12. استایل راکر دخترانه

استایل راکر برگرفته از موسیقی راک است. این نوع استایل بستگی به این دارد که شما طرفدار چه سبکی از موسیقی پاپ باشید و بر همان اساس استایل خاص شما نیز تعریف می‌شود. آیتم‌های مشترک این استایل عبارتند از: رنگ مشکی، شلوار زاپ‌دار، تی‌شرت‌های قدیمی، نیم بوت یا چکمه‌ها، کت و شلوارهای چرمی و انواع مهره‌ها و اکسسوری‌های این استایل.

معرفی انواع استایل دخترانه,استایل راکر,کت چرم دخترانه,استایل راکر دخترانه

13. استایل هیپی یا دهه هفتاد دخترانه

استایل هیپی یا استایل دهه هفتادی استایل دخترانی است که موی خود را بلند می‌کنند، شلوارهای کلاسیک را به شلوارهای ترند ترجیح می‌دهند مانند شلوارهای دم‌پا گشاد. ظاهر دختران طرفدار این استایل ساده است. آنها چندان از آرایش استفاده نمی‌کنند.

استایل دخترانه مدل ده هفتاد,استایل هیپی,استایل جدید دخترانه

14. استایل وینتیج دخترانه

یکی از استایل‌هایی که بین اغلب دختران خیلی طرفدار دارند، استایل وینتیج است. استایلی که شما را به سبک و سیاق قدیمی دعوت می‌کند. استایل وینتیج سامل استایل‌هایی است که بین 20 تا 100 سال قدمت دارند. لباس‌های گل گلی، خال خالی، رنگ‌های روشن از آیتم‌های این استایل است.

استایل وینتیج بازتابی است از مدها و سبک‌های که در گذشته استفاده می‌شده‌اند و حالا طرفداران خاص خود را دارند. دخترانی که از این استایل استفاده می‌منند ممکن است همه یا بخشی از استایل خود را وینتیج انتخاب کنند.

معرفی انواع استایل جدید دخترانه,استایل وینتیج دخترانه

15. استایل رترو دخترانه

این استایل شباهت زیادی به استایل وینتیج دارد و از گذشته الهام می‌گیرد. لباس‌ها و اجزای این استایل نوعی نوستالژی ایجاد می‌کند، آیتم‌هایی مانند: تی‌شرت‌هاییی به رنگ پاستلی، شلوارهای جین کوتاه،بلوز یقه اسکی، کفش‌های سفید، پارچه‌های چهارخانه و…

تفائت استایل وینتیج و رترو در این است که در استایل وینتیج آیتم‌هایی که از قدیم وجود داشته استفاده می‌شود ولی در استایل رترو با الهام گرفتن از طرح‌های قدیم طرح جدید طراحی و تولید می‌شود.

استایل رترو دخترانه,استایل جدید دخترانه,استایل کلاسیک دخترانه

16. استایل ویبرانت دخترانه

دخترانی که توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کنند و از رنگ‌های شاد، تند و هیجانی استقبال می‌کنند حتما به سراغ این سبک آمده‌اند. شعار این استایل این است که: ” هی دنیا ما را نگاه کن”. دخترانی که پرجنب و جوش و خوش انرژی هستند با این استایل توجه همه  را به سمت خود جلب می‌کنند.

استایل ویبرانت دخترانه,استایل شیک دخترانه,استایل جدید دخترانه

17. استایل مینیمال دخترانه

در استایل مینمال دخترانه، دختران به دنبال سادگی و راحتی هستند. اکسسوری‌های این استایل چندان در چشم نیست و بسیار ظریف و کوچک هستند. دختران از این استایل دخترانه می‌توانند هم در موقعیت‌های غیر رسمی مانند مهمانی‌های دوستانه و هم در موقعیت‌های غیر رسمی مانند محل کار استفاده کرد.

معرفی انواع استایل دخترانه,استابل مینیمال دخترانه,استایل شیک دخترانه

18. استایل ماکسیمال دخترانه

استایلی مقابل استایل مینیمال! استایل ماکسیمال مناسب دخترانی است که زرق و برق و اکسسوری‌های این چنینی را دوست دارند. در این استایل از لباس‌های اورسایز، رنگ‌های تند و اکسسوری‌های بزرگ استفاده می‌شود. در انتخاب نوع لباس و رنگ این لباس دست شما باز است و بیشتر افراد جسور به دنبال این استایل می‌روند.

استایل ماکسیمال دخترانه,استایل دخترانه

19. استایل دخترانه

درست است که تا اینجا به معرفی انواع استایل دخترانه جدید پرداختیم اما باید بگوییم که استایل دخترانه نیز خود یک استایل مختص است که در آن شما آیتم‌هایی نظیرک رنگ سفی و صورتی، تورهای سفید، طرح‌های گل و قلب را مشاهده می‌کنید. این استایل طرفداران بسیاری دارد و دختران طرفدار این سبک مانند یک خانوم تمام عیار رفتار می‌کنند و شبیه پرنسس‌های افسانه‌ها هستند.

استایل دخترانه,تیپ پرنسسی,انواع استایل دخترانه

20. استایل اسپرت دخترانه

دختران ورزشکار، دخترانی که ورزش را دوست دارند و یا دخترانی که از تیپ اسپرت و رزشی لذت می‌برند از این استایل استقبال می‌کنند. اگر شما هم به دنبال انواع لباس اسپرت و راحتی دخترانه هستید کافی است سری به فروشگاه اینترنتی تولیدی پوشاک اندیشه بزنید. تولیدی پوشاک اندیشه تولید کننده انواع لباس اسپرت و راحتی زنانه و مردانه با 25 سال سابقه است.

در این تولیدی لباس‌های اسپرت و راحتی زنانه و مردانه با بالاترین کیفیت و الیاف طبیعی با دوام بالا تولید می‌شوند. طراحی این لباس‌های اسپرت شیک و مورد پسند سخت پسندان است.

برخی از انواع محصولات زنانه تولیدی پوشاک اندیشه عبارتند از:

 • تیشرت و ساق زنانه
 • تیشرت و شلوارک زنانه
 • تیشرت جودون زنانه
 • پولوشرت زنانه
 • هودی زنانه
 • ست هودی و شلوار زنانه
 • ست گرمکن شلوار زنانه
 • مانتو تابستونی زنانه
 • مانتو چهارخونه زنانه
 • اورال زنانه
 • سرهمی زنانه
 • انواع لباس اسپرت زنانه

این پست را از دست ندهید:انواع استایل در دنیای مد و فشن