انتخاب لباس زردرنگ با هررنگ پوستی
,

مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

 مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

در جهان از پنبه بیشتر از سایر فیبرهای طبیعی استفاده می کنند و و بطور روز افزون برای تولید پارچه پیشرفت کرده است . طبق نظر شورای ملی پنبه ای آمریکا، در دیگر بخش ها نیز از پنبه استفاده شده است ، در تولید مواد غذایی و محصولات کاغذی از آن استفاده می شود. اما از آنجا که پنبه یک محصول طبیعی است ، به همین دلیل در طراحی و ساخت لباس از آن استفاده میشود ، مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه : توانایی لباس های پنبه ای برای کنترل رطوبت، عایق، راحتی و همچنین ضد حساسیت، ضد آب و پارچه ای با دوام بودنش میباشد .

اگر شما اقدام به خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه ای ، تی شرت پنبه ای ، ست تیشرت شلوار مردانه پنبه ای ، لباس ورزشی مردانه پنبه ای و …  کرده اید باید بدانید که این لباس ها دارای ۶ ویژگی ی فوق العاده خوب میباشد و هرچند شاید بسیاری از تولیدات نوین این ویژگی ها و افزون تر را داشته باشد اما در کنار آن میتواند آسیب های زیادی به فرد و محیط وارد کند .

مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

مزایای خرید لباس ست مردانه و زنانه پنبه

کنترل رطوبت

پارچه پنبه قابل تنفس است و رطوبت را از بدن عبور می دهد همچنین مایع را از پوست مانند یک حوله برداشته و جذب می کند .

اگر شما ورزش میکنید لباس ورزشی مردانه یا زناه ی پنبه ای به شما اجازه می دهد تا راحت بمانید، رطوبت را بین پوست و لباس شما حفظ نماید .

لباس پنبه ای عایق است

لباس های پنبه حرارت را در تابستان و سرما را در زمستان کنترل می کند و همانند عایق عمل مینماید ، و تله ای برای هواست . الیاف پنبه ای در لباس، رطوبت را ازپوست دور نگه می دارند و اجازه می دهند که هوا بیشتر بین پوست و پارچه به دام افتاده باشد که به عایق و راحتی کمک می کند.

هیپوالژنی لباس های پنبه ای

پارچه پنبه به ندرت باعث واکنش های آلرژیک میشود  و پوشیدن آن برای کسانی که با آلرژی پوست مواجه هستند توصیه می شود،  از آنجایی که پنبه ضد آلرژیک است و پوست را تحریک نمی کند، در محصولات پزشکی مانند باند و گاز استفاده می شود و پارچه ای است که در مورد لباس های کودک انتخاب می شود.

ضد آب

از پارچه های پنبه به راحتی می توان لباس مقاوم در برابر آب و هوای بارانی ساخت . به عنوان مثال، پنبه را می توان به یک پارچه تنگ و متراکم تبدیل کرد که  مقاوم در برابر آب و هوا است .

راحتی لباس ست مردانه پنبه ای

اگر شما یک لباس ست مردانه یا زنانه پنبه ای خریده اید حتما متوجه شده ایدکه لباس پنبه ای نرم است و به راحتی کش می یابد و لباسی راحت برای پوشیدن است. به علت نرمی و راحتی بالا در لباس زیر و لباس کودک نیز از آن استفاده میشود .

طول عمر لباس های پنبه ای بالاست

پنبه دارای استحکام کششی بالایی است، پنبه قوی، بادوام و کمتر احتمال دارد که پاره شود. در هنگام خیس بودن آن ۳۰ درصد قوی تر است .