تی شرت پنبه ای مردانه
,

مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه

مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه

آیا می دانید که مطابق استاندارد جهانی ارگانیک نساجی ، پنبه ارگانیک  ۲۶ درصد فرسایش خاک را کاهش می دهد؟ استفاده از مواد شیمیایی برای تولید پنبه غیر ارگانیک باعث ایجاد تغییراتی در ترکیب خاک می شود که تعادل طبیعی میکروارگانیسم ها را مختل می کند.ما در این مطلب برخی از مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه را بیان میکنیم .

تیشرت پنبه ای مردانه

مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه ، تیشرت مردانه ۱۰۰% پنبه ای

تی شرت های نخی ارگانیک به حفظ آب و خاک کمک می کند

یک تی شرت پنبه ای غیر آلی و یک جفت شلوار جین بیش از ۷۰۰ گالن آب نیاز دارد. یکی از دلایلی که توضیح می دهد که چرا آب زیادی برای تولید تی شرت های پنبه ای غیر ارگانیک مورد نیاز است ، این است که حدود ۷۳٪ از کل پنبه در جهان در زمین هایی تولید می شود که نمی توانند ، برای آب یاری به بارندگی تکیه کند.

کشاورزی ارگانیک خاکهای سالم تری ایجاد می کند که می تواند از ورودی های آب استفاده بهتری داشته باشد. همچنین خاکهای سالم بدان معنی است که در شرایط خشکسالی مقاوم تر است . کشاورزی ارگانیک می توانند باروری خاک را حفظ کند. و با متوقف کردن کشتن باکتریهای مفید که برای محیط زیست بی خطر هستند ، از کشاورزی حمایت میکند .

تی شرت مردانه پنبه

مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه

تی شرت های نخی ارگانیک با پنبه غیر GMO ساخته می شوند

“تحقیقات نشان می دهد که کشاورزی ارگانیک گزینه خوبی برای امنیت غذایی است … و [در] طولانی مدت پایدارتر است.” پنبه های کاملا ارگانیک حتی در آمریکا هنوز بطور کامل ساخته نشده اند و تنها از نظر ژنتیکی اصلاح می شوند ، و تولید پنبه ارگانیک هنوز کار در دست اقدام است. بنابراین تی شرت کلاسیک ۱۰۰٪ پنبه ارگانیک را از هند میتوان تهیه کرد ،بنابراین کشور هایی که از هندوستان پنبه ی ارگانیک میخرند قادر به تولید تیشرت پنبه ای بدون GMO هستند .

تی شرت های نخی ارگانیک از پوست شما محافظت می کنند

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بسیاری از انواع رنگها در رنگرزی پارچه ها ممنوع شده است ، زیرا برای انسان هایی که با آنها در تماس هستند ، باعث ایجاد سرطان می شوند. تولید پنبه ارگانیک استفاده از رنگهای مضر را به طور کامل ممنوع می کند.

البته این بدان معنی است که پوشیدن یک تی شرت پنبه ای ۱۰۰٪ ارگانیک باعث محافظت از پوست شما در برابر این رنگهای مضر نیز می شود.  تماس با این مواد شیمیایی می تواند سیستم ایمنی بدن شما را تضعیف کرده و خطرات جدی برای سلامتی مانند ناتوانی مادرزادی و اختلالات تولید مثل ایجاد کند.

تی شرت های نخی ارگانیک از رفاه انسان و حیوان محافظت می کند

تی شرت های پنبه ارگانیک ۱۰۰ درصد بدون آفت کش ها یا مواد شیمیایی ساخته شده برای از بین بردن حشرات مصرف کننده محصولات زراعی ساخته می شوند. به طور کلی ، سموم دفع آفات مؤثر هستند – بعضی اوقات بسیار موثر هستند زیرا بیش از آفات می کشند.

وقتی آب باران سموم دفع آفات را به رودخانه های محلی و منابع آب زیرزمینی می رساند ، به ماهی ها ، حیوانات و حتی مردم آسیب می رساند. از بین بردن سموم دفع آفات و کودهای شیمیایی از روشهای کشاورزی تولید پنبه آلی تضمین می کند که آبراه ها و آب آشامیدنی برای مردم بی خطر و تمیز است.

مطالعات نشان داده اند که میزان آلودگی آب در تولید پنبه آلی ، ۹۸٪ کمتر از تولید پنبه غیر آلی است.

تی شرت های پنبه ای آلی باعث سکونت در زیستگاه های طبیعی می شوند

به جای استفاده از سموم دفع آفات ، کشاورزی ارگانیک با همکاری با طبیعت آفات را کنترل می کند. به عنوان مثال ، به جای مواد شیمیایی ، می توانید گله ای از پرندگان را مشاهده کنید که روی حشراتی که محصول  را می خورند در حال شکار هستند. به این دلیل است که کشاورزی ارگانیک همانطور که در طبیعت می بینیم بر ایجاد تعادل تمرکز دارد. کودهای آلی که برای تغذیه گیاهان مورد استفاده قرار می گیرند ، همچنین زیستگاه هایی را برای شکارچیان طبیعی آفات ایجاد کرده و زمین را تازه نگه می دارند تا مجدداً مورد استفاده قرار گیرد.

تی شرت های نخی ارگانیک به مبارزه با تغییرات آب و هوا کمک می کند

کشاورزی ارگانیک با کاهش انتشار گازهای گلخانه ای واقعاً می تواند به از بین بردن این پدیده کمک کند ، تولید پنبه ارگانیک ورودی نیتروژن را کاهش داده و کودهای تولید شده و سموم دفع آفات را از بین می برد. کشاورزی ارگانیک تا ۹۴٪ گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کنند.

استاندارد جهانی نساجی ارگانیک نشان می دهد که پنبه ارگانیک می تواند تأثیر گرم شدن کره زمین از تولید پنبه را به میزان ۴۶٪ کاهش دهد. شما با پوشیدن یک تی شرت نخی ارگانیک ، نه تنها خودتان خوب نیستید بلکه فوراً از مبارزه با تغییرات آب و هوا حمایت می کنید.

تی شرت پنبه ای مردانه ارگانیک

تی شرت های پنبه ای ارگانیک ۱۰۰ درصد با کیفیت و راحتی شناخته شده است ، همچنین تنفس پنبه باعث می شود پیراهن های پنبه ای آلی برای ورزش کردن ، تمرینات ورزشی در یک روز گرم  ایده آل باشند .

همچنین بخاط نرمی و لطافت آن میتوانید در فصول سرد آنرا بعنوان اولین لایه ی لباس پوشیدنتان انتخاب کنید .

تیشرت پنبه ای مردانه

مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه

تی شرت های نخی ارگانیک زنان

بسیاری از زنان تمایل دارند که حتما یک پیراهن زنانه ارگانیک در کمد خود داشته باشند ، و از این که ۱۰۰ درصد تی شرت های ارگانیک را به کمد خود اضافه می کنند ، هیجان زده شده اند.

تی شرت کلاسیک پنبه ای با وجود نازک و سبک بودن  بادوام هستند .

نقش ما در خرید لباس های پنبه ای ارگانیک

ما به عنوان مصرف کننده ، قدرت انتخاب داریم. آیا شما ترجیح می دهید با قدرت خرید خود  از شرکت هایی که  مشتریان و محیط زیست ما را در اولویت قرار دهند حمایت کنید ؟

برای خرید پوشاک پنبه ای در ایران به تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه مراجعه کنید .

برخی از محصولات پنبه ای اندیشه شامل موارد زیر هستند :

 • بلوز شلوار مردانه
 • تیشرت شلوار مردانه
 • تاپ شلوارک مردانه
 • تیشرت شلوارک مردانه
 • لباس راحتی مردانه
 • لباس ورزشی مردانه
 • لباس ست مردانه
 • لباس ست زنانه
 • لباس ورزشی زنانه پنبه
 • لباس راحتی زنانه پنبه
 • تیشرت شلوار زنانه
 • بلوز شلوار زنانه
 • تاپ شلوار زنانه
 • تیشرت شلوارک زنانه
 • تیشرت پنبه ای مردانه
 • تیشرت پنبه ای زنانه
 مزایای خرید تیشرت پنبه ای مردانه