تاپ لوله ای سفید
,

مدل های مختلف تاپ لوله ای

مدل های مختلف تاپ لوله ای

مدل های مختلف تاپ لوله ای : تاپ لوله ای یا بدون بند نوعی پوشاک است که بیشتر توسط خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از پوشاک تنها بخش‌هایی از نیم‌تنه بالا را آن‌هم در برخی مدل‌ها پوشش می‌دهد.
باید بدانیم که لباس های ما همیشه سادترین و ابتدایی ترین کاربرد که حفظ بئن است را ندارند و آنها علاوه بر این باید ما را شیک نگاه بدارند، بسیار راحت باشند و تعادل دمایی را برقرار کنند .

فصل تابستان فصلی است که در آن اهمیت لباس های خنک بیشتر است و به آن توجه ویژه ای میشود ما در این مطلب مدل های مختلف تاپ لوله ای زنانه را معرفی خواهیم کرد .

تبدیل لباس های قدیمی به لباس جدید

مدل های تاپ زنانه ی لوله ای بسیار متفاوت است ، ما در این مطلب برخی از آنها را که بسیار راحت دوخته میشود معرفی میکنیم ،در صورت تمایل شما خوانندگان گرامی ، آموزش دوخت انواع این مدل ها را در پست های بعدی منتشر خواهیم کرد . این مدل ها از آنجا برای ما اهمیت پیدا کرد که تمامی آنها را میتوان از تبدیل لباس های قدیمی تهیه کرد ، بنابراین در این قسمت ما با آموزش های ساده و کاربردی سروکار داریم که کمک شایانی به حفظ محیط زیست و بازیافت پوشاک در منزل می کند .

مطالب مرتبط با این موضوع را میتوانید در سایت شرکت تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت مطالعه کنید .

۱-تاپ کوتاه یا نیم تنه ی بدون بند

داین مدل تاپ زنانه فوق العاده زیباست ، میتوانید آنرا در میهمانی های دوستانه و جشن ها بپوشید .میتوانید با شلوار ، شلوارک یا دامن کوتاه جین آنرا بپوشید .

تاپ بالا تنه ی زنانه

تاپ لوله ای زنانه

۲- تاپ بلند زنانه یا پیراهن لوله ای بلند

اگر میخواهید بسیار راحت باشید و از شر شلوار و .. راحت شوید توصیه میکنیم این تابستان پیراهن را امتحان کنید ، یک لباس بدون آستین و بدون بند که شما را بسیار راحت و خنک نگه خواهد داشت.
لباس تابستانی زنانه

مدل های مختلف تاپ لوله ای


۳-تابستان لباسی کلاسیک

لباس تابستانی زنانه کلاسیک را می توان بسیار متفاوت طراحی کرد ، این لباس اعتماد بنفس بیشتری به شما خواهد داد ، در این لباس محدودیتی نخواهید داشت .

مدل پیراهن زنانه بدون آستین

پیراهن کلاسیک زنانه

۴-نیم تنه ی بوهو Boho

مد Boho همیشه وجود دارد است اما در تابستان میتوانید آنرا با پارچه های لطیف و زیبا طراحی کنید !

نیم تنه ی زنانه

نیم تنه ی زنانه

۵- ست تاپ دامن بدون بند

اولین گام برای دوخت لباس یافتن پارچه است ، اما اگر شما پیراهن قدیمی در منزل دارید میتوانید آنرا اصلاح کنید و این تاپ دامن زیبا و فوق العاده شیک را برای خود تهیه کنید
ست تاپ دامن زنانه

تاپ بدون بند با دامن

۶-تاپ یک شانه

این تاپ دخترانه و فوق العاده زیبا را میتوانید در فصل گرم بپوشید ، اگر در خانه تیشرت دارید که از مدل آن راضی نیستید به راحتی میتوانید آنرا تبدیل به این مدل زیبا کنید .
 تاپ یک شانه

تاپ یکشانه ی زنانه


۷-لباس تابستانه بلند

اگر میخواهید یک لباس تابستانه ی خنک و بسیار زیبا داشته باشید میتوانید این مدل را انتخاب کنید ، برای تهیه ی آن اگر نمیخواهید پارچه بخرید میتوانید از پیراهن مردانه ی قدیمی استفاده کنید .

لباس تابستانی خنک سفید

لباس تابستانی سفید

برای خرید عمده انواع مدل های تاپ زنانه بندی ، تاپ حلقه ای زنانه ، تیشرت زنانه ، ست تیشرت شلوار مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه و … کلیک کنید .