بلوز شلوار پسرانه پنبه ای
,

مدل های لباس ست بچه گانه

مدل های لباس ست بچه گانه

تولیدی پوشاک اندیشه بزرگترین تولید کننده لباس ست مردانه و زنانه ، لباس  راحتی مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ،انواع ست لباس خواب مردانه و .. می باشد ، این تولیدی علاوه بر تولید پوشاک مردانه و زنانه که در بالا به آن اشاره شد ، انواع لباس کودک و نوجوان را تولید میکند .مدل های لباس ست بچه گانه را ادامه معرفی خواهیم کرد .

اجازه بدهید ابتدا درباره ی کیفیت پوشاک بچه گانه اندیشه صحبت کنیم ، لباس های ست بچه گانه اندیشه عموما از الیاف کاملا پنبه ای ، یا ترکیب پنبه با پلی استر ( ۷۰ در صد پنبه و ۳۰ درصد پلی استر) تولید شده است .

همانطور که میدانید کودکان معمولا پوست حساسی دارند پس کیفیت پارچه برای آنها کیفیت دوچندانی دارد ، الیاف طبیعی همچون بامبو ، ابریشم و پنبه بهترین پارچه ها برای لباس بچه گانه می باشند ،هر چند ابریشم بعلت حساس بودن الیاف زود خراب میشود اما جزو الیاف طبیعی و راحت است .

انواع مدل لباس ست نوجوان

۱- ست دخترانه و پسرانه

این ست شامل سویشرت شلوار پسرانه و دخترانه و کاپشن شلوار دخترانه و پسرانه می باشد .

  • ست سویشرت شلوار دخترانه و پسرانه ، این ست کیفیت بالایی دارد و بعنوان لباس ورزشی بچه گانه مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است ، رنگ بندی این لباس ست بسیار جذاب و منحصر بفرد است و برای دختران و پسران خریداری میشود .
مدل های لباس ست بچه گانه

مدل های لباس ست بچه گانه

  • ست کاپشن شلوار دخترانه و پسرانه : این ست از الیاف پنبه ای تولید شده است ، پارچه های پنبه ای ضخیم در زمسان برای گرم نگه داشتن بدن نقش فوق العاده ای دارند ، انواع رنگ های شاد دخترانه و پسرانه از این محصول وجود دارد .

    ست سویشرت شلوار دخترانه

    مدل های لباس ست بچه گانه

۲- ست دخترانه

  • ست بلوز شلوار دخترانه : این ست برای فصل بهار ، پاییز و زمستان برای لباس راحتی دخترانه استفاده میشود ، الیاف کاملا پنبه ای در آن بکار برده شده و رنگبندی هایش دخترانه و شیک است .
بلوز شلوار دخترانه پاپیون

لباس ست دخترانه

  • ست تیشرت شلوار دخترانه : این ست هم دارای ترکیبات رنگی خاصی است ، کیفیت آن پنبه ای رنگی است ، در سایز های مختلف موجود است و برای فصل های بهار و تابستان تولید شده است .
ست لباس دخترانه

تیشرت شلوار دخترانه

  • ست تاپ شلوارک دخترانه :ست دخترانه تاپ و شلوارک دارای رنگ بندی است و بعنوان لباس تابستانی دخترانه تولید شده است ، برای خرید عمده لباس دخترانه به تولیدی پوشاک مشهد مراجعه کنید .
ست تاپ شلوارک دخترانه

لباس تابستانی دخترانه

۳- لباس ست پسرانه

ست بلوز شلوار پسرانه : انواع بلوز شلوار های راحتی و ورزشی پسرانه موجود است که از کیفیت عالی و خوبی برخوردار است ، این لباس در رنگبندی های مختلف و سایز های متفاوت موجود است ، برای خرید عمده ست ورزشی پسرانه و مشاهده مدل های دیگر این لباس ها کلیک کنید .

بلوز شلوار پسرانه

ست بلوز شلوار پسرانه

خرید عمده ست ورزشی در مشهد

معرفی تولید پوشاک اندیشه

تولیدی پوشاک اندیشه بزرگترین تولید کننده پوشاک اسپرت در مشهد و ایران می باشد ، محصولات این برند را میتوانید از فروشگاه های پوشاک مشهد و شهرستان ها بخواهید ، این تولیدی و عمده فروشی پوشاک ، فروش محصولات را بصورت کلی و جزئی در احتیار فروشندگان پوشاک قرار میدهد .