ست لباس پاییزه مردانه پنبه ای
,

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه اندیشه با بیش از دو دهه سابقه در در تولید پوشاک باکیفیت ایرانی در این مطلب پوشاک ست مردانه شامل انواع مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹ را معرفی خواهد نمود .

بلوز شلوار های مردانه برند اندیشه دارای کیفیت خوب در تمام زمینه ها می باشد و طراحی خاص و منخصر بفرد آن زبانزد است ، ۵ مدل ست بلوز و شلوار مردانه تولید شده در سال ۲۰۱۹ را معرفی میکنیم.

۱- ست بلوز شلوار مردانه مدل وفا

این لباس ست مردانه ، جدیدترین مدل بلوز شلوار تولید شده در تولیدی پوشاک مشهد اندیشه است ، دارای رنگبندی و سایز بندی است ، در بسته بندی های مدرن وجود دارد و هم اکنون میتوانید آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید .

این ست مردانه با پارچه های پنبه ای باکیفیت تولید شده و یکی از بهترین لباس های مردانه پنبه ای است که هم در منزل ، هم در محیط های ورزشی و هم در استایل خیابانی کاربرد دارد .

بلوز شلوار ورزشی مردانه

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹

۲-بلوز شلوار مردانه مدل متین

بلوز شلوار مردانه متین هم در رنگ های مختلف و ۴ سایز تولید شده است ، این بلوز شلوار در طراحی منحصر بفرد است ، در مدل متین برش های سرشانه و جیب با شلوار ست میباشد .

در این مدل هم از الیاف کاملا طبیعی و ارگانیک پنبه استفاده شده است ، برای خرید عمده بلوز شلوار مردانه مدل متین کلیک کنید .

ست بلوز شلوار مردانه

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹

۳-بلوز شلوار مردانه مدل ودنخا

این ست لباس مردانه با الهام گیری از پدیده های موجود  طراحی شده است ، این طراحی بلوز شلوار بر اساس موزه ی ودنخا بوده و نمادی از این موزه میباشد .

این بلوز شلوار در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است ، و کیفیت آن نیز از ترکیب الیاف طبیعی پنبه با ترویرا است .

ست لباس مردانه

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹

۴- لباس ست مردانه مدل زرین

در ست بلوز شلور مردانه مدل زرین از برش های خاص سرشانه و پهلو استفاده شده ،همچنین دارای رنگبندی و سایز بندی است ، مدل زرین از پارچه ی پنبه ای تولید شده و لباسی مناسب برای لباس ورزشی مردانه و پوشاک راحتی و همچنین لباس خواب مردانه می باشد .

لباس ورزشی مردانه

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹

۵-بلوز شلوار مردانه مدل روئین

این بلوز شلوار که از الیاف پلی استری تهیه شده است ، برای فعالیت های ورزشی مناسب است و همچنین بخاطر الیاف پلی استر چروک نمیشود و مقاوم است ، دارای طراحی خاص و متفاوت است علاوه بر این الیاف پلی استر سبب شده تا به یک لباس زمستانی مردانه راحتی تبدیل شود .

لباس ست مردانه ، ست ورزشی مردانه

مدل بلوز شلوار مردانه ۲۰۱۹