مانتو بهاری
,

مانتو بهاری

مانتو بهاری

مانتو بهاری

مانتو بهاری

تولیدی پوشاک اندیشه ، بزرگترین عمده فروشی مشهد و ارائه دهنده ی انواع تیشرت شلوار مردانه و زنانه ( لباس ورزشی مردانه ، لباس خواب مردانه ، لباس راحتی مردانه ، انواع ست های مردانه و زنانه و … )  ضمن تبریک سال نو ، با توجه به اهمیت انتخاب لباس ، در مورد انواع مانتو ها علی الخصوص مانتو بهاری این مقاله را تهیه نموده است امیدواریم راهنمای خوبی برای خرید مانتوی بهاری مورد نظرتان باشد .

به چه لباسی مانتو گفته می شود ؟

مانتو ( manteau ) : به نوعی روپوش یا لباس گشاد اطلاق می شود که روی سایر لباس ها پوشیده شده و در کشور مان بسیار پرکاربرد می باشد به طوری که پوشش رسمی بانوان در بیرون از منزل ، محل کار و ادارات ، مجالس رسمی و نیمه رسمی و … محسوب شده و در کمد لباس هر بانوی ایرانی حتما چند نمونه مانتو یافت می شود .

به دلیل تقاضای بالای انواع مانتو در ایران ، فرصت بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی فراهم شده تا با طراحی و تولید این پوشش تا حدودی پاسخگوی سلایق هموطنان باشند . با نیم نگاهی به پوشش بانوان ایرانی ، کارکردهای مانتو را می توان به عنوان لباس بیمارستان ، فرم مدارس ، لباس رسمی دانشجویان ، لباس رسمی در ادارات و نهاد های دولتی و شخصی و … دانست .

در کشورمان از مانتو به عنوان نوعی حجاب استفاده می شود زیرا مانتو از سایر پوشش ها کامل تر می باشد و این امر باعث شده است تا تولید کنندگان داخلی با تغییر فصول مختلف ، بنا به شرایط آب و هوایی این پوشش را از پارچه های مختلف ، در طرخ ها و رنگ های متفاوت ، تهیه و تولید نمایند .

انواع مدل های مانتو بهاری :

در بین انواع مختلف پوشاک بهاره به چند نمونه مانتو بهاری اشاره شده است :

  1. مانتوهای بهاری ، الهام گرفته از طرح های طبیعت و بهار ( تهیه شده از پارچه هایی با طرح گل و شکوفه )
  2. مانتو های نخی : یکی از پرکاربردترین انواع  لباس ها در فصل بهار و تابستان ، مانتو های نخی می باشد که به دلیل ویژگی سبکی و خنک بودن مورد استفاده قرار می گیرند .
  3. مانتو های حریر بهاری
  4. مانتوهای بهاری نوار دوزی یا قیطان دوزی شده
  5. مدل مانتوی ساده
  6. مدل مانتوی سنتی بهاره
  7. مدل مانتوی گیپور و ساتن طرح بهاره
  8. و سایر مانتوهای طرح دار ، آستین کلوش ، مروارید دوزی ، مانتو های طرح برجسته و …
مانتو بلند گلدار بهاری

مانتو بلند گلدار بهاری

مانتوهای نخی بهاره

مانتوهای نخی بهاره

مانتو بهاری

مانتو های حریر بهاری

مانتوی قیطان دوزی

مانتوی قیطان دوزی شده بهاری

مانتو های اندیشه :

ارزان سرای اندیشه ، بزرگترین عمده فروشی لباس راحتی ، واقع در شهر مشهد ، با کسب تجارب ارزنده و ارزشمند در زمینه ی دوخت انواع لباس ، در فصول مختلف سال محصولاتی را بنا به تقاضای مشتری به بازار عرضه نموده و با دوخت پوشاک راحتی با کیفیت ، مورد توجه بازاریان در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است .

مانتو پشت بلند بهاری اندیشه

مانتو پشت بلند بهاری اندیشه

مانتوی بهاری اندیشه

مانتوی بهاری اندیشه

مانتو اسپرت بهاری اندیشه

مانتو اسپرت بهاری اندیشه

مطالب مرتبط :

مانتو اسپرت زنانه

مانتو اسپرت زنانه مشکی

مانتو اسپرت زنانه مدل شیرین