لباس پاییزی دخنران نوجوان

لباس پاییزه دختران نوجوان

لباس پاییزه دختران نوجوان

ما در این پست جذاب ترین مدل های لباس پاییزه دختران نوجوان را معرفی میکنیم .

۱- ست هودی و شلوار

هودی هرگز از روند مد خارج نمیشود ، هودی ها تقریبا همانند سویشرت هستند ، با این تفاوت که جلوی آن بسته است و کلاه دار است ،هودی خود را بسته به استایلتان با شلوار ست کنید ، اگر میخواهید یک هودی گشاد بپوشید سعی کنید از شلوار جین گشاد برای ست کردن با آن استفاده کنید ، اگر یک هودی جذب تنتان میپوشید شلوار متناسب با آنرا انتخاب کنید .

هودی دخترانه

لباس پاییزه دختران نوجوان

۲- سویشرت شلوار جین

حتی اگر روز ها هوا خیلی سرد نباشد ، شبها می تواند سرد باشد ، بنابراین چند سویشرت مناسب برای خود خریداری کنید ، سویشرت جین از جمله لباس هایی است که برای دختران نوجوان بسیار جذاب است و معمولا به آن علاقه دارند ؛ میتوانید آنرا با یک شلوار جین همرنگ یا متفاوت بپوشید .

سویشرت جین دخترانه

لباس پاییزه دختران نوجوان

چگونه سویشرت جین قدیمی خود را به یک مدل جدید تبدیل کنیم ؟

۳- سرهمی جین

سرهمی جین را میتوانید با رنگ مشکی ست کنید ، همچنین برای فصل پاییز سرهمی را با بلوز رنگ نارنجی و رنگ های شاد دخترانه بپوشید .

سرهمی جین‬‎

لباس پاییزه دختران نوجوان

۴- شلوار چهار خانه

شلوار چهارخانه پاییزی را با بلوز دخترانه ساده و شیک بپوشید ، از کمربند چرم دخترانه استفاده کنید ، این یکی از جدیدترین مدل های استایل دخترانه برای فصل پاییز است ، توصیه میکنم اگر به این مدل لباس پوشیدن علاقه دارید حتما آنرا امتحان کنید .

شلوار چهار خانه دخترانه

لباس پاییزه دختران نوجوان

۵- سرهمی چهار خانه

این مدل لباس ها از شیک ترین و مرسوم ترین مدل های دخترانه لباس پاییزی است ، سعی کنید بلوز خود را طوری انتخاب کنید که به سرهمی تان بیاید ، این مدل های شور و شیطنت دخترانه را بیشتر به نمایش میگذارد .

سرهمی دخترانه

لباس پاییزه دختران نوجوان

۶- بافت بلند

در این پاییز میتوانید ژاکت بافت بلند یقه دار را امتحان کنید ، اگر به استایل کلاسیک علاقه مند هستید ، این مورد را امتحان کنید ، بافت خود را با شلوار چرم یا ساق زنانه و چکمه بپوشید .

بافت بلند دخترانه

لباس پاییزه دختران نوجوان

۷- مانتو جین

در انتخاب مانتو دستتان کاملا باز است ، میتوانید انواع مانتو ها در طرح ها و رنگ های مختلف را امتحان کنید ، اما برای فصل پاییز مانتوی جین دخترانه را فراموش نکنید .

مانتو پاییزی جین

لباس پاییزه دختران نوجوان

۸- مانتوی جلو باز دخترانه

مانتوی جلو باز دخترانه

لباس پاییزه دختران نوجوان

مدل های لباس پاییزی دخترانه برند اندیشه

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه ، بزرگترین تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه و زنانه ، لباس ست مردانه و زنانه ، لباس ست زنانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس راحتی زنانه ، لباس ورزشی دخترانه ، لباس ورزشی مردانه  ، لباس خواب مردانه و … می باشد ، ما در ادامه مدل های پوشاک پاییزی دخترانه در مشهد را معرفی میکنیم .

۱- ست یلوز شلوار دخترانه

بلوز شلوار دخترانه پاپیون

بلوز شلوار دخترانه

۲- بلوز شلوار دخترانه مدل مانا

بلوز شلوار ست دخترانه مدل مانا

بلوز شلوار دخترانه

۳- ست کاپشن شلوار دخترانه

ست کاپشن شلوار دخترانه

ست کاپشن شلوار دخترانه

۴- ست سویشرت شلوار دخترانه

سویشرت شلوار بچگانه

ست سویشرت شلوار دخترانه