لباس بهاری
,

لباس های بهاری

تغییر فصل ها به معنای تغییر کمد لباس است . اگر کمد لباس زمستانی خود را جمع کرده اید حتما با فراهم آوردن لباس های مناسب و شیک به استقبال فصل بهار رفته اید . فراهم آوردن پوشاک مناسب فصول گرم سال مانند لباس های بهاری ، راحتی و آسایش را به ارمغان می آورد . تولید کنندگان لباس ، از پارچه های سبک و نازک مانند : کتان و انواع پارچه ی نخی برای دوخت لباس های بهاری ، بیشتر استفاده می شود .
تولیدی پوشاک اندیشه ، بزرگترین عمده فروشی تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، انواع ست های خانوادگی ، لباس خواب مردانه و زنانه ، انواع بلوز بچگانه ، لباس ورزشی و اسپرت مردانه و زنانه و …در این مقاله به بررسی چهار نمونه از لباس های بهاری ، می پردازد .

تاپ و تیشرت :

با فرارسیدن فصل بهار ، از تاپ و تیشرت به عنوان لباس راحتی ، برای کاهش تعرق و راحتی بیشتر استفاده شده و بهترین نوع پوشش برای استفاده در زیر مانتو و لباس های بیرونی تاپ و تیشرت می باشند . 
بنابراین ، خرید و یا دوخت تیشرت های نازک و گلدار بهترین پیشنهاد برای رهایی از گرما می باشد .اگر قصد خرید تیشرت دارید طرح های فوق العاده متفاوتی در بازار موجود است ارزان سرای اندیشه نیز با چندین دهه فعالیت موفق در زمینه ی تولید لباس راحتی و اسپورت علی الخصوص تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، طرح هایی جذاب از انواع تیشرت های ساده و چاپی را در کارنامه ی فعالیت های خود به ثبت رسانده است .
لباس های بهاری

لباس های بهاری – تاپ بندی اندیشه

 

تیشرت زنانه اندیشه

لباس های بهاری-تیشرت زنانه

دامن های بهاری :

استفاده از انواع و اقسام طرح های دامن ، در بهار و تابستان علاوه بر زیبایی این لباس ، با قرارگیری در دسته ی پوشاک راحتی ، در منزل ، مجالس و مهمانی های دوستانه استفاده می شود .
در بین لباس های زنانه ، دامن ، پوششی ظریف و جذاب است و استفاده از دامن بهاری با طرح های طبیعت مانند : گل و شکوفه و … استایلی زیبا به وجود می آورد .
دامن کلوش

لباس های بهاری

دامن شلواری :

یکی از بهترین سبک های پوشاک بهاری بانوان ، دامن شلواری است که علاوه بر راحتی و جذابیت ، از سایر انواع پایین تنه های فصل بهار پوشیده تر و طرح ها و رنگ های فوق العاده زیبای آن در بازار خودنمایی می کند .
جنس دامن شلواری معمولا از ریون و پارچه هایی با خاصیت کشسانی است ( از پارچه های نخی نیز برای دوخت دامن شلواری استفاده می شود ) .این نوع از پوشش نیز انتخابی مناسب ، در فصول گرم می باشد .
شلوار دامنی

لباس های بهاری

شلوارک :

اگر مقالات و مطالب قبلی سایت عمده فروشی اندیشه ، را مطالعه نموده باشید به یاد خواهید آورد در مطلبی با عنوان شلوارک بهاره بیان کرد که : این نوع لباس ها از اجناسی سبک وزن ، نرم ، خنک و ملایم متناسب با فصل بهار و تابستان تهیه و تولید شده و تن خوری مناسب برای همه ی سایز ها و سلیقه ها می باشند .
شلوارک زنانه

لباس های بهاری

مطالب مرتبط :

مانتو بهاری

شلوارک بهاره

لباس بهاری زنانه

لباس های نخی بهاره