کنتراست لباس مردانه
,

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

دبیرستان یک دوره ی هیجان انگیز و بسیار شیرین است – هرچند زمان نگرانی ، تصمیم گیری و پذیرفتن مسئولیت است ،با این وجود آخر هفته ها کتاب ها را کنار بگذارید و ذهن خود را از مباحث کلاس درس و درگیری های فکری آزاد کنید . وقت بگذارید و با دوستان خود کمی تفریح کنید ، ما در این پست درباره ی اینکه لباس میهمانی برای پسران نوجوان چگونه است و اینکه اوقاتی که به مدرسه نمیروید چگونه لباس بپوشید صحبت خواهیم کرد .

هرچند دوران دبیرستان شما انواع استایل های عجیب و غریب برای پسران خواهید دید ، اینکه در چه مراسمی قرار است حضور داشته باشید در نحوه ی لباس پوشیدن مهم است ، زیرا لباس شما نشان دهنده ی نحوه ی تفکر شما است و هر چند شیطنت های نوجوانی زیاد است اما زمان شکل گیری شخصیت است ، پس در انتخاب های خود دقت داشته باشید .

استایل پسرانه دبیرستانی :

۱- پسران نوجوان در یک مهمانی رسمی چگونه لباس بپوشند ؟

اگر قرار است در یک میهمانی کاملا رسمی یا نیمه رسمی شرکت کنید ، حواستان باشد تا کمی از تفکرات جسورانه ی نوجوانی فاصله بگیرید ، این گونه مراسمات عموما با حضور افراد بزرگ صورت میگیرد ، بنابراین رسمی لباس بپوشید .

قرار نیست شما در این سن یک کت و شلوار کاملا رسمی مردانه بپوشید ، اما میتوانید یک دست کت و شلوار اسپرت بپوشید ، علاوه براین برای این نوع میهمانی میتوانید کت اسپرت پسرانه را با شلوار جین یا شلوار کتان بپوشید .

اگر هم تمایلی به پوشیدن کتو شلوار ندارید یک بلوز سفید آکسفورد یا شلوار اسپرت و کراوات ببندید ، در استفاده از اکسسوری نیز دقت کنید ، برای این گونه مهمانی ها استفاده از یک ساعت باکیفیت توصیه میشود .

کت و شلوار پسرانه

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

۲- لباس پسرانه برای میهمانی های خانوادگی

برای حضور در یک میهمانی خانوادگی شما آزادی عمل بیشتری دارید ، هرچه میهمانی صمیمانه تر باشد شما راحت تر خواهید بود ، برای میهمانی های خانوداگی سعی کنید راحت لباس بپوشید زیرا ممکن است چندین ساعت طول بکشد .

پیراهن راه راهی ، بلوز آستین بلند ، جلیقه ، بلوز چهار خانه و .. را با شلوار جین ، کتان و .. بپوشید . در پوشیدن این لباس ها خلاق باشید .

لباس میهمانی پسرانه

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

۳- لباس میهمانی پسرانه برای یک میهمانی دوستانه

در حضور دوستانتان میخواهید چگونه ظاهر شوید ، بسیار شیطنت آمیز ،کلاسیک ، اسپرت یا هر آنچه که میخواهید ، شما در انتخاب لباس برای این میهمانی ها بسیار آزاد تر هستید ، در اینگونه مهمانی ها عموما قرار است خوش بگذرد ، پس بهتر است لباسی بپوشید که حالتان و دیگران را خوب کند ، از رنگ ای جذاب و گیرا استفاده کنید .

لباس میهمانی پسرانه 2

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

لباس میهمانی پسرانه 1

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

۴- پسران نوجوان در تفریحات دوستانه چگونه لباس بپوشند ؟

یادتان باشد که در تفریحات دوستانه شما در جامعه حضور دارید ، بنابراین متناسب با قوانین محل زندگیتان لباس پوشید ، استفاده از رنگ های روشن و شاد برای جوانان توصیه میشود ، خود را محدود به استایل ها و رنگ های مشکی و خاکستری نکنید .

لباس پسرانه دبیرستانی

لباس میهمانی برای پسران نوجوان

تولیدی لباس پسرانه

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه ، تولیدی لباس پسرانه در مشهد می باشد ، این مجموعه در تولید لباس ست پسرانه ، بلوز شلوار مردانه و پسرانه ، تیشرت شلوار مردانه و پسرانه ، سویشرت شلوار پسرانه ، هودی پسرانه ، بلوز پسرانه ، شلوار اسلش پسرانه و .. فعالیت میکند .

کاپشن شلوار مردانه

ست کاپشن شلوار مردانه برند اندیشه