ست تیشرت و ساق زنانه
,

لباس مناسب برای دختران قد کوتاه

لباس مناسب برای دختران قد کوتاه

گاهی به نظر می رسد که صنعت مد  مخصوص خانم های قد بلند است و لباس ها را برای آنها طراحی می کند. اما اینطور نیست دختران و بانوان قد کوتاه اصلا نگران نباشند ، ما در این مطلب لباس هایی که برای هر دختر قد کوتاه مناسب است را معرفی میکنیم . ( لباس مناسب برای دختران قد کوتاه )

من خودم زیر گروه دختران قد کوتاه هستم اما اصلا نگران این موضوع نیستم ، زیرا با پوشش مناسب در بسیاری از شرایط ، نه تنها کوتاه بودن آن به چشم نمی آید ، بلکه پوشش بسیار شیک و متفاوت است و این موضوع سبب افزایش اعتماد بنفس من میشود .
ما در این پست ، بعنوان ترفند هایی برای بلند نشان دادن قد ،  ۱۱ لباس مناسب برای دختران قد کوتاه را به شما معرفی خواهیم کرد .

این ۱۱ مورد در پاسخ به این سوال است ، چگونه قد بلند تر دیده شویم ؟

۱-شلوار جین لوله تفنگی مشکی

 شلوار جین لوله مشکی یک لباس ضروری برای همه بانوان است، اما بیشتر مخصوص زنان کوتاه قامت تر می باشد ،هم رنگ و هم خاصیت الاستیکی این مدل شلوار سبب میشود تا پاها کشیده تر و بلند تر بنظر برسند .

شلوار جین لوله مشکی

شلوار جین لوله مشکی

۲- پیراهن عروسکی

دختران سعی کنید همواره در کمد خود لباس هایی داشته باشید که قد شما را کشیده تر نشان دهد ، پیراهن های عروسکی که در ناحیه کمر چسب می باشد ، سبب میشود تا نگاه به سمت بالا تنه باشد و کوتاهی قد زیاد به چشم نیاید ؛ همچنین بهتر است این لباس ها در رنگهای روشن و زیبا باشد .

پیراهن دخترانه زرشکی

لباس مناسب برای دختران قد کوتاه

۳- دامن کلوش کوتاه

دامن های کلوش توانایی بلند نشان دادن خانم های قد کوتاه را دارد ، و باعث میشود آنها به اندازه ی کافی بلند دیده شوند ، این مدل دامن مانند گل لاله است و پاهای شما مانند ساقه های آن بلند بنظر میرسند .

۴- تاپ  مناسب دخترانه

دختران و زنان ریز اندام ممکن است از داشتن پاهای کوتاه ناراحت باشند، اما باید در مورد بازوهای ظریف ، گردن و بالاتنه ی خود خوشحال باشند ، بنابراین سعی کنید در لباس پوشیدن این منطقه بیشتر در معرض دید باشد تا کوتاهی پایین تنه کمتر به چشم بیاید ، سعی کنید این لباس ظریف ، ساده و زیبا باشد .

با تاپ و تیشرت مناسب شیک باشید

تاپ بندی دخترانه

۵- بلوز یقه اسکی برای دختران قد کوتاه

یک راه آسان برای اضافه کردن طول به بدن این است که سعی کنید نگاه ها را روی گردن متمرکز کنید ،بنابراین با پوشیدن لباس یقه اسکی ، شما می توانید به ظاهر یک گردن خیلی بلند تر داشته باشید.

بلوز یقه اسکی دخترانه

بلوز یقه اسکی مناسب برای دختران قد کوتاه

۶- لباس شیک کوتاه

یکی از مزایای  قد کوتاه بودن این است که قادر به پوشیدن لباس های کوتاه بدون اینکه خیلی بلند بنظر برسید هستید . بنابراین از آنجایی که شما می توانید لباس های بسیار کوتاه تر را نیز استفاده کنید ، همیشه یک ایده خوب برای داشتن یک لباس شیک و حرفه ای این است که لباس تا اواسط ران باشد ، این سبب میشود تا قد شما بلند تر دیده شود .

لباس مشکی کوتاه دخترانه

لباس کوتاه دخترانه

۷- دامن مدادی

دامن مدادی برای همه زنان قد کوتاه ضروری است ، این مدل دامن توانایی خاصی در بلند قد نشان دادن شما دارد ، این مدل دامن بیشتر حالت رسمی دارد .

دامن مدادی برای دختران قد کوتاه

مدل دامن مدادی

۸- نیم تنه بپوشید

نیم تنه یک لباس مناسب برای نشان دادن قد بلند است .
نیم تنه قد را بلند تر نشان میدهد ، راه حل هایی برای نشان دادن قد بلند

نیم تنه دخترانه

۹- پیراهن راه راه عمودی

الگوی لباس تاثیر فراوانی در کوتاه یا بلند نشان دادن قد شما دارد ، استفاده از الگوی راه های عمودی یکی از قدیمی ترین ترفند های بلند نشان دادن قد است ، بطوری که اگر قصد دارید چاق تر یا کوتاه تر دیده شوید بهتر است از لباس با راه های افقی استفاده کنید ، همچنین اگر میخواهید بلند تر بنظر برسید ، لباس با راه های عمودی را انتخاب کنید.

بلوز دخترانه راه راهی عمودی

ترفند های بلند نشان دادن قد

۱۰ – شلوارک کوتاه

یکی از ساده ترین روش های اضافه کردن چند سانت به بدن ، ایجاد توهم پاهای بلندتر است ، برای ایجاد این توهم بجای پوشیدن شلوار جین ، شلوارک کوتاه بپوشید ، زنان و دختران کوتاه قد می توانند با پوشیدن شلوارک بسیار بلندتر بنظر بیایند .در شلوارک ، پاهای شما به طور معجزه آسایی طولانی تر دیده میشود  .

شلوارک کوتاه زنانه

لباس هایی که قد را بلند تر نشان میدهد

۱۱- کت کوتاه بپوشید

یک کت کوتاه بپوشید ، این سبب میشود تا قد شما بلند تر دیده شود ، علاوه بر این بسیار خوش استایل بنظر خواهید رسید .

پوشیدن کت کوتاه

ترفند هایی برای بلند نشان دادن قد

نکات تکمیلی و معرفی منبع :

با رعایت نکات فوق براحتی میتوانید بلند تر بنظر برسید ، البته ما بطور کامل آنچه که دختران قد کوتاه باید انجام دهند را نگفتیم ، مثلا مدل مو ، مدل کفش و بسیاری دیگر از موارد نیز در بلند نشان دادن قد تاثیر دارد که در مطالب دیگر به آنها خواهیم پرداخت .

این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه ، بزرگترین تولید کننده لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس راحتی زنانه و دخترانه ، لباس اسپرت دخترانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی مردانه و … تهیه شده است ، برای مشاهده ی گالری لباس های زنانه و دخترانه کلیک کنید .