,

لباس مناسب برای تمرین های ورزشی

لباس مناسب برای تمرین های ورزشی

بسیاری از فعالیت ها هیچ لباس خاصی نیاز ندارند. گاهی لباس های ما مهم هستند مثلا هنگام تمرین ، لباس تمرین ورزشی و انتخاب کفش تمرین بسیار مهم هستند ، لباس مناسب برای تمرین های ورزشی را در این مطلب به شما معرفی می کنیم .

لباس مناسب برای تمرین های ورزشی

ابتدا درباره ی لباس تمرین ورزشی صحبت میکنیم ، سپس به سراغ کفش ورزشی و لوازم جتنبی خواهیم رفت .

انتخاب لباس ورزشی مناسب برای تمرین

هنگامی که شما برای خرید یک لباس ورزشی مردانه مناسب یا لباس ورزشی زنانه خوب میروید بیاد داشته باشید :

لباسهایی را که بسیار تنگ هستند انتخاب نکنید ، هرچند مضرات چنین لباس هایی هنوز مشخص نشده است ، ولی  شما باید بتوانید آزادانه حرکت کنید و اگر میخواهید خنک باشید، هوا باید به پوست شما برسد تا بتواند عرق شما را خشک کند و به شما احساس خنکی ببخشد.

رنگ در انتخاب لباس تمرین واقعا مهم است، در تابستان، رنگ های روشن تر به شما کمک می کنند که خنک تر بمانید . در زمستان، لباس های تیره تر  نور را جذب می کنند  و به گرم شدن شما کمک می کنند.

لباس های ورزشی چند لایه هم انتخاب خوبی است هنگام سرد شدن لایه های اضافی را بپوشید و هنگامی که گرم میشوید، می توانید آن ها از تن در آورید.

وسایل ایمنی

استفاده از تجهیزات مناسب می تواند به شما در حفظ امنیت شما در هنگام ورزش یا فعالیت کمک کند. پوشیدن کلاه برای محافظت از سر و محافظت در برابر اشعه خورشید ، در آب و هوای سرد، پوشیدن پشم یا کلاه اسکی در هنگام ورزش اسکی توصیه میشود.

پارچه ای را پیدا کنید. اگر قصد دارید بیشترعرق کنید ، مثلا هنگام پیاده روی برای کاهش وزن. سعی کنید لباس مصنوعی مانند پلی پروپیلن بخرید ، ولی بطور کلی بهترین لباس ورزشی مردانه و زنانه از پنبه تهیه میشود . پارچه ی پنبه علاوه بر پوشاک مردانه و زنانه برای پوشاک ورزشی ، پوشاک راحتی ،پوشاک بیرون منزل کاربرد دازد

کفش های مناسب هنگام  تمرین بسیار مهم است

اطمینان حاصل کنید کفش هایتان پایتان را نمیزند ، کفش ها باید محکم باشند و کف های کمکی داشته باشند. آنها همچنین باید دارای قوس باشند (منظور قسمت بالایی داخل آن منحنی زیر پای شما می باشد).

کفش باید متناسب با تمرین ورزشی انتخاب شود ، اگر قصد دارید یک ورزش خاص انجام دهید یا یک بازی خاص را انجام دهید، کفش هایی را که برای این فعالیت انجام می دهید، بگیرید. بازیکنان تنیس باید کفش تنیس بپوشند و برای مثال، دونده ها باید کفش های مناسب برای دوندگی بخرند .

کفش حتما باید متناسب با شماره ی پای شما تناسب اشتباه می تواند به شما صدمه بزند و یا حتی باعث مشکلات پا شود. سعی کنید در پایان روز خرید کنید که پایهایتان کمی منبسط میشوند (درست مانند زمانی که ورزش میکنید). همچنین، جوراب هایی بخرید که در کفش بازی بازی نکند .

مطلب لباس مناسب برای تمرین های ورزشی توسط تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت تهیه شده است