لباس مناسب افراد ریز نقش
,

لباس مناسب افراد ریز نقش

لباس مناسب افراد ریز نقش

خانم‌های ریزنقش و قد کوتاه ، برای انتخاب لباس اندازه ی خود مشکلات زیادی دارند . به همین دلیل ، تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر فروش عمده ی لباس در مشهد و ارائه دهنده ی انواع تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، انواع ست خانوادگی ، ست کت پیژامه ی مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، سارافون زنانه ، تاپ شلوارک زنانه و … این مطلب را با هدف معرفی لباس مناسب افراد ریز نقش ارائه نموده است .

لباس مناسب افراد ریز نقش

لباس مناسب افراد ریز نقش

یکی از اسرار شیک پوشی ، برقراری تعادل در همه ی قسمت های اندام بدن می باشد ، زیرا لباس برای اندام کوچک ، زمانی زیبا به نظر می رسد که لباس به درستی انتخاب شده و تعادل در اعضا برقرار باشد .

برای مثال : اگر افراد ریز نقش شلوار گشاد فاق بلند بپوشند چون در این شلوارها خط کمر بالاتر از حد معمول است باعث می شود تا تعادل در اندام برقرار شده و با وجود گشادی شلوار شما کوتاه به نظر نخواهید رسید .

نکات کلیدی در انتخاب لباس مناسب افراد ریز نقش :

گرچه به افراد لاغر و ریز نقش توصیه می شود لباس های کوتاه نپوشند اما از طرف خریداران و تولیدکنندگان ، این موضوع زیاد جدی گرفته نشده است بنابراین رعایت نکاتی در مورد انتخاب لباس مناسب افراد ریز نقش ، برای ایجاد تعادل ضروری به نظر می رسد .

  1. لباس اندازه ی خود انتخاب کنید . افراد ریز نقش ، حتما لباس هایی کاملا در سایز و اندازه ی خود بپوشند .
  2. افراد قد بلند و یا متوسط در انتخاب سایز لباس می توانند یک یا دو سایز بزرگتر را بپوشند اما افراد ریز ، لاغر و قد کوتاه ، نمی توانند ریسک کنند زیرا لباس گشاد اندامشان را بلعیده و از آنچه هستند ریزتر نشان داده می شوند . پس مناسب ترین اندازه برای این افراد سایزی است که با آن در قد و اندازه های یک جثه معمولی به نظر برسند .
  3. از شلوار‌های جذب و تنگ استفاده نکنید زیرا این شلوارها پاهای شما را باریک و قد شما را کوتاه‌تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد . مناسب ترین گزینه برای شما شلوارهای راسته و یا دمپا گشاد (معمولی) است.
  4. از کیف های متوسط و معمولی استفاده نموده و به هیچ عنوان کیف بزرگ نپوشید . زیرا شما را از آنچه هستید ریز تر نشان می دهد .
  5. لباس‌هایی با طرح‌های عمودی با یقه‌های هفت با ایجاد خطای دید شما را کشیده‌ تر از حد معمول نشان خواهد داد. به ویژه اگر همه اقسام لباس شما تک رنگ انتخاب و هماهنگ شده باشد .
  6. در فصل زمستان ، یک بارانی یا پالتوی مناسب سایز خود که کمربندی ظریف و کم عرض دارد و با انتخاب چکمه‌ای پاشنه‌دار ، درشت تر به نظر خواهید رسید .
  7. پوشیدن لباس‌های حجیم و شلوغ که به ظاهر قرار است حجمی به اندام شما اضافه کند به هر شکلی برای ظاهر ریزنقش مناسب نمی باشد .
  8. پوشیدن کفش پاشنه دار و لژدار ( ۵ تا ۷ سانت ) قد را بلندتر و استایلی شیک به وجود می آورد . اما باید دقت داشت از کفش هایی استفاده شود که در آن احساس راحتی می کنید .