لباس مردانه برای درشت اندام ها
,

لباس مردانه برای درشت اندام ها

لباس مردانه برای درشت اندام ها

نکاتی در مورد لباس مردانه برای درشت اندام ها وجود دارد که با توجه به مد لباس باعث میشود شما بتوانید بهترین تیشرت شلوار مردانه مد روز،لباس راحتی مردانه،لباس ورزشی مردانه،سوئیشرت مردانه،تیشرت پیژامه مردانه،پیژامه را که مناسب شما است انتخاب کنید تا اندامتان را جمع و جور تر نشان دهد و بتوانید لباس اسپرت های مختلف را بپوشید شرکت اندیشه برند برتر پوشاک مشهد همیشه قصد داشته که بهترین ست لباس زنانه و ست لباس مردانه را برای تمامی اندام ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرده است.

لباس مردانه برای درشت اندام ها

اصول پوشیدن تی شرت و شلوار

تیشرت شلوار مردانه در طرح ها ورنگ های مختلفی وجود دارد و برای هر اندامی یک رنگ و طرح آن مناسب است در پوشیدن تیشرت مردانه اصلا تیشرت را داخل شلوار اسلش نگذارید در این صورت حجم شکمتان خیلی بیشتر دیده میشود در وحله ی اول نظر افراد به شکم شما جلب میشود.

تی شرت مردانه های یقه دار

افرادی که درشت هیکل هستند اصولا گردن های پهن و کوتاه ترین نسبت به بقیه ی افراد دارند پس بهتر است از تیشرت یقه دار و ترجیحا یقه هفت استفاده کنند چون این تیشرت ها گردن انها را کشیده تر نشان میدهد و از پوشیدن تیشرت شیک هایی که یقه آن ها گرد است پرهیز کنند.

لباس راحتی مردانه

لباس راحتی مردانه مناسب افراد چاق نمی تواند لباس مردانه های خیلی گشاد باشد. لباس های خیلی گشاد به طور حتم چاقی را بیشتر نشان می دهدو زیبا نیست.گاهی اوقات هم ممکن است لباس هایی را انتخاب کنید که مناسب اندام و ظاهر شما نیست. قبل از اینکه مرتکب اشتباه دیگری در انتخاب لباس شوید، بهتر است در نظر داشته باشید که چه نوع لباس هایی می تواند قسمت های چاق اندام شما را پوشش دهد و مناسب ترین رنگ آن را انتخاب کنید.

لباس مردانه برای درشت اندام ها